PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد اکانتینگ Nttac Plus

hamed-pc
January 4th, 2014, 13:36
با سلام
دوستان توی نرم افزار اکانتینگ nntac تعدادی یوزر بدون ایجاد دیتابیس ساختم و از آنها بک آپ ( شاخه user کپی گرفتم ) , وتوی یک سرور دیگه که همین نسخه nttac نصبه انتقال دادم ( شاخه user را کپی و پیست کردم داخل نرم افزار جدید) حالا مشگل اینجا هستش که وقتی در بخش option یا کلید f8 در تب general در بخش user database setting تیک Enable ODBC User database using this datasource را فعال میکنم . دیگه توی بخش profile manager یوزرها نمایش داده نمیشه .
1: برای اینکه بتونم یوزرهایی که توسط کپی و پیست انتقال دادم اینجا نمایش بده و کار کنه چی کار باید بکنم ؟

2 : مورد بعدی اینکه چطوری میتونم امکان دسترسی وب را برای nttac فعال کنم که بشه از راه دور و از طریق وب بهش دسترسی داشته باشم و بتونم یوزر تعریف کنم ؟
ممنونم

NarvanData
January 4th, 2014, 14:37
سلام
چون از سرور قبلی به صورت odbc نبوده نمی تونین در این سرور همان یوزرها رو به صورت odbc ببینین
برای انتقال یوزرها از فولدر doc هم کپی بگیرین

2 : مورد بعدی اینکه چطوری میتونم امکان دسترسی وب را برای nttac فعال کنم که بشه از راه دور و از طریق وب بهش دسترسی داشته باشم و بتونم یوزر تعریف کنم ؟
ممنونم
فایل PHP طراحی شده بود بدون نیاز به ODBC که توی wamp میزاشتین و برایتون پنل رو نشون میداد
اما بهتره از ODBC استفاده بشه که اسکریپ پنل هم توی نت زیاده

ipsat
January 4th, 2014, 14:51
با سلام
دوستان توی نرم افزار اکانتینگ nntac تعدادی یوزر بدون ایجاد دیتابیس ساختم و از آنها بک آپ ( شاخه user کپی گرفتم ) , وتوی یک سرور دیگه که همین نسخه nttac نصبه انتقال دادم ( شاخه user را کپی و پیست کردم داخل نرم افزار جدید) حالا مشگل اینجا هستش که وقتی در بخش option یا کلید f8 در تب general در بخش user database setting تیک Enable ODBC User database using this datasource را فعال میکنم . دیگه توی بخش profile manager یوزرها نمایش داده نمیشه .
1: برای اینکه بتونم یوزرهایی که توسط کپی و پیست انتقال دادم اینجا نمایش بده و کار کنه چی کار باید بکنم ؟

ممنونم

این تاپیک برید به راحتی مشکلتون حل میشه.
http://www.webhostingtalk.ir/f123/71686/#post673252

hamed-pc
January 4th, 2014, 14:55
سلام
چون از سرور قبلی به صورت odbc نبوده نمی تونین در این سرور همان یوزرها رو به صورت odbc ببینین
برای انتقال یوزرها از فولدر doc هم کپی بگیرین

فایل PHP طراحی شده بود بدون نیاز به ODBC که توی wamp میزاشتین و برایتون پنل رو نشون میداد
اما بهتره از ODBC استفاده بشه که اسکریپ پنل هم توی نت زیاده

پس دیگه نمیتونم یوزرها را به حالت ODBC ببرم ؟ در این حالت اگه تعدا یوزرها مثلا به 100 عدد برسه به مشگل بر میخوره؟ ( راهی هست بشه تبدیل کرد . یا باید یوزرها را دوباره تعریف کنم؟ )
فلدری که فرمودید من ندیدم فقط یه فلدر به نام Docs هستش که داکیومنتهای خود نرم افزار توشه
اسکریپت پنل رایگان میتونید یک نمونه معرفی کنید ؟ من خیلی گشتم زیاد نتیجه نگرفتم
ممنونم

NarvanData
January 4th, 2014, 14:59
پس دیگه نمیتونم یوزرها را به حالت ODBC ببرم ؟ در این حالت اگه تعدا یوزرها مثلا به 100 عدد برسه به مشگل بر میخوره؟ ( راهی هست بشه تبدیل کرد . یا باید یوزرها را دوباره تعریف کنم؟ )
فلدری که فرمودید من ندیدم فقط یه فلدر به نام Docs هستش که داکیومنتهای خود نرم افزار توشه
اسکریپت پنل رایگان میتونید یک نمونه معرفی کنید ؟ من خیلی گشتم زیاد نتیجه نگرفتم
ممنونم

دوست عزیز پاسخ دادن که کامل هست،انجام بدین

این تاپیک برید به راحتی مشکلتون حل میشه.
http://www.webhostingtalk.ir/f123/71686/#post673252

اسکریپت رو هم پیوست کردم.17760

hamed-pc
January 4th, 2014, 16:10
دوست عزیز پاسخ دادن که کامل هست،انجام بدین

اسکریپت رو هم پیوست کردم.17760

بله ممنونم از لطفتون دوست عزیز . البته من وقتی داشتم پیام رو میگذاشتم متوجه پاسخ شدم . و الا نمینوشتم
نحوه ی نصب و راه اندازی این اسکریپت توی ویندوز چگونه است . اگر امکانش هست بفرمایید . زیاد وارد نیستم .
ممنون

hamed-pc
January 4th, 2014, 17:28
شرمنده بازم سوال میکنم آخه نتونستم فایل کانفیگی که در پست http://www.webhostingtalk.ir/f123/71686/ پست شماره 9 گفته شده پیدا کنم . این فایل دقیقا کجا هستش؟

hamed-pc
January 5th, 2014, 03:08
سلام مجدد
مورد اول که دیتابیس بود حل شد . بسیار ممنونم
اما در مورد دوم که پنل دسترسی وب است . میخواستم ببینم اسکریپت UserReport-wht (http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f123/17760d1388834913-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DA%A9%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C%D9%86%DA%AF-nttac-plus-userreport-wht-zip) فقط قابلیت گزارشگیری و تعویض پسورد توسط کاربر داره ؟ امکانی که بشه یک ادمین و یا حالت ریسلری که بتونه دسترسی داشته باشه و یوزر بسازه نداره ؟
از این آموزش برای نصب استفاده کنیم درسته ؟ http://www.webhostingtalk.ir/f14/30139/

hamed-pc
January 5th, 2014, 06:23
دوستان . در مورد کانکت شدن به پنل ntacc به نظرم اومد از ریموت کنسول استفاده کنم . حالا میخوام کاری کنم که مثلا میخوام یه دسترسی به کسی بدم که فقط بتونه اکانت یوزر را ایجاد کنه به همراه تاریخ مصرف . اما نتونه یوزرهایی که قبلا توسط ادمین ساخته شده را ببینه و یا تعغیری بهش بده ( در واقع میخوام یه گروه ایجاد کنم که دسترسی محدود بده ) برای این کار که گروه بسازم دقیقا چطوری باید عمل کنم ؟ خیلی سرو کله زدم و گروه ساختم اما نتونستم دسترسی رو تنظیم کنم . ممنون میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید که چطوری این کار را انجام بدم