PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب سرور مجازی برای جامعه مجازی

/mehdi/
January 2nd, 2014, 17:41
سلام دوستان
من میخوام برای جامعه مجازی که دارم سرور مجازی تهیه کنم.اسکریپتی که ازش استفاده میکنم phpfox هستش
این اسکریپت رم و سیپیو زیادی مصرف میکنه.
حالا به نظرتون بهترین نوع رم و سی پیو چی هست که هم سریع و هم پرقدرت باشه؟
لطفا معرفی کنید بهترین نوعشو که موقع انتخاب سرور به مواردی که میگید توجه کنم
یه سوال دیگه هم دارم به نظرتون نوع هارد هم تاثیر گذار هست؟ هارد ssd چقد میتونه کمک کنه؟اصلا کاربردی داره برای سایتهای جامعه مجازی؟

ممنون

| KVM - SERVER |
January 2nd, 2014, 17:56
سلام.
برای PHPFox مصرف پردازنده بالاست و MySQL پروسس های زیادی ایجاد میکنند.
پردازنده > هارد دیسک > حافظه رم ؛ به ترتیب در اولویت هستند.
و همینطور کانفیگ سرور ویژه PHPFox اهمیت داره.

majidisaloo1
January 2nd, 2014, 17:59
کاربران شما داخل ایران هستند؟
اگر بله بهترین مور سرور مجازی ایران هست

ULTRAWEB
January 2nd, 2014, 18:01
اسم جامعه مجازیتون؟
رنکش تعداد بازدیدش؟
رو اینها در گرفتن سرور باید لحاظ شه شما
لطف کنید این اطلاعات رو بفرمایید
مثلا یک نفر باید با یک سی پی یو دو هسته ای شروع کنه بعدش تا یک دیتاسنتر
امکاناتش رو زیاد کنه(چندتارور اختصاصی بگیره) شما باید یک برآورد اولیه از کارت داشته باشی تا بشه راهنماییت کرد
همه سی پی یو ها خوب و قوی هستن
همه ی رم ها خوب و قوی هستن فقط باید ببینی از هرکدوم چقدر برای اول کار احتیاج داری
امیدوارم که منظورم رو رسونده باشم

Mr.Te0
January 2nd, 2014, 22:41
به نظر بنده هم بهتره سرور ایران تهیه کنید.

novin-web
January 2nd, 2014, 23:02
سلام
سرور ایران رو در اولویت داشته باشید.

/mehdi/
January 8th, 2014, 00:23
سرورهای ایرانی تا الان افر خوبی پیدا نکردم که هم منابع بالایی داشته باشه و هم قیمت فضایی نداشته باشه
و چون تازه دارم با سرور کار میکنم به همین علت مشکلات زیادی دارم چون اطلاعات بالایی در این مورد ندارم
بیشتر مشکلاتمم مربوط به مدریت و کانفینگ هست
تا جایی که پروسو جو کردم و دوستان راهنمایی کردن سی پیو با تعداد هسته بالا و نوع هارد و از عوامل مهم هستن
سایت منم تازه تاسیس هست و هنوز درامدزا نشده/کاربران هم همه از ایران هستن تعداد انلاینها تا 80 /90 هم میرسه گاهی

tizparvaz
January 8th, 2014, 01:26
سلام
ایران یا غیر ایران زیاد تفاوتی نداره بارها تست کردیم زیاد فرقی نداره
کانفیگ سرور مهمه بهتره سرور دایرکت ادمین بگیرید و کانفیگش رو با کمی هزینه به شخص با تجربه و کسی که کارش اینه بسپرید

/mehdi/
January 8th, 2014, 14:41
من الان سروری که دارم استفاده میکنم 5 گیگ رم داره سیپیو2600 / 4 هسته ای و هارد ssd استفاده میکنم ولی وقتی کاربران انلاینم به 70 برسن سایت ارور میده که نمیتونه با دیتابیس ارتباط برقرار کنه و همه از سایت میفتن بیرون و بعد یک یا دو دیقه که همه خارج میشن دوباره میشه وارد سایت شد.
وقتی هم کاربران انلاینم در حد 50 نفر هستن سرعت بارگزاری صفحات خیلی کند هست.
البته اینو بگم که کانفینگ صورت نگرفته البته برای اسکریپت ولی فروشنده سرور گفته که کانفینگ برای داریکت ادمین صورت گرفته.
به نظرتون منابع سرور کم هست نسبت به تعداد کاربران یا اینکه کانفینگ مناسب نیست؟
کانفینگ چقد میتونه تاثیر داشته باشه؟با این سروری که الان دارم اگه کانفینگ حرفه صورت بگیره تاثیری داره یا خیر؟و اگه سرور عوض کنم بهتر هست/

SoltanHost.Net
January 8th, 2014, 14:47
سرور ایران تهیه کنید ! همکاران در قسمت فروش / فروش سرور مجازی / آٰفر های بسیار خوب ارزان و با کیفیتی قرار دادن ! بنده هم میفروشم ولی طبق قوانین هنوز پست هایم 100 تا نشده :D

پس از دوستان خریداری کنید ( پیشنهاد من اگه میتونید سرور مجازی هرتنز آلمان خریداری کنید با رم 4Gig یا 8GIG )

tizparvaz
January 8th, 2014, 14:49
کانفیگ سرور خیلی موثره
منابع سرور هم مهمه که منابعی که به شما دادند حقیقی هست یا نه ، پردازنده چه فرکانسی داره ؟ تعداد هسته اهمیت زیادی نداره بیشتر میزان پردازنده که به شما اختصاص داده شده مهمه

/mehdi/
January 8th, 2014, 22:42
رم مهم نیست تقریبا رم اولویت اخر رو داره برام /مهم سی پیو و نوع هارد هست /چون سایت طوری هست که همش باید با دیتابیس و هارد در ارتباط باشه برا همین سی پیو قدرتمند لازمه با هارد سریع
چیزی داخل افرهای ایرانی هم پیدا نکردم هیچکدوم نه درباره سی پیو نوشتن نه نوع هاد فقط نوشتن مقدار رم 512 یا 1 یا 2 بقیه مشخصاتو نگفتن
ممنون از راهنمایتون

wanener
January 9th, 2014, 16:01
من الان سروری که دارم استفاده میکنم 5 گیگ رم داره سیپیو2600 / 4 هسته ای و هارد ssd استفاده میکنم ولی وقتی کاربران انلاینم به 70 برسن سایت ارور میده که نمیتونه با دیتابیس ارتباط برقرار کنه و همه از سایت میفتن بیرون و بعد یک یا دو دیقه که همه خارج میشن دوباره میشه وارد سایت شد.
البته اینو بگم که کانفینگ صورت نگرفته البته برای اسکریپت ولی فروشنده سرور گفته که کانفینگ برای داریکت ادمین صورت گرفته.
کانفینگ چقد میتونه تاثیر داشته باشه؟با این سروری که الان دارم اگه کانفینگ حرفه صورت بگیره تاثیری داره یا خیر؟و اگه سرور عوض کنم بهتر هست/

سلام
اگر منابع تخصیص داده شده به شما واقعی و اختصاصی باشد
احتمال خیلی زیاد دیتابیس سرور شما جای زیادی برای پیکربندی و افزایش کارایی داره
چون به راحتی باید بالاتر از 100 نفر بروید
اما مطمئن شوید منابع اختصاصی بوده و هارد هم ssd است

/mehdi/
January 10th, 2014, 14:44
ممنون دوست عزیز
چطور باید بفهمم که منابعی که بهم دادن حقیقی هست ؟؟
روش خاصی برای تست کردن یا نشان دادن سخت افزارهای که دارم استفاده میکنم وجود داره؟؟؟
چطور میشه مواردی که دوستمون گفتن رو فهمید؟

hamedmj
January 10th, 2014, 14:52
ممنون دوست عزیز
چطور باید بفهمم که منابعی که بهم دادن حقیقی هست ؟؟
روش خاصی برای تست کردن یا نشان دادن سخت افزارهای که دارم استفاده میکنم وجود داره؟؟؟
چطور میشه مواردی که دوستمون گفتن رو فهمید؟

درخدمتم
║€فروش ویژه سرور مجازی≈کیفیت فوق العاده≈ارائه سرور به صورت تست≈تضمین عدم اورسل║€ (http://www.webhostingtalk.ir/f15/102308/#post974567)

irangate
January 10th, 2014, 15:03
شما اگه سرور خیلی قوی هم بگیرید باز باید از تکنیکهای کشینگ و غیره استفده کنید و از رم خیلی خوب استفده کنید همینطو ر کویری های دیتابس رو درست و بهینه بنویسین و برنامه ساتار خوبی داشته باشه تا مشکلاتی که گفتین پیش نیاد.

azad1
January 22nd, 2014, 12:57
اما مطمئن شوید منابع اختصاصی بوده و هارد هم ssd است

سلام

با معذرت از استارتر

چطور میشه فهمید که هاردی که به سرور مجازی متا اختصاص دادن اس اس دی هست یا نه ؟