PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام تعرفه خطوط

kamandar
December 31st, 2013, 18:47
سلام
دوستانی که خطوط ارسال پیامک رو با قیمتی نزدیک به تمامی اپراتور ها می دهند لطفا جهت همکاری از طریق پ خ اعلام کنند.

abbasss
December 31st, 2013, 19:07
سلام
بسته به شرایط و نسخه خریدار شده شماره 14 رقمی رو 10.000 تومان میتونیم تقدیم کنیم.
موفق باشید

kamandar
December 31st, 2013, 19:20
سلام
بسته به شرایط و نسخه خریدار شده شماره 14 رقمی رو 10.000 تومان میتونیم تقدیم کنیم.
موفق باشید

درود
شما به اپراتور مستقیم وصلی؟!
من یکی رو میخام که به اپراتور وصله و رنجی خرید کرده.
لطفا کسی از این قیمتا نزاره.

abbasss
December 31st, 2013, 19:26
درود
شما به اپراتور مستقیم وصلی؟!
من یکی رو میخام که به اپراتور وصله و رنجی خرید کرده.
لطفا کسی از این قیمتا نزاره.
خیر ما وصل نیستیم... میتونید برای این مورد مستقیم خودتون وصل بشید یا از صباپیامک و فراپیامک با قیمتهای بیشتر تهیه کنید!

تاپیک زدید و در پست هم عنوان کردید: قیمتی نزدیک به تمامی اپراتور ها پس دلیلی نداره اینگونه صحبت کنید دوست گرامی...
اگه شما منظورتون اینه که شماره 14 رقمی رو دو سه هزار تومان خرید کنید خدمت شما عرض شود امکان پذیر نیست.
موفق باشید

samansystems
December 31st, 2013, 19:28
از سايت عصر اس ام اس ميتونيد اقدام کنيد:
عصر اس ام اس - کاربران (http://www.asresms.com)
تلفن: 88012882 و 88015858

به طور مستقيم به 3 اپراتور 1000 2000 و 3000 وصل هستيم و ازونجایی که خريد خطوط توسط ما به صورت عمده انجام ميشه امکان فروش خط به صورت تعداد هم وجود داره.

kamandar
December 31st, 2013, 19:31
خیر ما وصل نیستیم... میتونید برای این مورد مستقیم خودتون وصل بشید یا از صباپیامک و فراپیامک با قیمتهای بیشتر تهیه کنید!

تاپیک زدید و در پست هم عنوان کردید: قیمتی نزدیک به تمامی اپراتور ها پس دلیلی نداره اینگونه صحبت کنید دوست گرامی...
اگه شما منظورتون اینه که شماره 14 رقمی رو دو سه هزار تومان خرید کنید خدمت شما عرض شود امکان پذیر نیست.
موفق باشید
دوست عزیز قصد جسارت نداشتم
متاسفانه بعضی ها که تعداد مشتریانشون سه چهار رقمیه این قیمت ها رو که شما می گید باب کردن.
بنده در حال حاضر از این قیمتی که شما گفتید هم کمتر دارم خریداری می کنم!!!
موفق باشید

kamandar
December 31st, 2013, 19:33
از سايت عصر اس ام اس ميتونيد اقدام کنيد:
عصر اس ام اس - کاربران (http://www.asresms.com)
تلفن: 88012882 و 88015858

به طور مستقيم به 3 اپراتور 1000 2000 و 3000 وصل هستيم و ازونجایی که خريد خطوط توسط ما به صورت عمده انجام ميشه امکان فروش خط به صورت تعداد هم وجود داره.
لطفا قیمت های هر خط رو پ خ کنید

samansystems
December 31st, 2013, 20:17
شما تعداد خطوطی که ميخواين پيش خريد کنيد رو اعلام کنيد ؟

اگر نميخواين تعداد هم پيش خريد کنيد قيمت هر خط معادل قيمتی که اپراتور برای خط تکی ميده خواهد بود.

kamandar
December 31st, 2013, 20:24
شما تعداد خطوطی که ميخواين پيش خريد کنيد رو اعلام کنيد ؟

اگر نميخواين تعداد هم پيش خريد کنيد قيمت هر خط معادل قيمتی که اپراتور برای خط تکی ميده خواهد بود.

دوست عزیز تعداد به قیمت شما بستگی داره.قیمت رو پ خ کنید.