PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يك اسكريپت ايميل دهي

Mohammadrex
December 31st, 2013, 12:44
سلام دوستان . من دنباله اسكريپت ايميل دهي شيكو با امنيت بالا ميگردم . دوستان اگر كسي نمونه ايراني سراغ داره معرفي كنيد يا خارجي
يه چيز ديگه اگه بخوام يك برنامه نويس ايراني يك ميل دهي شبيه www.afterlogic.com رو برام بنويسه چند ميوفته .در ضمن ايا با پي اچ پي بخوام طراحيش كنم زياد وقت ميبره ؟دردسر داره؟!

sarinainc
December 31st, 2013, 12:54
با سلام
اسکریپت مورد نظر شما قبلا توسط ما تحقیق و تست شده و الان آماده ارائه می باشد.بیشتر از فروش قصد ما پیدا کردن یک اسکریپت برای سیستم ایمیل دهی خودمان بوده است.چون بنده خودم یک وب سایت شبکه اجتماعی دارم و برای کاربران آن دوست داشتم یک سیستم ایمیل دهی ایجاد کنم.اسکریپتی که با تحقیق فراوان پیدا کرده ام ، همان را حاضرم در اختیار شما بگذارم.امکانات مثل gmail است.محیط آن جذاب است و با api به سی پنل وصل می شود.
در صورت نیاز با شماره 09375443163 یا اسکایپ sarinainc تماس برقرار فرمایید.

Mohammadrex
December 31st, 2013, 22:32
اپ كسي نيست ؟؟؟؟!!!

sarinainc
December 31st, 2013, 22:38
اپ كسي نيست ؟؟؟؟!!!

من همچنان هستم دوست گرامی
در این زمینه فکر نمی کنم دوستان زیادی کار کرده باشند.چون هم تخصصی هست و هم برنامه نویس قوی نیاز داره

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 07:54
اپ

asrhosting
January 3rd, 2014, 08:30
به نظرم roundcube ویرایش کنید و قالب مورد نظرتون رو طراحی کنید براش . فارسی هم که خودش داره .
روی لینوکس نصب کنید و بخش ثبت نام رو بدین براتون روش طراحی کنن .

lordvps.ir
January 3rd, 2014, 08:35
من هم نیاز دارم

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 08:44
به نظرم roundcube ویرایش کنید و قالب مورد نظرتون رو طراحی کنید براش . فارسی هم که خودش داره .
روی لینوکس نصب کنید و بخش ثبت نام رو بدین براتون روش طراحی کنن .

داداش يه چيزي شبيه اين ميخوام : atmail.com البته با امكانات معمولي تر و كسي باشه تو ايران كه بتونه برام با پي اچ پي بنويسه حتي شده فقط سيستمي كه نوشته بفرسته و دريافت كنه بازم نياز دارم

asrhosting
January 3rd, 2014, 11:09
داداش يه چيزي شبيه اين ميخوام : atmail.com البته با امكانات معمولي تر و كسي باشه تو ايران كه بتونه برام با پي اچ پي بنويسه حتي شده فقط سيستمي كه نوشته بفرسته و دريافت كنه بازم نياز دارم

در صورت نیاز می تونیم roubndcube رو براتون ادیت کنیم به قالبی شبیه جیمیل یا ... با فارسی کامل + ثبت نام . اسپم گیری . تبلیغات . ...
تحویل 1 الی 2 ماهه .
قیمت 1300000 تومان .
نیمی از هزینه ابتدای کار دریافت میشه .

mr.tiny
January 3rd, 2014, 11:24
سلام

میهن میل از b1gmail استفاده میکنه ( نسخه نال شدش رو من قبلاً تست زدم و جواب گرفتم )

امکانات خوبی میده فقط باید فارسی کنید

FREETOOLS
January 3rd, 2014, 11:48
با سلام
امکان ویرایش و آماده سازی برنامه هایی نظیر
roundcube
atmail
و ...
با میل سرور هست.
خواستید با هزینه پایین در خدمتیم

Mohammadrex
January 3rd, 2014, 17:31
با سلام
امکان ویرایش و آماده سازی برنامه هایی نظیر
roundcube
atmail
و ...
با میل سرور هست.
خواستید با هزینه پایین در خدمتیم

نال شدشو نميخوام دوست عزيز خودم ميتونم نالشودشو نصب كنم من ميخوام مشكل امنيتي نداشته باشه و سايت نپوكه

hack0101
January 17th, 2014, 13:25
با سلام اسکریپت ایمیل دهی فارسی که طراحی کردیم رو میتونم با هر امکاناتی که بخواین براتون ایجاد کنم
البته با امنیت تضمین شده
جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
09398564491