PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست نرم افزار دانلود یک فایل بصورت مداوم

gigarayaneh
January 6th, 2014, 20:18
با عرض سلام و خسته نباشید
نیازمند به یک نرم افزار اسکریپت و ... برای اینکه در وی پی اس نصب کنیم و یک فایل مثلا زیپ را به آن داده و مداوم آن را دانلود کند!
یعنی یک فایل را پشت سر هم دانلود کنه از یک سایت برای تمام کردن پهنای باند سایت
اگه کسی چیزی یا پیشنهای داره لطفا بیان کند
با کمال تشکر

mehrabrajabi
January 6th, 2014, 20:19
با عرض سلام و خسته نباشید
نیازمند به یک نرم افزار اسکریپت و ... برای اینکه در وی پی اس نصب کنیم و یک فایل مثلا زیپ را به آن داده و مداوم آن را دانلود کند!
یعنی یک فایل را پشت سر هم دانلود کنه از یک سایت برای تمام کردن پهنای باند سایت
اگه کسی چیزی یا پیشنهای داره لطفا بیان کند
با کمال تشکر
سلام
فکر میکنم شما میخواید اون سایت رو دان کنید؟درسته؟

downloaddl
January 6th, 2014, 20:23
1.
5- از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید .

2. =))))) :-o :))

3.خیر این امکان وجود نداره :دی راه های دیگه ای انتخاب کنید

gigarayaneh
January 6th, 2014, 22:27
نه دوست عزیز کی میخواهد دان کنه!!! یک سایت دارم پهنای باندش را باید مصرف کنیم برای همین!

downloaddl
January 6th, 2014, 22:40
نه دوست عزیز کی میخواهد دان کنه!!! یک سایت دارم پهنای باندش را باید مصرف کنیم برای همین!

خوب دوست عزیز از اول می گفتی می خوای پهنای باند مصرف کنی
با کمک cron job می تونی ی کاری کنی هر ساعت فایل دانلود شه
فقط همین راهو داری
البته از idm هم میتونی ساعت بدی برای این که دانلود کنه

alaviyoon
January 6th, 2014, 23:31
در انجمن آشیانه مطرح کن به پاسخ های بهتری میرسی .
یا حق

gigarayaneh
January 7th, 2014, 10:14
با آی دی ام به طور مثال یک فایل بهش میدی یک بار دانلود میزنه فایده ای نداره لیست هم بهش بدی زیاد باشه هنگ میکنه من میخوم یک فایل ثابت باشه و هر دقیقه اون را دانلود کنه!

f2u.ir
January 7th, 2014, 23:56
سلام.
ابن کد رو تو قسمت CronJob می تونی بزنی (اگه VPS پنل داشته باشه):

* * * * * /usr/bin/wget FILE_LINK_TO_DOWNLOAD -O PATH_TO_SAVE_DOWNLOADED_FILE

این کد میاد و هر یک دقیقه آدرسی که به جای FILE_LINK_TO_DOWNLOAD گذاشتی رو دانلود و تو PATH_TO_SAVE_DOWNLOADED_FILE ذخیره می کنه.

برای تحت ویندوز هم باید برنامه نوشته بشه. (خواستی در خدمت هستم)

موفق باشید.

gigarayaneh
January 8th, 2014, 19:24
وی پی اس من ویندوز! اگه کسی چیزی برای ویندوز داره لطف کنه ممنون میشم!
رفتیم توی آشیانه تاپیک زدیم سریع حذف کردن فکر کردن که میخواهیم سایت کسی را هک کنیم! بابا سایت خودمونه باید ترافیک تموم بشه تا پهنای باند اضافه کنیم فقط همین!!!

mehrabrajabi
January 8th, 2014, 20:10
وی پی اس من ویندوز! اگه کسی چیزی برای ویندوز داره لطف کنه ممنون میشم!
رفتیم توی آشیانه تاپیک زدیم سریع حذف کردن فکر کردن که میخواهیم سایت کسی را هک کنیم! بابا سایت خودمونه باید ترافیک تموم بشه تا پهنای باند اضافه کنیم فقط همین!!!
سلام
شما میتونی اینترنت دانلود منیجر نصب کنی روش.بعدش بیای صف دانلود تشکیل بدی فایل های حجیم بزاری دانلود شه.

gigarayaneh
January 9th, 2014, 00:12
دوست عزیز این کار را به ذهنم میرسید انجام بدهم! ولی ما میخواهیم یک فایل به عنوان مثال 5 مگی را به این اسکریپت یا نرم افزار بدهیم و همان فایل را هر ثانیه دانلود کند! نه یک فایل بزرگ را پشت سر هم دانلود کند! در ضمن اگه بخواهیم تعداد زیادی صف بدهیم چک کردم آی دی ام به کل هنگ میکنه!

f2u.ir
January 10th, 2014, 14:09
سلام.
این برنامه رو برات نوشتم امیدوارم کارت راه بیفته.
از 1 تا 60 ثانیه می تونی بهش زمان بدی.
به دات نت 3.5 به بالا احتیاج داره.

موفق باشید.
------------------------
پ.ن1: تا الان 5 تا دانلود شده، خوب حداقل یه تشکر بزنین دلمون خوش باشه.
پ.ن2: دوستان لطفا از این برنامه سوءاستفاده نکنن که بخوان پهنای باند سایتی رو مصرف کنن.
------------------------
فایل برنامه به جهت جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی حذف شد.

gigarayaneh
January 10th, 2014, 17:53
دم شما گرم تا حالا چندین پیغام خصوصی اومده که میخواهند این اسکریپت را باقیمتهای 20 هزارا به بالا بفروشند!!!

gigarayaneh
January 10th, 2014, 19:02
دوست عزیز برنامه خیلی خوبیه فقط یک مشکلی که هست این که فایل را بهش میدی به عنوان مثال هر 5 ثانیه یک فایل را دانلود کنه و تیک حذف فایل بعد از دانلود را میزنیم ولی بعد از دانلود فایل حذف نمیشه و در پوشه temp ذخیره میشه که این باعث میشه سریع هارد وی پی اس تموم بشه!

safeith
January 10th, 2014, 20:01
در لینوکس از دستور زیر استفاده کنید

while true do
wget ADDR -O /dev/null
done

f2u.ir
January 10th, 2014, 21:50
دوست عزیز برنامه خیلی خوبیه فقط یک مشکلی که هست این که فایل را بهش میدی به عنوان مثال هر 5 ثانیه یک فایل را دانلود کنه و تیک حذف فایل بعد از دانلود را میزنیم ولی بعد از دانلود فایل حذف نمیشه و در پوشه temp ذخیره میشه که این باعث میشه سریع هارد وی پی اس تموم بشه!
سلام.
سعی می کنم فردا اصلاح کنم. (الان مشغول یه پروژه دیگه هستم)
بعد با پخ لینک دانلود رو بهتون میدم.

موفق باشید.