PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شراكت در وبسايت

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 05:57
با سلام .
بنده در بانك دامنه هاي خود دامنه هاي ملي و زيبا كه هركدومشون بي شك مستونه موفق بشه رو دارم . اما از همه مهم تر به يك دامنه ايمان دارم كه ميتونه در زمينه دانلود موفق بشه و ميتونه الگوي ديگران باشه اگر روش كار و برنامه ريزي بشه .
من بيشتر وقت خودمو دارم صرف يك سايت ديگه ميكنم اما حيفه كه اين دامنه شروع به كار نكنه .چون شك ندارم موفق ميشه .
اگر كسي هست كه ميخواد سايت دانلود بزنه اگه خواست ميتونه با بنده شريك بشه تا هم هزينه ها نصف بشه هم يك دامنه توپ نصيبش بشه كه ايندش حداقل تضمين بشه . منم از اون افرادي نيستم كه يك كارو نصفه ول كنم ً تا اخرش بايد وايسيد نه اينكه بيايد و بعد از مدتي بريد .
در ضمن اسم دامنه گفته نخواهد شد . چون من اين دامنه رو در تابستان به مبلغ 40هزارتومن ثبت كردم .اگر كسي ميخواد شروع به كار كنيم و هزينه ها نصب باشه نصف مبلغ دامنه گرفته ميشه تا مطمان شم طرفي كه باهام شريك شده مورد اعتماده . نميخوام دامنه رو ضايع كنم .
موضوع سايت درمور دانلود در تمام زمينه ها ميباشد

lordvps.ir
January 3rd, 2014, 06:42
از کجا معلوم بعد جا افتادن با طرف همکاری کنید؟
پنل دامنه که شریکی نیست!

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 07:30
مدارك كامل از جمله كارت شناسايي و ... داده خواند شد در ضمن بعد جا افتادن خودم ميرم كنارش . در ضمن اگر دوستاني هستن در مازندران باشن كه عالي ميشه

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 07:33
در ضمن ادرس هاست و سرور و پسورد ها در دست شريك من ميمونه و من هيچ پسوردي ندارم كه بهش ميدم بعد شراكت و در عوض دامنه در اختيار من ميمونه تا وقتي كه سايت راه بيوفته

lordvps.ir
January 3rd, 2014, 07:38
در ضمن ادرس هاست و سرور و پسورد ها در دست شريك من ميمونه و من هيچ پسوردي ندارم كه بهش ميدم بعد شراكت و در عوض دامنه در اختيار من ميمونه تا وقتي كه سايت راه بيوفته

برای یک سایت مهمترین گزینه دامنه هست امکان داره دامنه رو به شخص سومی بدین!

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 07:44
يعني چي اخه به شخص سومي بدم مگه مريضم سايتي كه رتبش بشه ١٠٠بدم به يكي ديگه .اين چه حرفيه يكسره بگو ***ي راحتمون كن ديگه

mehrshad13and11
January 3rd, 2014, 08:58
دامنه دست شماست فایده ای ندارد. وقتی سئو و الکسا دامنه خوب شد میتونید سایت را قطع کنید و برای خودتان کار کنید.!!!:79:

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 09:08
دامنه دست شماست فایده ای ندارد. وقتی سئو و الکسا دامنه خوب شد میتونید سایت را قطع کنید و برای خودتان کار کنید.!!!:79:
قبلا توضيح دادم وقتي تمام مطالب و فايل ها تو سرور اپلود شده باشه و شما پسوردشو داشته باشي بنده چه جوري دامينو تغيير بدم

glxx
January 3rd, 2014, 10:09
منظور دوستان اعتماد سازی است ;;)

yaldahost
January 3rd, 2014, 10:14
دوست عزیز تا دامنه دست شما هست
فکر نکنم کسی کار کند

entezar
January 3rd, 2014, 12:10
فرقی نمیکنه دامنه دست کی باشه یا هاست یا سرور دست کیه
مهمتر از همه قراردادی هستش که بین طرفین نوشته میشه اونم قراردادی که محضری میشه و ثبت رسمی و احیانا مهر دادگستری بخوره روش
اون موقع همه چی نصف نصف مشخصه و اگه کسی بخواد جا بزنه و یا اینکه بحث هایی که بالا شد رو راه بندازه خیلی راحت طرف مقابل میتونه بدون هیچ دغدغه فکری بره یه شکایت تنظیم کنه.
حداقل جریمش یک سال زندانی یا یک میلیون یا هر دو هستش.

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 17:27
اقايون بي خيال پشيمون شدم همون تك نفري كار كنم بهتره با تشكر از همه دوستان

admine
January 3rd, 2014, 17:32
دوست عزیز اگه خاستی سایت دانلود بزنی باید نویسنده بگیری باهات شریک بشم نویسنده میگیری؟

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 17:49
دوست عزیز اگه خاستی سایت دانلود بزنی باید نویسنده بگیری باهات شریک بشم نویسنده میگیری؟

يك نويسنده خوب هم دارم سايت هم راه افتاده توش دوسه تا مطلب هم گذاشتم كه الكسا بگيره . سرعت خزش گوگل هم بردم بالا تا تمام صفحاتش ايندكس بشه كه شد بعد سرعتشو اوردم پايين الان اماده امادس فقط يك شريك ميخوام همين

Mr.Te0
January 3rd, 2014, 17:53
اگه تا الان دوستان منصرفتون نکردند d: نام دامین رو پ.خ کنید.

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 17:57
اگه تا الان دوستان منصرفتون نکردند d: نام دامین رو پ.خ کنید.

دامين به هيچ كس پ خ نخواهد شد چون دوس ندارم ضايع بشه . اما يك دامنه اي هستش كه جديدده و ميدونم بعد شهرتش همه ازش تقليت ميكنن شك ندارم .

AliFatehi
January 3rd, 2014, 18:00
خوب شما که راه اندازی کردی نام دامنه رو اعلام کن....

بحث اعتمادسازی بحث خیلی مهمیه ، الان خیلی ها به هاستینگ ها هم اعتماد نمیکنن و واقعا به بعضی هاشون نمیشه اعتماد کرد...

دامنه رو ثبت میکنی تو پنل طرف و بعد دامنه به اسم طرف میشه و نه از نظر قانونی میتونی کاری کنی نه از نظر دسترسی...

این بحث باعث میشه طرف تو شراکت با شما دچار سردرگمی بشه...

SamaN DL
January 3rd, 2014, 18:01
با درود

شریک چقدر باید هزینه بدهد؟

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 18:05
با درود

شریک چقدر باید هزینه بدهد؟

هزينه ها نصف هس هر كاري كرديم نصف نصف چه قالب چه سرور كه خيلي خيلي راحت تر ميتونيم يك سايت دانلود قول داشت با داممين من در ضمن بنده پيشنهاد داشتم براي فروشش اما نفروختم . اگه پيشرفت كرد ميتونيد سه نفري بشيد . خودمم سايت دانلود دوست دارم چون سريعع الكساش مياد زيره ١٠٠٠ . براي شروع بايد نصف پول دامين رو بده چون از اولش بايد صادق باشيم

SamaN DL
January 3rd, 2014, 18:14
دوست من هزینه برای شروع را لطفا بگید شاید شراکت کردیم!

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 18:19
دوست عزیز تا دامنه دست شما هست
فکر نکنم کسی کار کند

دامنه بدم به شريكم؟ ادرس سرورها دست شريكن باشه و پسوردش منم عوضش دامنه رو دارم .

راستي چون دامنه دات كام و دات اي ار هستش دات اي ار رو ميدم بهش خوبه ديگه بايد چيكار كرد تا اعتماد كنيد . من كه گفتم بيخيال شما شراكت كننده نيستيد اما من تا اخرش هستم و دروغي براي گفتن ندارم و به اون سايت هم نيازي ندارم چون بنده يك سايت قول ديگه دارم تكي كار ميكنم . ميل خودتونه .

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 18:22
دوست من هزینه برای شروع را لطفا بگید شاید شراکت کردیم!

دامنه رو تو تابستون كه دلار بالا بود خريدم مبلغ ٤٠ كه براي شروع بايد شريكم مبلغ ٢٠ بده تا شروع كنيم يوا يواش

hamedmj
January 3rd, 2014, 18:26
هزينه ها نصف هس هر كاري كرديم نصف نصف چه قالب چه سرور كه خيلي خيلي راحت تر ميتونيم يك سايت دانلود قول داشت با داممين من در ضمن بنده پيشنهاد داشتم براي فروشش اما نفروختم . اگه پيشرفت كرد ميتونيد سه نفري بشيد . خودمم سايت دانلود دوست دارم چون سريعع الكساش مياد زيره ١٠٠٠ . براي شروع بايد نصف پول دامين رو بده چون از اولش بايد صادق باشيم

عزیز منو دوستان میشناسن :) 3تا سایت دانلود دارم. یعنی داشتم. تعطیلشون کردم.
اگر اسم دامین مناسب باشه، تمامی امکانات مثل هاست و وی پی اس و .. Cرو خودم میدم.
فقط قبلش باید اسم دامین رو بدونم.
اگر هم سوء استفاده کردم از اسم شما بیا و ما رو از *%** دار بزن :d
خوبه؟

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 18:29
داداش اصلا نگران دامنه نباشيد اصلا چون كوتاه و ملي با mihan شروع ميشه و ميشه گفت نصل بعدي ميهن دانلوده .

hamedmj
January 3rd, 2014, 18:32
داداش اصلا نگران دامنه نباشيد اصلا چون كوتاه و ملي با mihan شروع ميشه و ميشه گفت نصل بعدي ميهن دانلوده .

خوب این میشه اسکی :دی
عزیزم شما که این اول کاری اعتماد به شریکت نداری، بعدا چی کار میخوای بکنی؟
اسم دامین رو پ.خ کن. اگه خوب باشه شروع میکنیم.

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 18:34
بنده با ايپادم تو انجمن ميام همش ايميل بده برات پ خ كنم

hamedmj
January 3rd, 2014, 18:37
بنده با ايپادم تو انجمن ميام همش ايميل بده برات پ خ كنم

چه ربطی داره؟ منم با tapatalk میام.
ایمیل:
Rashnoo92@gmail.com

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 18:40
ایمیل:
Rashnoo92@gmail.com
ايميل شد . علتشم اينه كه وقتي با ايپاد ميام نميشه پيام خصوصي زد

رایاسرور(فارس سرور)
January 3rd, 2014, 18:44
ایمیل:
Rashnoo92@gmail.com

نمایش مشخصات: adenaweb - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/member/96436/)

ببخشید شما احیانا این یوزر بالایی نیستید؟؟؟؟؟!

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 18:55
دوستان بنده هنوز كسي رو پيدا نكردم اين دوستمون هم به بهونه ديدن دامنه مجبورمون كرد دامينو بهش نشون بديم و ما داديم . و جوابي نگرفتيم هنوز اگر كسي هست بگه و گرنه كه بي خيال شم . از بنده اسم دامنه را نخواهيد لطفا ممنون . اگر مايل به تماس بوديد :09353911851

hamedmj
January 3rd, 2014, 19:01
دوستان بنده هنوز كسي رو پيدا نكردم اين دوستمون هم به بهونه ديدن دامنه مجبورمون كرد دامينو بهش نشون بديم و ما داديم . و جوابي نگرفتيم هنوز اگر كسي هست بگه و گرنه كه بي خيال شم . از بنده اسم دامنه را نخواهيد لطفا ممنون . اگر مايل به تماس بوديد :09353911851

شما که الکی الکی به شک میکنی، ببخشید ولی برای شراکت مناسب نیست این اخلاقتون.
الان دامین رو دیدم. حقیقتش اصلا خوب نیست به نظر من. دامنه زیباتر و کوتاه تر هم دارم اگر خواستی بهت بدم.

موفق باشید

نمایش مشخصات: adenaweb - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران

ببخشید شما احیانا این یوزر بالایی نیستید؟؟؟؟

یوزز همکار بنده هستند.
مشکلی دارید شما؟!؟

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 19:05
حالا فردا دوستان ميگن دامنه رو بده ببينيم . از ترس يه مشت افرادي مثل ايشون ما نميتونيم اين كارو كنيم . اقايون مدير مگه مولتي يوزر قانونش محروميت نيست؟؟؟؟؟ ايشون ١٠ تا يوزر داره كه .

اين پست از هم اكنون به دست بنده بسته شده و بنده نيازي به شراكت ندارم ممنون از همه دوستاني كه مارو تحمل كردن .