PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام نابغه 16 ساله توسط اینتل

Na3er
January 2nd, 2014, 16:04
در خبر ها امده که یک مخترع و برنامه نویس 16 ساله امریکایی توسط اینتل استخدام شد joey hudy سازنده مدارهای اماده مونتاژ در ایالات متحده است و و با زبان های برنامه نویسی هم اشناست

17710

وقتی عمو حسین کف میکند اینطوری میشود:

17711

hamedmj
January 2nd, 2014, 16:15
کاش توی ایران هم حمایت میشد اینطوری از برنامه نویسان...
برنامه نویسان قهاری رو میشناسم ولی...

namesis R
January 2nd, 2014, 16:18
حامد جان دقیقآ شما به من بگو چه چیزی در ایران حمایت شده که یک نابغه حمایت بشه ؟

hamedmj
January 2nd, 2014, 16:20
حامد جان دقیقآ شما به من بگو چه چیزی در ایران حمایت شده که یک نابغه حمایت بشه ؟

اینطوری نگید.
حمایت هایی شده ولی کافی نیست..

a3aish
January 2nd, 2014, 20:32
توی ایران هم کلی استعداد هست اما حیف که کسی نیست درکشون کنه و کشفشون کنه.همه فقط میچاپن.

geniune
January 2nd, 2014, 20:43
ببینید این حمایت به بعضی چیزا برمیگرده
حمایت خوبه ولی ..
بعضی مواقع حمایت هایی میشه که فردی که حامی هست اون فرد حمایت شده رو یه جورایی کارگر خودش میدونه . البته این حرفم رو نمیشه به تمامی حمایت ها وصل کرد
چون حمایت انواع گوناگونی داره ولی بعضی از حمایت ها هم نشه برای کسی که میخواد حمایت بشه بهتره
بعضی حمایت ها فقط به حمایت شده ضربه میزنه
و این دستورات حامی به حمایت شده ست که باعث خدشه دار شدن فعالیتش میشه و باعث میشه ترفند های مدیریتی خودش رو از دست بده

موفق باشید ...
;)

sarv-it
January 2nd, 2014, 20:46
خدارو شکر ایرانی ها نیومدن بگن این اصلیتش ایرانیه :))

geniune
January 2nd, 2014, 20:51
خدارو شکر ایرانی ها نیومدن بگن این اصلیتش ایرانیه :))

اِ مگه نگفتم :دی

ایرانیه فقط فتوشافه :d

=))

Na3er
January 3rd, 2014, 00:12
اقا شما که از بچه های با سابقه هستین و دانش خوبی هم در زمینه فعالیتتان دارین نمیدانم جریان از چه قراره اما امیدوارم سوء تفاهم های بوجود امده بزودی برطرف بشود تا اعضاء قدیمی فروم به این راحتی از دست نروند که واقعا ناراحت کننده است

یکسری مدیرها گویا جابه جا شدند و اطلاع رسانی هم نشده به بعضی از اعضا

psfa
January 3rd, 2014, 00:42
دوستانی که دم از حمایت نشد در ایران میزنن :d
یادمون باشه تا کسی تو این سن پا میزاره تو وبهاستینگ تاک همه میبندیم فحش :d چه برسه حمایت های در این حد :d

Na3er
January 3rd, 2014, 00:56
دوستانی که دم از حمایت نشد در ایران میزنن :d

یادمون باشه تا کسی تو این سن پا میزاره تو وبهاستینگ تاک همه میبندیم فحش :d
چه برسه حمایت های در این حد

به نظر شخصی من کسی با سن هاستینگ کار ندارد معمولا در این سن مسئولیت پذیری برای عموم این رده سنی یک شوخی است چند ماه کار میکنند یکدفعه کلا جمع میکنند میروند یک جواب هم نمیدهند دیتا بیس مردم رو نیست و نابود میکنند تاپیک از این دست زیاد بوده و به نظر من کاری میکنند که ادم فحششان بدهد در غیر این صورت کسی مرض ندارد که ..

Na3er
January 3rd, 2014, 00:58
هستند دوستانی در همین سن که کار میکنند بطور حرغه ای و موفق هم هستند

دوستانی که دم از حمایت نشد در ایران میزنن
:d

یادمون باشه تا کسی تو این سن پا میزاره تو وبهاستینگ تاک همه میبندیم فحش
:d
چه برسه حمایت های در این حد

به نظر شخصی من کسی با سن هاستینگ کار ندارد معمولا در این سن مسئولیت پذیری برای عموم این رده سنی یک شوخی است چند ماه کار میکنند یکدفعه کلا جمع میکنند میروند یک جواب هم نمیدهند دیتا بیس مردم رو نیست و نابود میکنند تاپیک از این دست زیاد بوده و به نظر من کاری میکنند که ادم فحششان بدهد در غیر این صورت کسی مرض ندارد که ..

ali0000
January 3rd, 2014, 01:29
حمایت در ایران زیاد میشه، کلی نابغه استخدام همین انجمن هستند و مدیر شده اند! مدیر کل هم خوب ازشون حمایت می کنه!

این آخرین پست من در این انجمن هست! دلیلش هم همین حمایت ها هست!

با ایمیل آقای وحید قرار بود به من توضیحاتی بدهند که از دیشب منتظر هستم اما خبری نشده!

خدا نگهدار همگی.
دوست و استاد عزیز ، از روی کنجکاوی پست های شما رو دنبال کردم و تا حدی متوجه ناراحتی شما شدم ، روزانه تاپیکها و پست های زیادی در این انجمن حذف میشن و حتی دسترسی بعضی از کاربرا محدود میشه و ... این موارد بیشتر بشکل سازمان یافته یا بهتر بگم هماهنگی مدیران این انجمن برای رسیدن به اهداف انجمنه ( صرفاً انجمن فوق الذکر ) مطمئنن تجربیات و فعالیت شما در فضای مجازی که بخشی ازون در این انجمن مشخصه خیلی زودتر از اینها به شما ثابت کرده همیشه در همه جا ، همه چیز ، بر وفق مراد نیست ! غیر اینه ؟
زیاد وارد بحث سلیقه یا اهداف مدیران انجمن نمیشم اما از دید این حقیر ، بعضی وقت ها کنار اومن با مشکلات و نا ملایمت ها چیز بدی نیست ، ( با دوستان مروت ، با دشمنان مدارا )
اگه امروز وب هاستینگ تالکی هست با حضور شما و سایر دوستان هست پس میدان رو خالی نکنید چون هر 2 طرف متضرر خواهید شد
امروز هم متوجه شدم تغییراتی در انجمن صورت گرفته و مدیران جدیدی انتخاب شدن ، ضمن آرزوی موفقیت برای این عزیزان ، امیداورم انجمن به روزهای اوج خودش نزدیک بشه
از شما هم میخوام با دیدی بازتر به اوضاع و احوال این انجمن نظاره گر باشید ، صحبت از 1 پست 2 پست یا 10 کاربر نیست منم جای مدیرا باشم با این گستردگی ، شاید دچار تصمیمات اشتباهی بشم.

hi2
January 3rd, 2014, 01:59
وقتی از طرف خانوادت حمایت نشی انتظار داری دیگران تو این مملکت ازت حمایت کنن؟؟؟

psfa
January 3rd, 2014, 02:08
اون که بله ، یه قضیست این
اما من کلا گفتم

Tumrusx
January 3rd, 2014, 09:33
دوستان از اول اشتباه هست اسم نابغه چون باید مقایسه شه کارش مثل ادیسون نابغه هست یا اینا که هر روز یه چیزی مینویسن اختراع میکنند

نابغه کسی هست که با کارش اسایش و راحتی به زندگی کل مردم دنیا میبخشد

پس به اینا افراد که هر روز، تو اخبار و غیره پخش میشه فقط فقط میتونید بگید ضریب هوش اون افراد تو اون کار بیشتر هست و بس چون به قول ما
اگه ببری ده ، بدی غذایی تو حیوان رو نمیتون تقسیم کنند چه بره بهشون بگی باهوش و پرهوش و نابغه

مثل مقایسه یک ادم

آلبرت اینشتین با من

پرسشهای من از اینشتین

زبان ترکی بلدی ، زبان فارسی بلدی :)) جواب نه

کشتی ، پاورلیفتینگ چه مقامی اوردی :)))) هیچ مقامی

میتونی سایت راه اندازی کنی از هک چیزی میدونی میتونی یک سایت رو سئو کنی اصلا میتونی یک ایمیل باز کنی :))) نه دوست گرامی

از صنایع عذایی چی میدونی ( رشته دانشگاهی من بود ) اصلا میدونی این شیر رو که میخوره چطور تو بدنت به انرژی تبدیل میشه :))) نه نمیدونم

میخوای تا فردا از این اینشتین سوال بپرسم بگه من نمیدونم در حالی که من میدونم

پس در اصلا نابغه وجود نداره فقظ فقط افرادی هستن که تو رشته و کارشون بیشتر از بقیه میدونم بس

اونی که کار بلد هست به حمایت کسی نیاز نداره

xxxman
January 3rd, 2014, 09:35
کی میگه برنامه نویس توی ایران حمایت نمیشه
خودشون زرنگ نیستن
والله کار مونده برای یک برنامه نویس خوب

behnam289
January 3rd, 2014, 10:32
کی میگه برنامه نویس توی ایران حمایت نمیشه
خودشون زرنگ نیستن
والله کار مونده برای یک برنامه نویس خوب

خیر حمایت نمیشه
و دیدم وقتی یک برنامه نویسی یک پروژه را چند ماه وقت گذاشته و نوشته و به فروش میرسونه دوستان زیادی نهایت تلاش را میکنند برنامه را کرک میکنند و رایگان پخش میکنند .
اون برنامه نویس میشه کلا ه بر دار و اون کسی که کرک کرده میشه آدم خوبه و همه ازش تشکر میکنند

وقتی فرهنگ مردم اینه اصلا حمایت غیر ممکنه !

SAJJADSAA
January 3rd, 2014, 12:23
دوستان از اول اشتباه هست اسم نابغه چون باید مقایسه شه کارش مثل ادیسون نابغه هست یا اینا که هر روز یه چیزی مینویسن اختراع میکنند

نابغه کسی هست که با کارش اسایش و راحتی به زندگی کل مردم دنیا میبخشد

پس به اینا افراد که هر روز، تو اخبار و غیره پخش میشه فقط فقط میتونید بگید ضریب هوش اون افراد تو اون کار بیشتر هست و بس چون به قول ما
اگه ببری ده ، بدی غذایی تو حیوان رو نمیتون تقسیم کنند چه بره بهشون بگی باهوش و پرهوش و نابغه

مثل مقایسه یک ادم

آلبرت اینشتین با من

پرسشهای من از اینشتین

زبان ترکی بلدی ، زبان فارسی بلدی :)) جواب نه

کشتی ، پاورلیفتینگ چه مقامی اوردی :)))) هیچ مقامی

میتونی سایت راه اندازی کنی از هک چیزی میدونی میتونی یک سایت رو سئو کنی اصلا میتونی یک ایمیل باز کنی :))) نه دوست گرامی

از صنایع عذایی چی میدونی ( رشته دانشگاهی من بود ) اصلا میدونی این شیر رو که میخوره چطور تو بدنت به انرژی تبدیل میشه :))) نه نمیدونم

میخوای تا فردا از این اینشتین سوال بپرسم بگه من نمیدونم در حالی که من میدونم

پس در اصلا نابغه وجود نداره فقظ فقط افرادی هستن که تو رشته و کارشون بیشتر از بقیه میدونم بس

اونی که کار بلد هست به حمایت کسی نیاز نداره
الان ادیسون اینطوری شده :59: :d
100%تو این انجمنم کسانی بوده اند که میتونست تو این پست باشن ولی محیطش براشون فراهم نبوده!

ضمنان با ارزوی موفقیت واسه مدیرا که خیلی طوفانی اومدن دارن پاک میکنن ♥
فقط یه چیزی : انجمن با همین تیکه انداختن های کوچولو شاداب میشه در کنار کار تخصصی
قدیمیهای انجمنو ناراحت نکنین چون شما یه مدیر هستین چند روز بعد خوشتون نیومد میزارین میرین مدیر اصلی میمونه با یه انجمن .... :76:
بهتره مدارا کنین .
ارادت-یاحق

baghebahar
January 3rd, 2014, 12:38
سلام
به نظر شما در کشور ما از کدوم نابغه حمایت شده که الان بخوان حمایت کنند ؟
هر چی مغذ متفکر بود رفت خارج چیزی نمونده !

xxxman
January 6th, 2014, 04:39
هر کی میدونه برنامه نویس ماهری است
و میتونه تستی که بهش بدم رد کنه

c
vb
php
بهم پخ بده
تستو رد کرد من بهش روزی 10 تا پروژه میدم