PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ! جریمه تأخیر در تمدید adsl ؟؟

MostafaBestMan
January 5th, 2014, 23:53
سلام.الان قصد تمدید adsl رو داشتم.در بالای پنل درج شده :

"توجه:مطابق دستورالعمل سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي کشور ، در ازاي هر يک روز دير کرد شما در تمديد، مبلغ روزانه 1500 ريال جريمه دير کرد
به شما تعلق ميگيرد"

البته بنده شامل این دیرکرد نشدم اما واقعأ همچین دستور العملی صادر شده؟!

شرکت اندیشه سبز خزر گیلان!

glxx
January 6th, 2014, 00:02
این دیه خیلی قانونی شده کجای دنیا کدام شرکت اینکار میکند زور که نیست :102:
این سایت سازمان ولی هیچی در سایت نیست
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي (http://www.cra.ir/)

h.nanavar
January 6th, 2014, 00:56
سلام دوست عزیز والا هیچ چیز بعید نیست.
چون تعداد شرکت ها زیاد شده . رسیدگی به فعالیت آنها کمتر شده. شما این خبر را برای سازمان تنظیم مقررات ارسال کن تا اگر خلاف قوانین داره انجام میشه رسیدگی کنن و اگر هم قانونه جدیده پس سایت رو به روز رسانی کنن تا ما هم از این چنین قوانین جدید با خبر بشیم.
موفق باشید

shazo
January 6th, 2014, 01:04
ببین دوست من این چیزی که شما دارید میگید من توی پارس انلاین که هستم نشنیدم

اینا وظیفه دارن که تا چند روز ( بستگی به خود شرکت داره ) پهنای باند شما رو نگه دارن ولی بعد از چند روز دیگه این کارو نمی کنن و به شما اخطار میدن

حالا از هر راهی

ایمیل

پیامک و تلفنی...

و اگه شما هم اقدام نکنید سیستم کلا جمع میشه..

sina.click
January 6th, 2014, 08:46
سلام دوست عزیز
من هم از این شرکت سرویس دارم البته همیشه استفاده نمی کنم
البته با همکاری مخابرات هست سرویس ما
:: ADSL-Tools :: (http://dci.askiran.com/)
موقع تمدید همچین پیغامی دریافت نکردم

traxex12345
January 6th, 2014, 09:05
واقعا که بی احترامیه - آسیاتک هم چنین قوانینی داشت و سر همین دیر کرد بود که من دیگه تمدید نکردم

hannah
January 6th, 2014, 14:18
ببینید این چیز باور نکردنی نیست !
شرکت ماهیانه داره مبلغی رو به مخابرات میده که پورت رو برای شما نگه داره حالا اگر اینترنت رو تمدید کردید که هیچی اگر نکردید باید هزینه رو بدید یکسری شرکت ها هزینه ای نمیگیرن ولی مثلا 10 روز گذشته باشه از سرویس شما بعد از تمدید 20 روز مهلت دارید تا استفاده کنید حالا شرکتی مثل آسیاتک 2 نوع داره یا روز شمار به طور ماهیانه 4500 تومان هزینه میدید تا 1 ماه کامل تمدید شه یا هزینه سرویس رو میدید فقط مثلا 5 روز گذشته باشه از تاریخ تمدید 25 روز دیگه مهلت استفاده دارید !

MostafaBestMan
January 6th, 2014, 14:26
پس ظاهرأ همچین قانونی هست که داره اینها اجرا میکنند.
هزینه پورت هم در لیست دارن.ماهی 4-5ت میگیرن برای رزرو یک پورت یک در مدت یک ماه.

با تشکر از همه عزیزان

p30speed
January 6th, 2014, 17:59
پولهای زورکی به هیچ جا هم نمیتونی شکایت کنی.

hannah
January 6th, 2014, 18:06
پولهای زورکی به هیچ جا هم نمیتونی شکایت کنی.

زورکی نیست واسه خودش قانون داده مثلا شما هاست میفروشید به طور مثال اگر یه کاربر 30 روز تمدید نکنه اطلاعات هاستش رو پاک می کنید یا اگر بعد از 30 روز بخوان تمدید کنن یه هزینه ای بابت نگه داری اطلاعات ازشون میگیرید اضافه بر هزینه هاست ( قانون شرکتی اینه ) اینترنت هم مثل همینه