PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد سرور گرفتن برای سایتم.!

rmz
January 2nd, 2014, 05:16
سلام.
من یک سایت تبلیغاتی قبلا داشتم.که انتفالش دادم به سرور مجازی که از سایت پارس پک گرفته بودمش.! ولی موقع انتفال مشکل پیش اومد برای سایتم و مجبور شدم سایتم را کل اطلاعاتش را پاک کنم.!! و برای همین سرور مجازی را دیگه تمدید نکردم و حذف شد.!
حالا می خوام سایتم را دوباره راه اندازی کنم. من یک سروری می خوام که خیلی خیلی خوب باشه.مثلا سروری مثل سرور سایت ورزش سه باشه.!!! که هم از نظر سرعت و هم از نظر پایداری و همه چیزش خوب باشه.مثلا اگه 3000 نفر یا بیشتر هم توی سایت آنلاین باشه هیچ مشکلی پیش نیاد.یعنی سرعت نیاد پایین و یا سایت قطع نشه و کلا مشکلی پیش نیاد.
خب من می خوام ببینم که باید سرور را با چه امکاناتی بگیرم. مثلا رمش چند باشه و یا سی پی یو چند باشه و یا ......
من می خوام سرور تمام امکانات را داشته باشه. و مقدار Cpu -RAM - مقدار فضا - پهنای باند - و.... همه چیزیش بالا باشه.به نظرتون قیمت ماهانش چند میشه؟
با تشکر.

ParsWebIT
January 2nd, 2014, 06:42
در بخش درخواست سرویس تاپیک بزنید

hostfire
January 2nd, 2014, 09:30
سلام.
من یک سایت تبلیغاتی قبلا داشتم.که انتفالش دادم به سرور مجازی که از سایت پارس پک گرفته بودمش.! ولی موقع انتفال مشکل پیش اومد برای سایتم و مجبور شدم سایتم را کل اطلاعاتش را پاک کنم.!! و برای همین سرور مجازی را دیگه تمدید نکردم و حذف شد.!
حالا می خوام سایتم را دوباره راه اندازی کنم. من یک سروری می خوام که خیلی خیلی خوب باشه.مثلا سروری مثل سرور سایت ورزش سه باشه.!!! که هم از نظر سرعت و هم از نظر پایداری و همه چیزش خوب باشه.مثلا اگه 3000 نفر یا بیشتر هم توی سایت آنلاین باشه هیچ مشکلی پیش نیاد.یعنی سرعت نیاد پایین و یا سایت قطع نشه و کلا مشکلی پیش نیاد.
خب من می خوام ببینم که باید سرور را با چه امکاناتی بگیرم. مثلا رمش چند باشه و یا سی پی یو چند باشه و یا ......
من می خوام سرور تمام امکانات را داشته باشه. و مقدار Cpu -RAM - مقدار فضا - پهنای باند - و.... همه چیزیش بالا باشه.به نظرتون قیمت ماهانش چند میشه؟
با تشکر.

من فقط قصد راهنمایی دارم.
دقت داشته باشید سروری مثل سرور سایت ورزش 3 مسلما سرور مجازی نیست و سروریه حد اقل با این مشخصات
پردازنده : نمیدونم
Ram:24gig
bancwidth : 30tr ماهانه!
شما برای داشتن همچون سروری باید نزدیک به 500 تومان ماهانه هزینه کنید!
موضوع سایت شما چیست؟چقدر دانلود دارند تو روز یوز هاتون؟چقدر بازدید دارید روزانه؟

ULTRAWEB
January 2nd, 2014, 09:31
سایت خبری و تبلیغات با رم دو و دوهسته پردازنده نیاز شما رو برطرف خواهد کرد(درحد 3 هزاربازدید روزانه)
برای فروشنده هم در بخش مربوطه تاپیک بزنید

rmz
January 3rd, 2014, 00:34
سلام.
منظور من 3000 تا کاربر آنلاین به بالا هست.!

rmz
January 3rd, 2014, 00:38
سلام.
آره.میدونم سروراختصاصی هست.منم توی پست اول ننوشتم که می خوام سرور مجازی میخوام فقط نوشتم سرور می خوام.! منظوره من سرور اختصاصی است.:d
راستی سرور با اون امکاناتی که خودتون گفتید 500 هزار تومان خیلی کمه.! من فکر میکردم حداقل دو و یا سه میلیونی در ماه باشه.!
من سرور اختصاصی می خوام که خیلی قوی باشه.(چون به هر حال سایتم را که برای یکی دو روز نمی خوام. برای همیشه می خوام.مثلا برم سره یک سروره ضعیف بعدش مجبور میشم بعد از چند وقت انتقال بدم.! دفعه پیش سایتم را بخاطر انتقال از دست دادم.!
موضوع سایتم تبلیغاتی هست. دانلود نداره.ولی آپلود برای تصاویر عکس های آگهی ها داره.
بازدید روزانم هم نمی دونم.چون هنوز سایتم را راه اندازی نکرده ام. ولی من سروری می خوام که مثلا ده هزار نفر هم آنلاین بشه مشکلی نداشته باشه.!
با تشکر.

hostfire
January 3rd, 2014, 00:43
سلام.
آره.میدونم سروراختصاصی هست.منم توی پست اول ننوشتم که می خوام سرور مجازی میخوام فقط نوشتم سرور می خوام.! منظوره من سرور اختصاصی است.:d
راستی سرور با اون امکاناتی که خودتون گفتید 500 هزار تومان خیلی کمه.! من فکر میکردم حداقل دو و یا سه میلیونی در ماه باشه.!
من سرور اختصاصی می خوام که خیلی قوی باشه.(چون به هر حال سایتم را که برای یکی دو روز نمی خوام. برای همیشه می خوام.مثلا برم سره یک سروره ضعیف بعدش مجبور میشم بعد از چند وقت انتقال بدم.! دفعه پیش سایتم را بخاطر انتقال از دست دادم.!
موضوع سایتم تبلیغاتی هست. دانلود نداره.ولی آپلود برای تصاویر عکس های آگهی ها داره.
بازدید روزانم هم نمی دونم.چون هنوز سایتم را راه اندازی نکرده ام. ولی من سروری می خوام که مثلا ده هزار نفر هم آنلاین بشه مشکلی نداشته باشه.!
با تشکر.

بله قیمت که بالاتر هست من فقط مثال زدم و شما ذکر نکردید 3000 بازدید
میتونید سروری با پردازنده e5-2650 استفاده کنید به صورت دوال که صرفا هزینه خیلی بالا میره تا 3 ملیون تومن از دیتاسنتری خوب! نگفتم عالی گفتم خوب

ULTRAWEB
January 3rd, 2014, 00:50
3000 تا آن لاین باهم میدونین لااقل سرور ی نیاز هست که 16 هسته واقعی به بالا داشته باشه؟
که هزینشم روی میلیون هست

arc1o0
January 3rd, 2014, 00:53
سلام

برای این تعداد آنلاین شما باید بهتره از سرور هایی که 2 پردازنده دارند استفاده کنید

الان یکی از سایت های وبلاگ دهی رو با پردازنده Xeon E5-2420, 2x Six-Core داریم میزبانی می کنیم و بر اساس اعلام خودشون میانگین 2هزار کاربر آنلاین دارند و این درحالیه که اکثر اوقات لود پردازنده زیر 50 % هستش.
شما هم اگر تعداد بازدید بالاست و تعداد آنلاین بالاست روی پردازنده ،و 2 عدد هارد هارد اس اس دی تمرکز کنید

روی یک هارد لتنسی بالا مانع نشان دادن کیفیت و توان واقعی سرور خواهد شد.!

موفق باشید.

arc1o0
January 3rd, 2014, 00:59
ده هزار نفر هم آنلاین بشه مشکلی نداشته باشه!

حال شما خوبه :D ?

البته مشکلی نیست گه شما مشکل هزینه ندارید سروری با پردازنده 2xE5-2670 رو می تونید با 1.4 تا 1.5 میلیون تهیه کنید.

این سرور 6-9 هزار آنلاین رو هم جواب میده

rmz
January 3rd, 2014, 01:40
سلام.
اون یک مثال بود.
راستی سایت دانلود ها چند روزی هست که 4000 تا آنلاین داره.! و الکساش هم 33 ایران هست. قبلا بالا 35 ایران بود که 1000 تا آنلاین داشت اون موقع. ولی چون بازدیدش رفته بالا رتبش بهتر شده.(دوساله پیش رتبش زیر 25 ایران بود.)
من یک سروری می خوام که کم نیاره.! یعنی از لحاظ سرعت و امکانات و پشتیبانی و... خوب باشه. مثلا سروره بتونه سایت ورزش سه را میزبانی کنه.!

da6276
January 3rd, 2014, 02:15
ورزش 3 روی سرورهای دیتاسنتر اسیاتک داخل کشور داره میزبانی میشه
3000 انلاین خیلی زیاد هست و باید سرور اختصاصی قدرتمند تهیه کنید ،اگه بخواید داخل ایران باشه حداقل ماهی 2 تومن پاتون در میاد

rmz
January 3rd, 2014, 09:16
سلام.
خب سرور داخل ایران بهتره و یا خارج از ایران؟

hostfire
January 3rd, 2014, 09:23
سلام.

مسلمن برای این کار سرور داخل ایران خیلی بهرته چون پینگ مناسبتری میدی

da6276
January 3rd, 2014, 09:26
سلام.
از لحاظ پینگ و سرعت سرور ایران بهتر هست ولی از لحاظ هزینه سرورهای مشابه خارج از کشور کمتر براتون در میاد

rmz
January 3rd, 2014, 15:12
سلام.
پورت 100 مگابایت بهتره یا 1 گیگابایت؟ آخه سرور های ایران بیشترشون 100 مگابایت هستند ولی ماله خارج 1 گیگابایت برای همین من نمی دونم کدوم یکی از این پورت ها بهتره.! زیادش یا کمش؟
با تشکر.

TARIMEHR
January 3rd, 2014, 15:27
پورت 1 گیگابایت قوی تر هست
اما در قیاس با پورت 100 مگابایت ایران، میبینیم سرور ایران لود سریعتری داره
علتش نزدیک بودن به سرور هست
اما باید دید تعداد انلاینتون با پورت 100 مگ پاسخگو هست یا خیر

servervds.com
January 3rd, 2014, 15:57
سلام.
منظور من 3000 تا کاربر آنلاین به بالا هست.!

سلام
سایت که میگوید

امار و تبلیغات میلیونی میشود برایش

شما اگر بخواهید این هزینه رو از اول کنید اشتباه هست
شما باید با هاست اشتراکی شروع کنید تا به امار بالا که رسید اختصاصی بخرید و ...

درخواست سرور در بخش مربوط

سروری با سی پی یو 16 هسته و رم 16 گیگ و هارد اس اس دی حدود 2000 انلاین میتواند پاسخ بدهد
هزینه سرور حدود 1 میلیون ...