PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در مورد فروش سرور

mossidanger
January 7th, 2014, 20:38
با سلام میخوام ببینم اگه یه سرور بخریم و فروش سرور مجازی بکنیم ضرر داره توش؟ ضرر ممکنه بکنیم توش؟ ریسک داره یا نه؟

glxx
January 7th, 2014, 20:41
هرکاری ریسک خودش رو داره

mossidanger
January 7th, 2014, 20:42
ببینید من میخوام بفروشم . پولش از یکی دیگست فروشش با من میخوام ببینم فایده داره؟ پول بنده خدا هوا نمیره؟

irangate
January 7th, 2014, 20:58
نکته اول سنجش میزان نیاز مشتری هست ، در حال حاضر بازار خیلی اشباع هست ولی با این وجود اگه قیمت پایین تر بدین یا مثلا هارد ssd ارایه بدین شاید بتونین بهتر کار کنین.

rashed.rafiee
January 7th, 2014, 21:09
نکته اول سنجش میزان نیاز مشتری هست ، در حال حاضر بازار خیلی اشباع هست ولی با این وجود اگه قیمت پایین تر بدین یا مثلا هارد ssd ارایه بدین شاید بتونین بهتر کار کنین.

سلام
هرکاری همینجور که دوستمون گفتند ریسک خودش رو داره
برای هر کار تبلیغات نیاز است
هزینه تبلیغات رو در نطر بگیرن
و همینجور که دوستمون گفتند باید قابلیت هایی داشته باشین که مشتری به سراغ شما بیاد
مانند هارد ssd
و قیمت پایین

همچنین برای این کار نیاز به مهارت های مختص به خود را دارد
موفق باشین

mahmoodi.1313
January 7th, 2014, 21:24
ببینید من میخوام بفروشم . پولش از یکی دیگست فروشش با من میخوام ببینم فایده داره؟ پول بنده خدا هوا نمیره؟
به تجربه و سرمایه ی شما بستگی داره.اول باید تجربه کافی رو داشته باشید و دوم یک سرمایه ای هم برای تبلیغات نیاز دارید چون بدون تبلیغات فروشی هم در کار نیست! و سوم باید چندین نفر به طور شریکی باشید مثلا طراح گرافیک،کدنویس ، پشتیبانی هاست و ... چهارم باید کار با عنوان کنترل پنل ها رو یاد داشته باشید و چندین نکته دیگر

mossidanger
January 7th, 2014, 22:06
ببینید میگم که من خودم سرمایه ندارم هزینه ی سرور هم کس دیگه میده و این که تبلیغات نمیتونیم بکینم و اینکه سایت من توی 19 کلمه صفحه اول هست و دوتا از کلماتش به عنوان مثال : وی پی اس و وی پی اس ارزان هست همینا کفایت میکنه به جای تبلیغ ؟ و اینکه اگه قیمت هارو 19 تومن بدیم به عنوان مثال رم یک گیگ میخرن؟

mtbirir
January 7th, 2014, 22:35
چطورسرمایه گذارتون حاضر بدون تجربه شما با شما مشارکت کنه ؟

mossidanger
January 7th, 2014, 22:44
گفتم کخ تجربشو دارم . من حرفی نزدم که تجربه ندارم

ULTRAWEB
January 7th, 2014, 22:49
گفتم کخ تجربشو دارم . من حرفی نزدم که تجربه ندارم

عزیزم اگر شما تجربه اش رو داری
باید خوب بدونی باید چکار کنی و دیگه نیازی به پرسیدن نیست
بازار بسیار اشتباه هست و تا چند ماه اول لااقل باید از جیب فقط هزینه بدی

mtbirir
January 7th, 2014, 22:51
منظورم bisunes plan پروژه هستش

reza*
January 7th, 2014, 22:52
با سلام . صادقانه بخوام بگم : به احتمال زیاد ضرر میکنید .

طبق قوانین سایت بخوام بگم : بستگی به شما داره .

موفق باشید.

mossidanger
January 7th, 2014, 22:55
منظورم bisunes plan پروژه هستش

چی هست این؟ d:

ببینین من دوست دارم یک درآمد خوب داشته باشه . صبح تا شبهم توی نت پلاسم :دی

دیدم فروش سرور خوبه رفته بودم تو فکرش

شما چه راهی را پیشنهاد میکنید برای درآمد خوب؟ درضمن سرمایه هم ندارم خودم

rashed.rafiee
January 7th, 2014, 23:06
یک نکته هم اضافه کنم
شما که قصد دارین بدون تبلیغ فروش کنید باید این نکته رو در نظر داشته باشین
که تقریبا الان هر کاری بدون تبلیغ غیر ممکن است!

mossidanger
January 7th, 2014, 23:10

besthosti.com
January 7th, 2014, 23:20
به نظر من اگر بخواهید که مشتری های زیادی داشته باشید باید کیفیت و پشتیبانی خوب داشته باشید که این ها همه مشمول هزینه کردن هستش و به نظر من که برای دو ماه اول اصلا به کسب درامد فکر نکنید
و برای این که کارهای دیگه انتخاب کنید به نظر من طراحی سایت بهترین گزینه هستش و می تونید با طراحی سایت و با توجه به این گه وقت هم زیاد دارید درامد خوبی کسب کنید.

mtbirir
January 7th, 2014, 23:24
یه مدت برید پیش یه نفر کارورزی
پول در آوردن با پول خرج کردن فرق داره

reza*
January 7th, 2014, 23:28
چی هست این؟ d:

دوست عزیز

یا باید ایده داشته باشید یا سرمایه

من با دیدن پست اول شما فهمیدم قراره همچین حرفی بزنید

واسه همین گفتم

با سلام . صادقانه بخوام بگم : به احتمال زیاد ضرر میکنید .

طبق قوانین سایت بخوام بگم : بستگی به شما داره .

موفق باشید.

حالا شما نه دانش کافی برای هاستینگ داری نه سرمایه . میای یه عده رو بد بخت میکنی میری.

اگر هر کاره دیگه ای که کپی کار های دیگران هست بخوای انجام بدی باید هزینه کنی تا به رقیبات برسی

یا ایده داشته باشی که رقیبی در کار نباشه ! و با سرمایه ی کم شروع کنی پله به پله بری بالا

mossidanger
January 8th, 2014, 00:24
دوست عزیز

یا باید ایده داشته باشید یا سرمایه

من با دیدن پست اول شما فهمیدم قراره همچین حرفی بزنید

واسه همین گفتم

حالا شما نه دانش کافی برای هاستینگ داری نه سرمایه . میای یه عده رو بد بخت میکنی میری.

اگر هر کاره دیگه ای که کپی کار های دیگران هست بخوای انجام بدی باید هزینه کنی تا به رقیبات برسی

یا ایده داشته باشی که رقیبی در کار نباشه ! و با سرمایه ی کم شروع کنی پله به پله بری بالا

عزیز من الان سایت فروش هاست و وی پی اس دارم . با جفتشونم کاملا آشنایی دارم به صورت حرفه ای . منتها وی پی اس را سفارش میگیرم از جای دیگه تهیه میکنم

pc-narmak
January 10th, 2014, 21:18
به نظر من خواب پول در فضای مجازی حداقل2سال می باشد 2سال بشرطی که خوب سرویس دهی بشه مگر اینکه با هزینه های خیلی سنگین تبلیغات عظیم بشه که اونم در صورت افزایش مشتری اگر زیرساخت به خوبی توسعه داده نشده باشه مطمعنا" با افت کیفیت شدید مواجه می شود البته این تجربه شخصی من میباشد

به نظر من اگر بخواهید که مشتری های زیادی داشته باشید باید کیفیت و پشتیبانی خوب داشته باشید که این ها همه مشمول هزینه کردن هستش و به نظر من که برای دو ماه اول اصلا به کسب درامد فکر نکنید
و برای این که کارهای دیگه انتخاب کنید به نظر من طراحی سایت بهترین گزینه هستش و می تونید با طراحی سایت و با توجه به این گه وقت هم زیاد دارید درامد خوبی کسب کنید.

pc-narmak
January 10th, 2014, 21:20
متاسفانه این کار برخلاف ظاهرش نتیجه عکس داره بیشتر افراد و شرکت های بزرگ نیز به سودی که مد نظر آن ها بوده نرسیده اند حالا به دلایل مختلف که باید بررسی شود

Raid_10
January 10th, 2014, 22:07
سلام به همگی
امید وارم از چشم بد به این قضیه نگاه نکنید
ولی هر کاری می تونه بهترین کار باشه می تونه هم بدترین باشه
به پشت کار شما بستگی داره و اینکه پول پول میاره :)
آها راستی
ویرایش: شما باید یه پروژه ی کامل و متفاوت داشته باشید و جاهایی سلینگ را بندازید که مخ کسی نرسید بهش :)