PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتباط از طریق کنسول به سرور ؟؟ !!

alivw71
January 3rd, 2014, 12:38
سلام

یه مشکل برای ریموت دسکتاپ سرور مجازی به وجود امده که مدیر سرور ارتباط از طریق کنسول برای من درست کردند که کفتند باید از طریق vmware esxi 5.1 باید وصل بشم تا مشکل رو برطرف کنم.
چطور باید اینو دانلود و نصب کنم؟ الان یه فایلی به اسم vmware sphare 5.1 دانلود کردم ولی چزی نداره که نصبش کنم (فایل exe) دوستان راهنمایی کنید که باید چه کنم؟؟

MagicVps.Com
January 3rd, 2014, 12:49
سلام

یه مشکل برای ریموت دسکتاپ سرور مجازی به وجود امده که مدیر سرور ارتباط از طریق کنسول برای من درست کردند که کفتند باید از طریق vmware esxi 5.1 باید وصل بشم تا مشکل رو برطرف کنم.
چطور باید اینو دانلود و نصب کنم؟ الان یه فایلی به اسم vmware sphare 5.1 دانلود کردم ولی چزی نداره که نصبش کنم (فایل exe) دوستان راهنمایی کنید که باید چه کنم؟؟

فایل یکه دادن در حدود 350 تا 450 باید حجمش باشه یه همچین چیزی

بعداینکه خودتون دارید میگید بصورت اگزره سهت خوب اجراش کنید تا ستاپ بشه روی سیستم ویندوز خونه یا روی یک وی پی اس ویندوز نصب کنید و اجراش کنید
مشخصاتی که ادمین سرور در اختیارتون قرار دادن ایپی و یوزور و پسورد را وارد کنید و وصل بشید بعداز وصل بقیه کارها هم که مشخص هست روی اوپن کنسول کلیک کنید از توی منو و کنسول باز کنید

alivw71
January 3rd, 2014, 12:51
فایل یکه دادن در حدود 350 تا 450 باید حجمش باشه یه همچین چیزی

بعداینکه خودتون دارید میگید بصورت اگزره سهت خوب اجراش کنید تا ستاپ بشه روی سیستم ویندوز خونه یا روی یک وی پی اس ویندوز نصب کنید و اجراش کنید
مشخصاتی که ادمین سرور در اختیارتون قرار دادن ایپی و یوزور و پسورد را وارد کنید و وصل بشید بعداز وصل بقیه کارها هم که مشخص هست روی اوپن کنسول کلیک کنید از توی منو و کنسول باز کنید

گفتم که فایل exe نداره.
310 مگ دانلود کردم.

AvalinHost
January 3rd, 2014, 13:03
گفتم که فایل exe نداره.
310 مگ دانلود کردم.
اینو دانلود کن:
http://5.9.5.155/VMware-viclient-all-5.1.0-786111.exe

تا 1 ساعت دیگه حذف می کنم از روی سرور

alivw71
January 3rd, 2014, 13:36
اگه ممکنه لینک رو 1 ساعت بیشتر نگه دارید . سرعت دانلودم بسیار پایینه