PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به این میگن هک؟

nilkooh
April 21st, 2010, 08:25
سلام دوستان
چند سال پیش یه ID ساخته بودم بنام m_30_tehran که بعضی وقتا باهاش چت میکردم :105:
البته زیاد از این استفاده نمیکردم ولی فکر کنم آخرین بار 7-8 ماه پیش رفتم توش. حالا از یکی دو ماه پیش بعضی وقتا چراغ این ID تو مسنجرم روشن میشد ( همه ID هامو تو مسنجر اصلیم دارم) ولی خوب فکر میکردم یه اشتباهی جایی شده. 2-3 روزه که عکس ID عوض شده یکی عکس خودشو گذاشته. من تو چت بهش گفتم you? اون هم واسم نوشت m/f? . بعدش گفتم این آی دی منه اون هم قطع کرد رفت. ولی باز هم میاد دیروز وب کم هم داشت . نمیدونم این آی دی منو چطوری گرفته. آخه میتونست خیلی راحت یه آی دی مشابه درست کنه مثلا m_31_tehran یا 32 یا یه چیز دیگه.
البته من که بی خیال این ID شدم ولی از اعتماد به نفس این آقا در شگفتم که عکسشو گذاشته و وب کم هم میده !!!
این هم عکسی که دیروز از صفحه مسنجرم گرفتم . جناب تی شرت قرمزی همون هکر عزیزه :

http://www.akserooz.com/?id=2d3cb98a2479c33ce281b1d5ee66f0f2

1eng.ir
April 21st, 2010, 08:49
عجب!

اگه میترسی که سوءاستفاده کنه، بزن آی دی رو دی اکتیو کن ...

nilkooh
April 21st, 2010, 08:57
البته چیز خاصی توش نبود ولی بهرحال چطوری میشه دی اکتیو کرد ؟ من بعضی از اطلاعاتی که موقع ثبت کردن نوشته بودمو یادم نیست مثلا کدپستی رو.

TukaNet
April 21st, 2010, 12:57
ممد آشنا زیاد داره ... پ.خ. بده بهش ، آدمش رو برات پیدا میکنه ... :67:

MihanNet
April 21st, 2010, 15:36
ممد تو شرکت یاهو آشنا داره بهش بگو برات انجام میده :->

gigiran
April 21st, 2010, 18:59
اگه داستانهای منو بشنوی میفهمی هک چیه!

nilkooh
April 21st, 2010, 21:27
اگه داستانهای منو بشنوی میفهمی هک چیه!

من هم واسه همین نوشتم که این هم هکه؟ تعجب من از اینه که طرف هم حرفه ای نیست، خیلی راحت اسم و مشخصاتشو گیر آوردم، ولی خوب حوصله درگیر شدن ندارم ارزش نداره !

IranianServer
April 22nd, 2010, 00:30
تا اون جایی که من می دونم اگر توی مدت خاصی از id استفاده نشده خودش دی اکتیو میشه و آزاد .
حالا راسته ممد آشنا داره ؟؟

M-Soltani.ir
April 22nd, 2010, 00:34
اگه اشنا داشت خودش دی اکتیو نمیشد...

nilkooh
April 22nd, 2010, 02:48
تا اون جایی که من می دونم اگر توی مدت خاصی از id استفاده نشده خودش دی اکتیو میشه و آزاد .

فکر نمیکنم با چند ماه کارنکردن آی دی رو آزاد کنن. من یه آی دی مو 2-3 سال استفاده نکرده بودم بازم سرجاش بود. البته غیرفعال شده بود و ایمیل ها رو برگشت میزد ولی با اولین ورود دوباره درست شد.
ضمنا اگه آزاد شده بود باید از تو لیست مسنجر اصلیم حذف میشد ولی نشده.