PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فایروال برای سرور مجاری ویندوز

aram1376
January 2nd, 2014, 17:41
سلام به همگی.

نمیدونم این تاپیک چقدر تکراریه، ولی ببخشید دیگه دوستان.

من یه سرور مجازی گرفتم با این مشخصات:
Ram: 1024 MB
HDD: 200
CPU: دقیق معلوم نیست. ولی 3 تا Thread داره.

از IIS 7 هم استفاده میکنم.

حالا سوال من اینه که چه فایروالی برای من از همه مناسب تره؟ چون سرورم رو به عنوان هاست دانلود استفاده میکنم نمیخوام که هک بشه یا بهش حمله بشه و اینا. خواهشا یه فایروال قوی بهم معرفی کنین که البته سبک باشه و سیستمم رو کند نکنه. همچنین میخوام این امکان رو بهم بده که آیپی هایی که نمیخوام (کشور های خارجی) رد کنم و بهشون اجازه ندم

ACGE
January 2nd, 2014, 17:44
اره منم دقیقا همین مشکل رو دارم و خواشا یکی از دوستان کمک کنه!

ULTRAWEB
January 2nd, 2014, 17:58
هاست دانلود اصلا نیازی به فایروال نداره که!
حالا میخوای استفاده کنی فایروال کریو هست فایروال نورتن هست
و....................... ولی انتی ویروس رو نصب کن ولی فایروال نیازی نیست

aram1376
January 2nd, 2014, 18:01
چرا نیاز نداره؟ میشه توضیح بدین لطفا؟ چون من خیلی در این مورد کم تجربه ام و تازه شروع کردم به این کار.
حمله که میگن چیه؟ ممکن نیست حمله بشه آیا؟ چون اطلاعات زیادی ندارم

| KVM - SERVER |
January 2nd, 2014, 18:04
چرا نیاز نداره؟ میشه توضیح بدین لطفا؟ چون من خیلی در این مورد کم تجربه ام و تازه شروع کردم به این کار.
حمله که میگن چیه؟ ممکن نیست حمله بشه آیا؟ چون اطلاعات زیادی ندارم
روی سرور های میزبانی معمولا حمله ارسال میکنند.
پیشنهاد بنده استفاده از QaasWall هست ، رایگان هم هست.
ویژه ویندوز سرور ، درصورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، تماس بگیرید.

glxx
January 2nd, 2014, 18:05
اسکریپت vip نصب باید بشه یک سری تنظیمات نیاز دارد که رنج ای پی ایران باز باشه

aram1376
January 2nd, 2014, 18:18
چشم فایروال QaasWall نصب میکنم.

اسکریپت VIP تا جایی که من میدونم باید خریداری بشه و من دنبال یه چیز رایگانم

aram1376
January 2nd, 2014, 18:33
متاسفانه QaasWall نصب نشد :(
چیکار کنم؟ چیز دیگه ای نیست؟

Ramin
January 2nd, 2014, 18:36
با توجه به اینکه رم سرور شما یک گیگ می باشد. بهتر است ار برنامه های سنگین به عنوان فایروال استفاده نکنید

همانطور که دوستان هم توضیح دادند وجود فایروال در سرور شما با توجه مورد استفاده شما از سرور خیلی ضروری نیست. ولی با این حال می توانید از برنامه های سبک تر استفاده کنید. مثلا nod32 هم اگر بتوانید کانفیگ کنید گزینه مناسبی است (smart Security) هم نقش فایروال را دارد. هم آنتی ویروس با توجه به اینکه فایل های مختلفی وارد سرور شما می شود. تنها مشکل این است که هر چند روز یک بار باید یوزر/پسوورد جدید در برنامه قرار دهید تا آپدیت شود ( با توجه به اینکه فرمودید نیاز به برنامه رایگان دارید ، در غیر این صورت لایسنس خریداری فرمائید ! )

اگر قصد فروش اکانت دانلود ندارید نیاز به برنامه VIP نمی باشد.

مورد دیگر اینکه در صورت امکان سرچ کنید آموزش هایی در خصوص تغییر شرایط ریموت ویندوز سرور 2008 وجود دارد. از جمله تعیین پورت ، تعیین یوزر / آیپی های مجاز و ..... بهتر است ریموت خود را نیز امن کنید. چون نفوذ به سرور از طریق ریموت در ویندوز بسیار چشمگیر است !

ips
March 14th, 2014, 03:41
سلام.من هم دقیقا این مشکل رو دارم.این تاپیک رو بالا آوردم دیگه نخواستم تاپیک جدید بزنم.

من سرور اختصاصی دارم.مشخصاتش هم بالاست رم 16 و ... برای سرور های بازی استفاده می کنم ازش ویندوز سرور 2008r2 نصب هست روش.اتک دارم روی سرور که پهنای باندم ومی پرونه هیچ ترافیک اینترنت رو هم فوق العاده بالا می بره که سرور هنگ می کنه.

یه دیوار آتش کسی می تونه بهم معرفی کنه که نصب کنم و جلوی این اتک ها رو تا حد زیادی بگیره.ممنون

Edwin
March 14th, 2014, 03:56
سلام.من هم دقیقا این مشکل رو دارم.این تاپیک رو بالا آوردم دیگه نخواستم تاپیک جدید بزنم.

من سرور اختصاصی دارم.مشخصاتش هم بالاست رم 16 و ... برای سرور های بازی استفاده می کنم ازش ویندوز سرور 2008r2 نصب هست روش.اتک دارم روی سرور که پهنای باندم ومی پرونه هیچ ترافیک اینترنت رو هم فوق العاده بالا می بره که سرور هنگ می کنه.

یه دیوار آتش کسی می تونه بهم معرفی کنه که نصب کنم و جلوی این اتک ها رو تا حد زیادی بگیره.ممنون

سلام .
سرورتون ایران هست ؟

ips
March 14th, 2014, 04:51
سلام .
سرورتون ایران هست ؟

بله داخل ایران هست

ips
March 14th, 2014, 20:50

up..........

Edwin
March 14th, 2014, 20:58
برای چند روز پینگ رو ببندید