PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهی برای دی اکتیو شدن آی دی یاهو هست ؟ نظرتون در مورد att.net چیست ؟

milad_it
January 5th, 2014, 00:57
درود خدمت تمای دوستان
راهی برای جلوگیری از دی اکتیو شدن ای دی های یاهو هست ؟
نظرتون در مورد آیدی های att.net هست ؟ آیا غیر قایل دی اکتیو هست ؟ کلا یکی بحث att.net رو توضیح بده از همه لحاظ

و کدوم یک از سرویس های یاهو بهتره

سپاس

dertgtr
January 5th, 2014, 01:04
کلا تو این فروم دی اکتیو کردن آی دی کاربران عادی شده . یادم هست آی دی آقا وهاب رو هم به همین روس غیر فعال کرده بودن کلا عادی هست !
خود من هم یه ای دی یاهو از همین att.net داشتم تو همین فروم معرفی کردم بعد دوستان لطف کردن و غیر فعال شد

milad_it
January 5th, 2014, 01:07
کلا تو این فروم دی اکتیو کردن آی دی کاربران عادی شده . یادم هست آی دی آقا وهاب رو هم به همین روس غیر فعال کرده بودن کلا عادی هست !

ما که تو آیدی یاهو شانس نداشتیم! هر دفعه یا دی اکتیو شد یا یه بلای دیگه !
راهی برای جلوگیری از دی اکتیو هست ؟
نظرتون در مورد آی دی های att.net چیست ؟
سپاس

dertgtr
January 5th, 2014, 01:09
سپاس

از att.net خود من هم ای دی داشتم و به محض معرفی تو همین فروم مورد عنایت قرار گرفت !

.K.H.A.
January 5th, 2014, 01:12
سپاس

چند راه وجود داره كه البته رايگان نيست ، آيدي att.net هم با بقيه آيديا فرق نداره از اين بابت.

vp_server
January 5th, 2014, 01:13
درود خدمت تمای دوستان
راهی برای جلوگیری از دی اکتیو شدن ای دی های یاهو هست ؟
نظرتون در مورد آیدی های att.net هست ؟ آیا غیر قایل دی اکتیو هست ؟ کلا یکی بحث att.net رو توضیح بده از همه لحاظ

و کدوم یک از سرویس های یاهو بهتره

سپاس
درود
سعی کنید در هنگام ساخت ایدی اطلاع ورودی مانند : تاریخ تولد , کشور , ایمیل بازیابی رمز و ... را به درستی وارد کنید
ایدی های att, rogers, swbell و ... مستر هستند و از امنیت بالاتری برخوردارند ولی امکان هک و دی اکتیو آن ها است !
ساخت ایدی att تا چندین وقت پیش برای شهروندان آمریکایی رایگان بوده است.
در حال حاضر اطلاعی از رایگان بودن این سرویس ندارم

milad_it
January 5th, 2014, 01:13
از att.net خود من هم ای دی داشتم و به محض معرفی تو همین فروم مورد عنایت قرار گرفت !

به الاخره نفهمیدیم دی اکتیو میشه یا نه ؟ خوبه یا نه ؟ :دی

milad_it
January 5th, 2014, 01:14
درود
سعی کنید در هنگام ساخت ایدی اطلاع ورودی مانند : تاریخ تولد , کشور , ایمیل بازیابی رمز و ... را به درستی وارد کنید
ایدی های att, rogers, swbell و ... مستر هستند و از امنیت بالاتری برخوردارند ولی امکان هک و دی اکتیو آن ها است !
ساخت ایدی att تا چندین وقت پیش برای شهروندان آمریکایی رایگان بوده است.
در حال حاضر اطلاعی از رایگان بودن این سرویس ندارم

سپاس

reza*
January 5th, 2014, 01:16
با سلام. تمامی آیدی هایی که با مسنجر یاهو بالا میان رو میشه دی اکتیو کرد . برای جلوگیری هم روش هست . هزینه داره . تحقیق کنید متوجه میشید .