PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک اوردر دامنه دات آی آر .ir ؛ رزرو دامنه قبل از انقضا ؟؟

30SecondToMars
January 3rd, 2014, 22:43
سلام به همه

دو سال منتظر شدم تا دامین منقصی بشه:
* ساعت 3 بامداد که منقضی شد، در WHMC امتحان کردم سبز بود و میشد خرید. اما بعد از خرید ثبت نمیشد.
* ساعت 7 بامداد که از خواب بیدار شدم دیدم دامین رو کس دیگری خریده.!

دامین خاصی بود و قبل از حذف من با "نیک دات ای ار" تماس گرفته بودم تا اون دامنه رو به من بفروشه ،،، اما گفتند باید منقضی بشه و نمیشه خرید...؛
اما این مطلب رو وفتی بهم گفتند که قبلش گفته بودند ادرس دامین رو بدین تا بررسی کنیم...!

احساس کردم قبل از انقضا اعضای خود نیک اون رو ثبت کردن، ایمیلشون این بود: info@registers.ir

؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-ss

حالا واقعا موندم چطور میشه یک دامنه ی "دات آی آر .IR " رو پیش خرید (بک اوردر) کرد؟

آیا سایت زیر واقعیه؟ سیستم بک اوردر رو داره ؟؟؟ یا ایشون هم ....؟؟؟
سرویس جدید بک آورد دامین ir | وبلاگ رسمی سایت رسیلر نیک (http://blog.resellernic.ir/%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%DA%A9-%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/)

با سپاس

mibfa
January 4th, 2014, 01:13
سلام

بهتر بود با خود بنده تماس میگرفتید

ما این سرویس را ارئه میدهیم ولی هیچ ضمانتی وجود ندارد که دامنه حتمی توسط ما ثبت شود تا بتوانیم با شما تحویل دهیم

بجز ما شرکت ها و نمایندگان محترم دیگر هم انجام میدهند ولی شرایط و ... خاص خودشان را دارند و پیشتر برای اهداف خاصی که دارند فعالیت میکنند

موفق باشید
عبادی

Mohsenx2
January 7th, 2014, 11:12
حالا که ثبت شده نام دومین رو ذکر کن ببینیم چی بوده از دستت قاپیدنش

irangate
January 7th, 2014, 14:18
با سلام
امكان پيش خريد دامنه ها نيست ضمن اين كه ممكن شخصي همزمان با شما داشته سفارش مي رده كه اون زودتر اقدام كرده كه مي تونه از پرسنل خود nic بوده

Security9776
August 1st, 2018, 10:08
سلام دوستان روز بخیر
سرویس جدید بک اوردر ما راه اندازی شده، دوستان می تونند از این سیستم برای درخواست ثبت دامنه به محض آزاد شدن دامنه استفاده کنند :
http://www.irdomain.com/domain_monitoring/monitor.php