PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : [ پاسخ به ] چه کسی جلوی پیشرفت سافت گذر را می گیرد؟ (1)

LoxHost
April 21st, 2010, 16:34
با سلام خدمت تمامی شما دوستان عزیز و گرامی
اما موضوع این تاپیک :
[ پاسخ به ] چه کسی جلوی پیشرفت سافت گذر را می گیرد؟ (1)
امروز اخباری رو در این سایت دیدم که به عنوان چه کسی جلوی پیشرفت سافت گذر را می گیرد؟ (1) ، بود . قبلا هم اخبارهایی از این قبیل در این سایت منتشر شده بود ، و با توجه به آخر عنوان خبر => (1) ، احتمالا بیشتر از این اخبار ها خواهیم شنید.
مدیر یا مدیران این سایت فکر می کنن استاد دنیای فناوری اطلاعات هستند و دیگه هیچ کس از اینترنت هیچی حالیش نمیشه.در اخبار قبلی که در همین رابطه بود و برتری خودشون رو از سایت های دیگه تو اون اعلام کرده بودن ، من ایمیلی به بخش ارتباط با ما ارسال کردم و پاسخ اون ها به من این بود که اگر از سایت راضی نیستید به سلامت !
امروز تصمیم گرفتم بحث رو تو چند انجمن پرطرفدار و قابل اعتماد قرار بدم تا شاید اینجا بتونیم به نتیجه ای بریسم.
چند مطلب در اون اخبار بیان کردند که من به ترتیب پاسخ خودم رو اعلام می کنم :

1- طراحی سایت به صورت کد نویسی شده و عدم استفاده از CMS

جواب : استفاده از ابزاهای سایت ساز در طراحی سایت کار اشتباهی نیست ( از نظر من ) ، چون این ابزارها برای راحتی کار هستند و بعضی از آن ها واقعا پیشرفته و مورد استفاده بسیاری از وبمسترهای عزیز قرار میگیره . شما عدم استفاده از این سیستم هارو برتری برای خودتون می دونید که از نظر من اصلا برتری حساب نمیشه . در ثانی شما در اصل سایتی طراحی نکردید ، طراحی به چیزی میگن که نظیری نداشته باشه ، قالب سایت Softpedia.com رو برداشتید به صورت فارسی گذاشتید رو سایت ، از ایده ها و طراحی سایت کپی برداری کردید بعد از بقیه افراد شکایت دارید که چرا از سایت ما کپی می کنید ؟!!!

2- ارائه نرم افزارهای حجیم برای اولین بار در بین سایتهای مشابه

جواب : ببخشید اما شما سایت نمیشناسید که برنامه با حجم بالا نمیزاره مردم چیکار کنند ؟!! کمی بگردید بعد از این حرفا بزنید.

3- تست کلیه نرم افزار و ارائه با کیفیت بالا

جواب : تست نرم افزارها در کشور عزیزمون ایران با این سرعت اینترنت از نظر بنده غیر ممکن هست ، اما اگر از طریق سرور مجازی دارید تست می کنید اون بحثی جدا ! در ضمن منبع خارجی معتبر ندارید به کسی مربوط نیست ! سایتی هست منبع معتبر داره تست هم لازم نداره ! شما برتری نسبت به ایشون ندارید.

4- انتخاب سرور پرقدرت و با کیفیت، بدون محدودیت پهنای باند برای فایلها با هزینه بالا

جواب : انتخاب سرور به مدیر سایت مربوط میشه ، شما اگر بخوای سایتت پیشرفت کنه باید سرور قدرتمند بخری ، خوب سرور با رم 128 بگیر به ما چه ! هزینه هم بستگی به دیتاسنتری داره که شما از اون سرویس میگیرید.

5- انتقال به سرور اختصاصی برای ارائه بهترین سرعت و کیفیت

6- ارائه توضیح کاربردی نه ترجمه ای و نه کپی از سایتهای دیگر برای نرم افزارها

جواب : ببخشید شما موضوع رو ترجمه نمی کنید پس چیکار می کنید ؟! توضیح نرم افزار به 1 شکل ممکن هست ، نمیشه که به برنامه IDM توضیح برنامه پخش فیلم داد ! دیگه کپی برداری از توضیح مشکلی نداره تو کل اینترنت ، کمی بگردید درک می کنید ! توضیح هم چه توضیحی ! 2 خط شرح میدید برنامه رو با امکانات دیگه ! اگر زحمت میشه بفرمایید از سایتش بردارید بزنید گوگل ترجمه کنه براتون !

7- ارائه عکسهای کاربری و گرفته شده از محیط نرم افزارها نه کپی شده از اینترنت

جواب : دوستان توجه کنند عکس های موجود در اینترنت واقعی نیستند و فقط عکس های این سایت کاربردی می باشد !

8- پیاده سازی ساختاری پیشرفته برای سایت با الگوگیری از بهترین سایتهای نرم افزاری خارجی

جواب : قبلا جواب دادم.

9- بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

جواب : به بازدید کننده چه ربطی داره ؟! بهینه سازی کردی که بازدید بگیری دیگه !

10- ارائه نرم افزارها با قیمتی بسیار پایین و هزینه ارسال رایگان برای فروش

جواب : متن رو کامل بنویس ! نرم افزار 100 تک تومنی رو که رایگان نمی فرستی !

11- در معرض قرار گرفتن سریع یک نرم افزار با فاصله ای بسیار کم از سایتهای منبع برای دانلود و فروش

جواب : آپتاین بالا ، بازدید بالا ! به کسی مربوط نیست !

12- ارتقای پی در پی فضای هاست و سرور برای ارائه نتایج مطلوب و نرم افزارهای بیشتر

جواب : آخه سرور شما چه ربطی با اینجا داره ! 100 بار تکرار میکنید !

13- ارائه نرم افزارهای کمیاب و تخصصی به صورت تست شده با کرک کامل

جواب : هیچ نرم افزاری تو این دنیای اینترت ، که شما گذاشتین کمیاب نیست ! اسمش رو بده لینک بدم بهت ! : دی

14- رعایت کامل قانون کپی رایت داخلی به صورت ارائه نکردن حتی یک نرم افزار ایرانی و فارسی کرک شده

جواب : قانون که رعایت نکنی ، جریمه میشی ، پس هیچ برتری نداری !

15- ارائه نرم افزارهای فروشگاه بر روی DVD‌هایی با بهترین کیفیت و چاپ شده با کیفیت عالی

جواب : خدارو شکر !

16- راه اندازی سیستم فروشگاهی پیشرفته با امکانات متعدد و تخفیفات 10 و 20 درصدی

جواب : باز خدارو شکر !

17- راه اندازی و تغییر بانک سیستم پرداخت آنلاین برای ارائه سریعترین خدمات پرداخت به کاربران

جواب : کار سختی نیست راه اندازی این سیستم !

18- ارائه خدمات عضویت ویژه ((VIP به کاربران داخل و خارج از کشور (Paypal)

جواب : از نظر من اصلا ویژه نیست ، هرچی برنامه و بازی هست برای این قسمت تو همه ی سایت های دیگه موجوده :))

19- ایجاد بستر مناسب و رایگان برای ثبت نرم افزارهای ایرانی با حدود 239 نرم افزارهای ثبت شده تا به حال

جواب : این یکی خوبه !

20- راه اندازی بخش درخواست نرم افزار جهت ارائه نرم افزارهای خاص و کمیاب

جواب : این هم خوبه !

21- پاسخگویی سریع و 24 ساعته در بخش ارتباط با ما

جواب : برتری نیست ! 24 ساعت هم من دیشب تو خواب دیدم !

22- قرار دادن کمترین تبلیغات در سایت، آن هم با در نظر گرفتن سخت گیریهایی برای ارائه تبلیغات سالم و زیبا

جواب : شما تبلیغ نمیگیری ملت چیکار کنن ؟!!

23- قرار دادن کمترین هزینه ممکن برای بخش اعضای ویژه (VIP)

جواب : شما هنوز معنی بخش VIP رو نمی دونید ، توضیحات خواستید بفرمایید در خدمتم !

24- قرار دادن شماره تلفن ثابت و آدرس شرکت در بخش ارتباط با ما برای دریافت اعتماد بیشتر کاربران

جواب : عجب جلب اعتمادی !

25- پشتیبانی کردن سایت از طریق شرکت فهام برای تقویت سایت و ادامه دار بودن آن

جواب : بسیار عالی ولی باز بی ربط !

26- ارائه بهترین و جدیدترین اخبار با ذکر منبع کامل از سایتهای اصلی

جواب : من خودم فقط برای اخبار میام خدمت سایت شما و چند سایت دیگه ، چون وقت ندارم 100 تا سایت رو برای اخبار بگردم :دی

27- ارائه بازیهای سالم و مورد تائید ارگانهای دولتی

جواب : بازی که شما میگی ناسالم مثل Call Of 2 طرفدارش از کل سایت ها تو خود ایران بیشتره ;)

28- ارائه بهترین و با کیفیت ترین آموزشهای نرم افزار در قالب کتابهای الکترونیکی با حفظ حقوق پدیدآورندگان

جواب : مبارکه !

29- راه اندازی سرور آپدیت رایگان NOD32 در حال حاضر و Kaspersky در آینده نزدیک

جواب : در مورد این سرویس حرف اول رو می زنید ، تبریک می گم !

30- پشتیبانی از نرم افزارها از جهت از کار افتادن کرک و نسخه های جدید و ...

جواب : برنامه با ورژن جدید ، کرک جدید می خواد ، خوب نزار سایت ، چه ربطی داره .

31- حذف نرم افزارهای بی کیفیت و از کار افتاده از روی سایت و جایگزینی با موارد مناسب

32- برگزاری نظر سنجی هایی که نتایج بسیار کاربردی برای بازدیدکنندگان داشته است.

33- رعایت موارد ارزشی و عدم ارائه کوچکترین مسائل غیر اخلاقی در سایت

جواب : قیلتر میشی خوب !

34- گرامی داشتن مناسبتهای مختلف به صورت مرتب در سایت

جواب : خدارو شکر ! عجب ربطی دارن این حرف های شما .

35- اضافه کردن امکان مشاهده سایت در زبانهای عربی و انگلیسی با کمک مترجم گوگل

جواب : واقعا کار شاهکاری کردین ، تبریک میگم !

36- اهمیت دادن به نظرات کاربران در مورد نرم افزارها و پرهیز از نمایش نظرات غیر مرتبط

جواب : باریک ! :دی

37- امکان ثبت نظرات کلیه بازدیدکنندگان و صرف وقت برای بررسی آنها و ارائه مجموعه ای تمیز از نظرات مفید

جواب : ادامشو ننوشتی ، جلوگیری از قیلتر شدن :دی

38- پیاده سازی طرح ابتکاری تابلو اعلانات سایت و در جریان قرار دادن کاربران از نرم افزارها و اخبار جدید

جواب : اینم باریک !

39- الزام خود به قرار داشتن نسخه نهایی تمامی نرم افزارها در سایت

جواب : بازم میگم ، می خوای بزار ، می خوای نزار ، همه جا هست ، میریم دانلود می کنیم .

40- قرار دادن نرم افزار با در نظر گرفتن نیاز کاربران ایرانی نه فقط ارائه سایتهای خارجی

جواب : نحوه ی تشخیص نیاز ؟!!!

و ..... چرت و پرت :دی

چگونه:

- کپی شدن محتوایی که از تجربه خودمان می نویسیم یا با زحمت ترجمه می کنیم.

جواب : راضی به زحمت نیستیم !

- کپی شدن نرم افزارهایی که با صرف وقت و هزینه زیاد دانلود و تست می کنیم.

جواب : جواب داده شده !

- کپی به صورتی که هیچ منبعی از ما ذکر نمی شود.

شما منبعی ذکر می کنید که فایل رو ازش کپی می کنید ؟!

- کپی به صورتی که نام ما از فایل مشخصات نرم افزار حذف و جایگزین می شود.

- کپی به صورتی که نسخه ارائه شده ما بی کیفیت نشان داده می شود.

- کپی به صورتی که وقتی به کپی کنندگان می گوئیم چرا کپی می کنید یا توجیه می کنند یا می گویند نمی توانید کاری بکنید.

تا مدتی پیش کاملا اورجینال کار می کردیم و هیچ تغییری در نرم افزار نمی دادیم ولی با رشد چنین سایتهایی هم وقت ما بیشتر صرف می شود و هم کاربر از نسخه ای که بدست می آورد رضایت کمتری دارد.

اگر سایتی بودیم که کپی می کردیم، خیلی نگران کپی شدن نبودیم. اما چون تولید می کنیم نمی توانیم بی تفاوت باشیم. همچنین اگر نتوانیم هزینه هایمان را پوشش دهیم قادر به ادامه کار نخواهیم بود.

جواب : باریک ! کارخونه زدید ، تولید هم می کنید ؟!!

دست به کار شده ایم:

هر کار بزرگی نیاز به همراهی جمعی دارد و سافت گذر این بار به کمک شما نیاز دارد. با مشورت با کارشناسان حقوقی برای مبارزه با چنین سایتهایی گامهایی را تعریف کرده ایم.

گام اول:

از طریق فرم ارتباط با ما و انتخاب گزینه "گزارش کپی غیرمجاز محتویات سایت" هر نوع کپی شدن نرم افزارها و توضیحات آنها را بدون ذکر منبع به صورت مشخص، در سایتهای فارسی به ما اطلاع دهید. همچنین اگر نرم افزاری را از سایت دانلود کرده اید و اثرات سافت گذر در آن بوده است. در این گزارش آدرس سایت و لینک دقیق را ذکر کنید.

جواب : در هیچ جای دنیا نه قانونی میگه ، توضیح برنام من رو کپی نکن ، نه میگه فایل رو از سایت من دانلود نکن و بعد روش پسورد نزار بعد نزار رو سایت خودت و ...

حالا شما می خوای چیکار کنی ؟ می خوای هک کنی ؟

مواظب باش هک نشی :دی

در آخر سر من این رو هم بگم که مدیر هیچ سایتی نیستم.اگر بودم می گفتم یکم بازدید می گرفتم :دی

در ضمن پولی هم که شما از VIP میگیرید نه ارزش امکاناتی رو داره که ارائه میدید و هم سود بسیار بالایی رو برای شما داره.خود شما از من بهتر می دونید.

از مدیران اگر خواستن این تاپیک رو حذف کنند ، اول اطلاع بدن بعد ، تا ببینم دلیل حذف چی بوده .البته با تشکررررر

اگر هم غلطی داشتم ببخشید چون عجله دارم ، دارم سرعتی می نویسم :دی

با سپاس فراوان.

shervin114
April 21st, 2010, 19:02
من تو نمایشگاه پارسال باهاشون صحبت کردم
برای فروشگاهم یه تبلیغ تو سایتشون میخواستم بذارم قبول نکردند
فقط یه سری سایت های خاصی مثل اون سایت هایی که سرورش تو قم هستش :d
یه سری جوون از خود راضی ;) و مذهبی شدید که میگن اینترنت اون ور آب جیززززه :->

LoxHost
April 21st, 2010, 21:00
تابستون سایتش رو میارم پایین :دی
به کسی نگیا !!!!