PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد webhosting.info

Skoot
April 21st, 2010, 19:56
سایتهایی که تو بخش ایران هستند اینها سرورشون ایرانه یا فرقی نمی کنه؟؟!!
پس از کجا معلوم میشه مال ایرانه
یه سایتی هست امارشم بالاس می خوام بدونم تو لیست کدوم کشور هست چجوری معلوم میشه

pouyasazan
April 21st, 2010, 22:10
سلام

فرقی نمی کند سرور کجا باشد.
از روی DNSهایی که روی دامین ها ست شده اند. البته دقت داشته باشید همه پسوندهای دامین را شمارش نمی کنند برای مثال پسوند ir شمارش نمی شود.
از طریق Web Hosting Companies (http://www.webhosting.info/webhosts/) یک قسمت هست زده "Search for Hosting Company Reports" در اینجا نام سایت شرکت مورد نظر را جستجو کنید.

Skoot
April 21st, 2010, 23:06
من منظورم اینه که از کجا متوجه میشن مثلا پارس دیتا باید تو لیست ایران باشه چون مشتری خارجی هم داره به چی ربط داره این قضیه

ضمنا تو سایت وب هاستینگ اون قسمتی که گفتی چیزی نبود"من می خوام وقتی سروری رو سرچ می کنم اطلاعاتش میاد هیچی می خوام بدونم این سرور رو تو لیست کدوم کشور نشون میده که از اون طریق هیچی معلوم نیست"

pouyasazan
April 21st, 2010, 23:50
من منظورم اینه که از کجا متوجه میشن مثلا پارس دیتا باید تو لیست ایران باشه چون مشتری خارجی هم داره به چی ربط داره این قضیه

ضمنا تو سایت وب هاستینگ اون قسمتی که گفتی چیزی نبود"من می خوام وقتی سروری رو سرچ می کنم اطلاعاتش میاد هیچی می خوام بدونم این سرور رو تو لیست کدوم کشور نشون میده که از اون طریق هیچی معلوم نیست"

سلام

هر شرکتی باید عضو این سایت بشه و خودش کشور را انتخاب کند. کشور را خودشان تشخیص نمی دهند.
به این شکل نمی توانید کشور را به دست آورد. تا آنجایی که من اطلاع دارم اصلا چنین امکانی ندارد.