PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریستور سرور مجازی لینوکس

nikportal
January 4th, 2014, 13:10
سلام
دیروز یه سرور مجازی خریدم این سرور فقط یه لینوکس sentos روش نصب بود از دیروز هر چی ازمایشه رو این بدبخت تست کردم حالا میخوام مثلا ریسور کنم به قولی به تنظیمات اصلی کارخونه برگدونم چی کار کنم؟:105:

Mr.Te0
January 4th, 2014, 13:16
سلام
دیروز یه سرور مجازی خریدم این سرور فقط یه لینوکس sentos روش نصب بود از دیروز هر چی ازمایشه رو این بدبخت تست کردم حالا میخوام مثلا ریسور کنم به قولی به تنظیمات اصلی کارخونه برگدونم چی کار کنم؟:105:

دوست عزیز Cent os است نه sentos ..
در مورد سوالتون هم باید بگم باید به سرویس دهنده تون بفرمایید تا سیستم عامل رو ریلود کنند.

nikportal
January 4th, 2014, 13:19
ممنون یه سوال دیگه من میخوام از وب سرور Nginx استفاده کنم اول باید وب سرور نصب بشه یا کنترل پنل ؟ کنترل پنل هم میخوام kloxo باشه

ULTRAWEB
January 4th, 2014, 13:53
اول باید کنترل پنل نصب کنید و بعدش وب سرور رو میشه تایین کرد برای نصب
کلوکسو ام ار نصب کنید که کارتون راحت تر باشه و ساپورت انجینکس هم از اولویت هاشه

novin-web
January 4th, 2014, 14:02
سلامبگید براتون او اس ریلود کنن.اول هم کنترل پنل رو نصب کنید بعد میتو نید وب سرور مورد نظرتون رو نصب و کانفیگ کنید

lordvps.ir
January 4th, 2014, 14:05
کلوکسو ام ار نصب کنید که کارتون راحت تر باشه و ساپورت انجینکس هم از اولویت هاشه
لینک آموزش نصب کلوکسو ام آر رو میشه قرار بدین

aligoli
January 4th, 2014, 14:18
لینک آموزش نصب کلوکسو ام آر رو میشه قرار بدین

Kloxo Installation Guide : LxCenter Wiki (http://wiki.lxcenter.org/Kloxo%20Installation%20Guide)

nikportal
January 4th, 2014, 15:15
کلوکسو برا سایت چتروم گزینه مناسبیه؟

nikportal
January 4th, 2014, 15:27
راستش دایرکت ادمین لیسانس میخواد بخاطر همین کلوکسو میخوام نصب کنم که هزینمون بیاد پایین

ULTRAWEB
January 4th, 2014, 16:51
راستش دایرکت ادمین لیسانس میخواد بخاطر همین کلوکسو میخوام نصب کنم که هزینمون بیاد پایین
بله مشکلی ندارد ولی اگر امکانش هست براتون بهتر هست با نصب کنترل پنل خودتون رو با مصرف بیشترمنابع درگیر نکنین و بدون کنترل پنل چت رومتون رو راه بندازین
همکار عزیز نحوه نصب کلوکسو رو لینک دادن که برای نصب کلوکسو ام آر باید از این گزینه استفاده کنید
http://blog.shineservers.com/how-to-install-kloxo-mr-kloxo-fork-by-mustafa-ramadhan/
با تشکر