PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در رابطه با اسکریپت freer

PCcamp.Ir
January 3rd, 2014, 18:47
سلام
دوستان من این اسکریپت رو نصب کردم برای فروش یوزر و پسورد نود 32 .یه سری کارت اضافه کردم و یه پلاگینی هم گذاشتم که بعد پرداخت کارتی که فریر به مشتری نمایش میده رو خودکار می فرسته به اسکریپت vip و از همون لحظه کاربر می تونه استفاده کنه و به سرور متصل بشه.

حالا میخام یه گزینه دیگه ای هم اضافه کنم که کاربر قبلی بتونه تمدید کنه.
اگه چک باکس تمدید رو زد دو گزینه ظاهر بشه و یوزر و پسورد قبلی رو بخاد.وقتی پرداخت انجام شد دیگه نره کارتی رو از دیتابیس فریر فچ کنه و به مشتری نشون بده.بلکه یوزر و پسوردی که کاربر درج کرده بفرسته به اسکریپت vip برای تمدید!
این قسمت اصلی که میخام : وقتی پرداخت انجام شد دیگه نره کارتی رو از دیتابیس فریر فچ کنه و به مشتری نشون بده.بلکه یوزر و پسوردی که کاربر درج کرده بفرسته به اسکریپت vip برای تمدید!
با تشکر از عزیزان

tehran-graph
January 3rd, 2014, 18:52
سلام
دوستان من این اسکریپت رو نصب کردم برای فروش یوزر و پسورد نود 32 .یه سری کارت اضافه کردم و یه پلاگینی هم گذاشتم که بعد پرداخت کارتی که فریر به مشتری نمایش میده رو خودکار می فرسته به اسکریپت vip و از همون لحظه کاربر می تونه استفاده کنه و به سرور متصل بشه.

حالا میخام یه گزینه دیگه ای هم اضافه کنم که کاربر قبلی بتونه تمدید کنه.
اگه چک باکس تمدید رو زد دو گزینه ظاهر بشه و یوزر و پسورد قبلی رو بخاد.وقتی پرداخت انجام شد دیگه نره کارتی رو از دیتابیس فریر فچ کنه و به مشتری نشون بده.بلکه یوزر و پسوردی که کاربر درج کرده بفرسته به اسکریپت vip برای تمدید!
این قسمت اصلی که میخام : وقتی پرداخت انجام شد دیگه نره کارتی رو از دیتابیس فریر فچ کنه و به مشتری نشون بده.بلکه یوزر و پسوردی که کاربر درج کرده بفرسته به اسکریپت vip برای تمدید!
با تشکر از عزیزان

فکرنکنم بصورت پیشفرض وجود داشته باشه باید بدید براتون پلاگینشو بنویسن

PCcamp.Ir
January 3rd, 2014, 21:07
یکم راهنمایی میخام.اگه دوستان لطف کنن.خودم می تونم بنویسم.

behnam289
January 3rd, 2014, 21:15
یکم راهنمایی میخام.اگه دوستان لطف کنن.خودم می تونم بنویسم.

با سلام

به صورت رایگان برای اکانتیگ IBSng همه جا هست ! و یوزر پس انتخاب کاربر هست و تمدید هم میشه
برای مثال در این جا رایگان دانلود کنید:
http://www.webhostingtalk.ir/f42/86809/

تازه اگر هزینه کنید با امکانات خیلی بیشتر هم گیر میاد

و همین طور شما میتونید فروش نود 32 را با IBSng انجام بدید .
اگر از چیز غیر از IBSng استفاده میکنید باید ببینید کدوم به صرفه تره بشینید پلاگین بنویسید یا اکانتینگ را عوض کنید

PCcamp.Ir
January 3rd, 2014, 21:53
IBSng رو قبلا دیدم و برای لینوکس هست.اما سرور من ویندوز 2003 هست و برای اکانتینگ از اسکریپت Persian VIP استفاده میکنم.

PCcamp.Ir
January 4th, 2014, 16:03
کسی کمک نمیکنه!؟