PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست smtp سرور برای ارسال میل

mdake.com
April 20th, 2010, 15:21
سلام دوستان اگه جای تاپیکم اشتباس ببخشید
من دنبال یه اس ام تی پی سرور هستم برای اینکه بتونم روزی حداقل 1000-1500 تا میل بفرستم با نرم افزار
میخواستم ببینم کسی داره
اگه دارین لطفا اطلاعات و قیمتش رو واسم پیام کنید خیلی عجله دارن:67:

nimafire
April 20th, 2010, 17:45
سلام
میتونم بهتون سرور مجازی بدم + kloxo

البته چون با این کار ای پی میسوزه هزینه ای پی رو رو از شما دریافت میکنیم

هزینه این سرویس برای هر ماه 25000 تومان هست
اگر مایل بودید پیام خصوصی ارسال کنید

J4vad
April 26th, 2010, 08:00
سلام دوستان اگه جای تاپیکم اشتباس ببخشید
من دنبال یه اس ام تی پی سرور هستم برای اینکه بتونم روزی حداقل 1000-1500 تا میل بفرستم با نرم افزار
میخواستم ببینم کسی داره
اگه دارین لطفا اطلاعات و قیمتش رو واسم پیام کنید خیلی عجله دارن

با سلام ،

بنده به شما پلن یک سرور مجازی مان را پیشنهاد می کنم که ماهیانه 15 هزار تومان است ، به انتخاب شما پنل Kloxo+Linux و یا Windows+Plesk به صورت رایگان نصب می گردد که البته Plesk یک دامنه را فقط پشتیبانی می کند وفقط برای میل سرور از اون استفاده می کنید ، به صورت تضمینی که به Inbox بره ، اما همان طور که همکار گرامی nimafire عرض کردند امکان رفتن Ip به Blacklist هست که در صورت رفتن به Blacklist باید Ip جدید خریداری کنید که قیمت هر Ip ماهیانه 2 هزار تومان است ؛ البته این اتفاق هم ممکن است در طول یک ماه اتفاق بی افتد آن هم اگر شما Delay پایین به ارسال ایمیل های خود بدهید .

آدرس ما :آجا هاست - اولین ارائه دهنده هاست وارز در ایران - ارائه دهنده انواع خدمات هاستینگ ویندوز و لینوکس، نمایندگی هاست لینوکس و ویندوز،سرور مجاز (http://www.ajahost.net)

موفق باشید