PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ستاد ساماندهی

composer
January 6th, 2014, 23:00
با سلام دوستان
میخواستم بدونم اخطار حذف مطالب مشکل دار سایتی که در ستاد ساماندهی ثبت شده رو چطور اطلاع میدن؟

mhiizadi
January 6th, 2014, 23:01
ایمیل میکنن فکر کنم ولی من که تجربه نداشتم ولی دامنه ثبت کردم هنوز هیچی تو نذاشتم ***** بودههه :d

_hemmati_
January 6th, 2014, 23:04
باسلام
کارگروه تعيين مصاديق محتواي مجرمانه - Internet.ir (http://filter.internet.ir/)

ایام به کام

hasun
January 7th, 2014, 18:18
ایمیل میزنن به اون ایمیلی که باهاش توی ساماندهی سایت رو ثبت کردید .
و چند وقتیه کارگروه اس ام اس میزنه که برید ایمیل رو چک کنید !

Number14
January 7th, 2014, 18:51
پستی که مورد داشته رو از طریق ایمیل بهتون اطلاع میدن که حذف کنید. اگر حذف نکنید 99% تنها اون پست رو ***** میکنند ولی اگر کل سایت مورد داشته باشه :دی میزنن ***** میکنند کلا.

موفق باشید

amirho3in
January 7th, 2014, 19:04
ایمیل میدن دوسته عزیز

geniune
January 7th, 2014, 19:12
سلام دوست عزیز
ازمن بپرس :d

امروز ساعت 9 صبح برام اس ام اس اومد از طرف ساماندهی که سریعا ایمیلتون رو چک کنید منم حمله کردم طرف پی سی :دی ایمیل رو نگاه کردم دیدم از طرف t (tazakor@dci.ir)azakor @ dci .ir ایمیل اومده که فلان مطلب شما مثلا
الف3 هست توی قوانین نوشته لطفا هرچه سریعتر مطلب رو از دسترس خارج کنید منم لینک رو پاک کردم
چون همون مطلبی که میگن رو اول چیلتر میکنن بعد میگن لینکش رو بردار بعد که برمیداری باید بهشون ایمیل بدی که برداشته شد بعد اونا بررسی میکنند و چیلتر اون مطلب رو برمیدارند .

این دومین اس ام اسی هست که از ساماندهی برام اومده . شما اگر سایت غیرمجاز داری به این چیز فکر نکن ولی اگر عین ما ترس از چیلتر داری شماره ت رو بده خودشون خبرت میکنن
موفق باشید

;)

SoltanHost.Net
January 7th, 2014, 19:22
بهتون ایمیل ارسال میکنن ! فکر کنم حتما باید ظرف 24 ساعت نگاش کنین نکنید *****تون میکنن

reza*
January 7th, 2014, 19:27
ما قبلا عضو بودیم . اس ام اس اینا در کار نبود . قدرت ... یک مطلب خاص رو هم نداشتن .

یک بار ایمیل اومد یعنی اصلا نفهمیدیم چی میگه . یعنی اینقدر با ادبیات فردوسی صحبت کرده بودن که نیاز به مترجم بود . ایمیل زدیم آقا چی میگید یکم ساده تر هم بگید میشه ما اصلا نتونستیم بخونیم ببینیم چی مشکل داره که برطرف کنیم . هیچی دیگه نامردی نکردن و زدن ... کردن که یه هفته معطل شدیم که از ... در بیارن .

از آن دوران تا کنون بسی کلنجار رفتندی تا ادبیات خویش تنومند سازندی لیکن چه سود که تا کنون اخطاری دریافت نکردندی .

geniune
January 7th, 2014, 19:36
اینم متن اس ام اس شون :
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ
سلام
لطفا ایمیل
booooogh@boogh.boogh
را فوری چک کنید
کمیته چیلترینگ
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ

sinakhan
January 7th, 2014, 19:36
معمولا واسه من اینجوری بوده که sms میدن » سریع آدرس ایمیل تون رو چک کنید! (تهش هم نمی نویسن از طرف کیه!! ) من می رم سریع چک میکنم می بینم هیچ ایمیل جدیدی نیومده ! فرداش ایمیلشون می رسه!!!!

توی ایمیل می گن فلان صفحه رو حذف کنید! بازش که می کنم می بینم که شیلتر کردن!!! حالا باید با فیل کش بری اون page رو باز کنی ببینی کجاش مورد اخلاقی داشته! بعدش بری حذفش کنی!! بعدش جواب ایمیل شون رو بدی که بچه حرف گوش کنی بودی ! ولی با این حال اون لینکتو رفع شیلتر نمی کنن!!!

یه قسمتی هم توی سایتشون هست واسه رفع شیلتر ، ولی ظاهرا رسیدگی نمی کنن ! واسه من که اینجوری بوده ، واسه همین منم بقیه صفحات شیلتر شده ام را اونجا درخواست رفع شیلتر ندادم دیگه !

geniune
January 7th, 2014, 19:44
معمولا واسه من اینجوری بوده که sms میدن » سریع آدرس ایمیل تون رو چک کنید! (تهش هم نمی نویسن از طرف کیه!! ) من می رم سریع چک میکنم می بینم هیچ ایمیل جدیدی نیومده ! فرداش ایمیلشون می رسه!!!!

توی ایمیل می گن فلان صفحه رو حذف کنید! بازش که می کنم می بینم که شیلتر کردن!!! حالا باید با فیل کش بری اون page رو باز کنی ببینی کجاش مورد اخلاقی داشته! بعدش بری حذفش کنی!! بعدش جواب ایمیل شون رو بدی که بچه حرف گوش کنی بودی ! ولی با این حال اون لینکتو رفع شیلتر نمی کنن!!!

یه قسمتی هم توی سایتشون هست واسه رفع شیلتر ، ولی ظاهرا رسیدگی نمی کنن ! واسه من که اینجوری بوده ، واسه همین منم بقیه صفحات شیلتر شده ام را اونجا درخواست رفع شیلتر ندادم دیگه !

به شدت موافق حرفشون هستم
اصلا انگار الکی میگن این مشکل داره والا یک اتفاقی که برای بنده افتاد این بود که گفتن دو لینک زیر مشکل داره حذف شود
منم رفتم باز میکنم میبینم اِ اینا که صفحه 4 و 7 سایت هست خب هر صفحه 10 تا مطلب داره من 10 تاش رو حذف کنم :دی
کلا حساب کتاب ندارن آخر حذف نکردم بهشون گفتم که ببینید این صفحه هست و هر صفحه 10 تا مطلب داره و منم اینا رو پاک کنم مطالب جدید میاد توی این صفحه و من نامحدود پاک کنم :)) تا این صفحه از بین بره
گفتم لطفا مطلب رو بگید
هنوز جوابی ندادند ....
آخرش ما مدیران رو همینطوری کله پا میکنند
بعد مثلا یک سایت دانلود نرم افزار باید بشه downloadsoft1.ir بعد downloadsoft2.ir همینطوری دیگه
حدود 20 درصد تذکراشون بدون مدرک هست ...