PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین روش تبلیغ!

ACGE
January 5th, 2014, 00:21
سلام
دوستان از شما کمک و نظر میخوام در مورد معروف شدن سایتم!
من یه سایت موزیک (البته نه هر موزیکی :|) با لینک مستقیم رایگان دارم با یه دامین عالی که به یاد میمونه! (موزیک دی ال)
آی پیش از 6 هزار بیشتر نمیره! درصورتی که اگه یه هفته شیلتر نشه خیلی رتبه خوبی توی گوگل پیدا میکنه و کلا نسبت به سایت های پرسابقه تر رتبه بهتری توی سرچ گوگل داره (حتی تا سه هزار ایران هم رفت الکسا)
میخواستم تبلیغ بذارم توی سایت ها ولی دیدم همه سایت ها اشباع شده از تبلیغات وی چی ان و تبلیغ من گم میشه! پاپ آپ هم به نوعی زوری هستش و گرون! به نظر شما بهترین راه من برای بدست اوردن بازدید کننده چیه؟

warpro
January 5th, 2014, 07:17
با ســـــلام و عـــرض صبــح بخیــــر . . .

پــــاپ آپ . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ــــکر . . .

lived
January 5th, 2014, 09:19
سئو کردن و تولید مطلب میتونه کمک خیلی خوبی به سایت انجام بده.
اسپانسر لینک گوگل شدن هم خوبه ها
یه سایت هم هست میتونی بنر توش بذاری بهش هزینه بدی بنرت رو توی خیلی از بلاگ و سایتها قراربده

ACGE
January 5th, 2014, 09:31
سئو کردن و تولید مطلب میتونه کمک خیلی خوبی به سایت انجام بده.
اسپانسر لینک گوگل شدن هم خوبه ها
یه سایت هم هست میتونی بنر توش بذاری بهش هزینه بدی بنرت رو توی خیلی از بلاگ و سایتها قراربده

ممنون
چه سایتی؟

pejmanpc
January 5th, 2014, 09:59
ادرس سایتت چیه؟

ACGE
January 5th, 2014, 10:14
ادرس سایتت چیه؟

Music-DL | دانلود آهنگ با لینک مستقیم (http://music-dl7.ir/)
چطور؟

mehdi.gh
January 5th, 2014, 10:50
به روز بودن دقیقه ای سایت
سئو مناسب
ایجاد مطالب نو

mahmoodi.1313
January 5th, 2014, 10:56
سلام
دوستان از شما کمک و نظر میخوام در مورد معروف شدن سایتم!
من یه سایت موزیک (البته نه هر موزیکی :|) با لینک مستقیم رایگان دارم با یه دامین عالی که به یاد میمونه! (موزیک دی ال)
آی پیش از 6 هزار بیشتر نمیره! درصورتی که اگه یه هفته شیلتر نشه خیلی رتبه خوبی توی گوگل پیدا میکنه و کلا نسبت به سایت های پرسابقه تر رتبه بهتری توی سرچ گوگل داره (حتی تا سه هزار ایران هم رفت الکسا)
میخواستم تبلیغ بذارم توی سایت ها ولی دیدم همه سایت ها اشباع شده از تبلیغات وی چی ان و تبلیغ من گم میشه! پاپ آپ هم به نوعی زوری هستش و گرون! به نظر شما بهترین راه من برای بدست اوردن بازدید کننده چیه؟
تبلیغ در موتور های جستجوگر و بهینه سازی سایت و امکانات فراوان برای کاربران(آپلودسنتر و ...)و راحتی آنان جلب رضایت کاربر . ارسال پست هایی به طور منظم مانند قرعه کشی و ... که کاربر به سایت شما دوباره رجوع کنه

Mohammadrex
January 5th, 2014, 11:16
پاپ اپ رتبتو دگرگون ميكنه يك سايت ميشناسم روزي ٢هزار اي پي بهت ميده ماهي ٢٠ ميگيره كه واقعا مفته و من خودم تجربه داشتم و با اين روش تا مرز ١٥٠٠ هم رسيدم . اما بديش اينه اگه پاپ اپت قطع شه رتبت بد ميشه

rules
January 5th, 2014, 11:17
پاپ اپ رتبتو دگرگون ميكنه يك سايت ميشناسم روزي ٢هزار اي پي بهت ميده ماهي ٢٠ ميگيره كه واقعا مفته و من خودم تجربه داشتم و با اين روش تا مرز ١٥٠٠ هم رسيدم . اما بديش اينه اگه پاپ اپت قطع شه رتبت بد ميشه

چه سایتی عزیز ؟ آدرس پ خ کنید

Mohammadrex
January 5th, 2014, 12:45
چه سایتی عزیز ؟ آدرس پ خ کنید

پ خ شد

mizbanpars.com
January 5th, 2014, 15:57
میتونید سئو کنید قالب رو که تاثیر زیادی داره
از وبسایت های تبلیغات کلیکی استفاده کنید
از وبسایت های پاپ آپ و یا این که خودتون پاپ آپ سایت هارو بگیرید
و ...

behzadi7
January 5th, 2014, 16:22
آدرس پ.خ کن

downloaddl
January 5th, 2014, 16:30
اول از همه این رو بگم
اون دوسته عزیزی که گفت پاپ آپ
کجای پاپ خوبه ؟
هرکیو میبینم پاپ آپ براشش باز میشه میبنده
جدیدن هم که دارن کاربر رو خر می کنن پاپ آپ شما برنده شده اید و از این چرتو پرتا میزان

- - - - - - - - - -

بهترین راه برای تبلیغ سایت شما
در گروه های یاهو می باشد
یا یک گروه یاهو درست کنید با کمک سایت خودتون بالا بیاریدش بعد هم که دامنه جدید دریافت می کنید ایمیل ارسال کنید
در کل بهترین راه برای سایت های موزیک گروه های یاهو هست

vahab00
January 5th, 2014, 17:11
سلام دوست من
با حرف های دوست خوبم که گفته :

اول از همه این رو بگم
اون دوسته عزیزی که گفت پاپ آپ
کجای پاپ خوبه ؟
هرکیو میبینم پاپ آپ براشش باز میشه میبنده
جدیدن هم که دارن کاربر رو خر می کنن پاپ آپ شما برنده شده اید و از این چرتو پرتا میزان

- - - - - - - - - -

بهترین راه برای تبلیغ سایت شما
در گروه های یاهو می باشد
یا یک گروه یاهو درست کنید با کمک سایت خودتون بالا بیاریدش بعد هم که دامنه جدید دریافت می کنید ایمیل ارسال کنید
در کل بهترین راه برای سایت های موزیک گروه های یاهو هست

بهترین پیشنهاد رو ایشون دادن
گروه ایمیل بهترین راه حل هست .
اما بزارید پاسخ های دوستان رو آنالیز کنیم :
سئو : سئو خوب هست اما یادتون باشه همیشه بهترین سئو کار خودتون هستید پس پول الکی به سئو کار ندید چون رو سایت موزیک نمیتونید پاسخ خوبی بگیرید
پاپ آپ : خیلی بده من شخصا پاپ آپ ها رو بلوک میکنم و اصلا خوب نیستن.یک مزاحم بیشتر نیست که پهنای باندتون رو میگیره
تبلیغ در گوگل : گزینه خوبی میتونه باشه اما خرج بالاست و من پیشنهاد نمیدم
تبلیغ در سایت های دیگر : این گزینه خیلی خوبه اما به شرطی : 1 بنرتون رو در فایل جاوا لود کنید و در آدرسی که هرگز ***** نمیشه قرار بدید در این صورت هر دفعه که سایتتون ***** شد آدرس بدون ***** رو در فایل جاوا بدید تا کاربران بدون ***** سایتتون رو مشاهده کنند (پیشنهاد من)
از سایت هایی که رتبتو پایین میارن استفاده نکن چون اگه قصدت معروفیت سایتت هست فقط باعث ساسپند شدن سایت (بدلیل فشار رو سرور) و ... میشند و چون قصدتون معروفیت هست پس وقتی بازدید کننده ای نیست به چه دردتون میخوره ؟
گروه یاهو یا گوگل خیلی خوبند حتما ازشون استفاده کنید (پیشنهاد من)

موفق باشید

ACGE
January 5th, 2014, 17:40
ممنون دوستان
در مورد گروه یاهو آموزش درست حسابی داره؟ و اینکه گروه رو میشه خرید یا مثلا بانک ایمیل خرید برای بازدهی سریعتر
البته میگم که سایتم چون سریع شیلتر میشه ، سئو فک نکنم در حد خیلی زیاد تاثیری برام داشته باشه!

vahab00
January 5th, 2014, 18:27
گوگل سرچ كنيد ساخت گروپ ياهو يا جيميل
براي خريد گروه هم انجمن پرشين تولز به تعداد وفور يافت ميشه

mehrshad13and11
January 6th, 2014, 10:58
اگه میخوای بازدیدو بترکونی تو چند تا سایت معروف تر از خودت تبلیغات بنری و پاپ آپ بده در عرض دو روز بازدید میره بالا خودتم تعجب میکنی این تجربه من بود البته من سایت v p n داشتم