PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره از نظر سئو و کارایی

Tumrusx
January 4th, 2014, 08:33
با سلام
در صورت امکان دوستان این متن رو مطالعه کنند و نظراتشون رو بیان
نظرات شما در تصمیم گیری ما نقش اصلی دارند

ما جمع از دوستان هم دانشگاه که یک تیم 20 نفر هستیم روزانه نزدیک 10 ساعت انلاین تصمیم گرفتیم 7 وب سایت رو روی یک دامنه راه اندازی کنیم
1- بازی انلاین که 9 ماه طول کشیده طراحی کردیم
2- بازی انلاین فلش گیم با امتیاز دهی و غیره
3- اخبار - تمام اخبار در تمام زمینه ها از سیاست و اقتصاد و امنیت و موبایل و غیره ...
4- وب سایت فتو : عکس های مختلف تو هر زمینه
5-وب سایت معرفی نرم افزار و دانلود : کامپیوتر و موبایل و غیره
6- فروشگاه بعد 6 ماه فعالیت این سایت ها راه اندازی میشه و تمام محصولات ارائه شده در این وب سایت ها به صورت جمعی قابلیت خرید .و غیره
7 - انجمن : تمام 5 وب سایت رو انجمن قرار میگیره در بخش های خودش تا بحث و گفتگو بشه

به نظر شما
1- از نظر سئو ایرادی نداره این همه سایت رو یک دامنه باشه مثل من یک صفحه اصلی دارم که انتخاب زبان هست تو صفحه بعد که زبان رو انتخاب شد لیست این سایت ها هست صفحه سوم خود سایت

به طور مثل
انتخاب زبان > لیست سایت > انجمن

به نظرتون کارایی ما چطور خواهد بود

تشکر فراوان که وقت تون گذاشتید

sarinainc
January 4th, 2014, 21:23
سلام
به طور یقین هر چقدر جذابیت یک سایت زیاد باشد ، به همان اندازه لینک های زیادی از آن رنک می گیرند.توجه داشته باشید که در سئوی یک وب سایت اینکه زمینه فعالیت سایت چند تا باشد امتیاز منفی در نظر گرفته نمی شود.بلکه اگر آن سایت در تمام موارد قوی عمل کند ، موتورهای جستجو در آن موراد لینک های مربوطه را نشان خواهند داد.

vahab00
January 4th, 2014, 21:44
سلام استاد
فقط ی مورد اینکه اگه مثلا هر سایت روی یک ساب دامین خواص باشه
مثلا
1-my.vahab.com
2-ali.vahab.com
3-you.vahab.com
هر کدوم یک از این ها از نظر گوگل یک سایت جدا هستند که رنک و رتبه خواص خودشونو خواهند گرف
اما اگه آدرس دهی مثل زیر باشه
1-vahab.com/my
2-vahab.com/ali
3-vahab.com/you
در اینصورت گوگل سایت شما رو یک سایت میدونه و با توجه به اینکه موضوعات با هم متفاوت هست اصلا خوب نیست
مورد اول بهتر هست
یا حق

Tumrusx
January 6th, 2014, 00:05
سلام استاد
فقط ی مورد اینکه اگه مثلا هر سایت روی یک ساب دامین خواص باشه
مثلا
1-my.vahab.com
2-ali.vahab.com
3-you.vahab.com
هر کدوم یک از این ها از نظر گوگل یک سایت جدا هستند که رنک و رتبه خواص خودشونو خواهند گرف
اما اگه آدرس دهی مثل زیر باشه
1-vahab.com/my
2-vahab.com/ali
3-vahab.com/you
در اینصورت گوگل سایت شما رو یک سایت میدونه و با توجه به اینکه موضوعات با هم متفاوت هست اصلا خوب نیست
مورد اول بهتر هست
یا حق

یعنی ساب دامنه کنم و به صورت زیر ایجاد کنم رتبه منفی میگیم
site.com/site1

vahab00
January 6th, 2014, 00:14
یعنی ساب دامنه کنم و به صورت زیر ایجاد کنم رتبه منفی میگیم
site.com/site1

ببینید چون موضوع هر سایتتون جداست اصلا خوب نیست و به جای مثبت بودن منفی برداشت میکنه گوگل
در واقع ی شعاری ک گوگل هم داره روش کار میکنه اینه
همه کاره هیچ کارست :دی
دقیقا تعبیر گوگله
من شخصا ساب دامین پیشنهاد میدم

sarinainc
January 6th, 2014, 00:31
ببینید چون موضوع هر سایتتون جداست اصلا خوب نیست و به جای مثبت بودن منفی برداشت میکنه گوگل
در واقع ی شعاری ک گوگل هم داره روش کار میکنه اینه
همه کاره هیچ کارست :دی
دقیقا تعبیر گوگله
من شخصا ساب دامین پیشنهاد میدم

نظر ایشان به الگوریتم گوگل نزدیک تر است.