PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از پلیس فتا تماس گرفتند

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 21:05
سلام امروز از پلیس فتا تماس گرفتند گفتند چهارشنبه ساعت 9 برم اونجا
گفتند برای دریافت مجوز و ... هست
گفتند رنج آی پی ها رو میخواند
همچنین چه دامنه هایی رو ثبت میکنیم(پسوند دامنه)
کسی تجربه ای داشته؟
مشکلی با رفتن به اونجا نداریم فقط میخوام ببینم چه مدارکی نیازه و آیا واقعاً مجوز میدند یا نه

glxx
December 30th, 2013, 21:08
قبلا با بچه های انجمن تماس گرفتند رفتند چیز خاصی نبوده
برای اینکه بگویند ما هم روی فروشنده های هاست سرور دامنه نظارت داریم
بیشتر مربوط به قند شکن فروش ها است ای پی کسی گرفتند بتوانند مربوط به کدام شرکت است ارائه داده اطلاعات شخص رو بگیرند

babelirani
December 30th, 2013, 21:12
سلام امروز از پلیس فتا تماس گرفتند گفتند چهارشنبه ساعت 9 برم اونجا
گفتند برای دریافت مجوز و ... هست
گفتند رنج آی پی ها رو میخواند
همچنین چه دامنه هایی رو ثبت میکنیم(پسوند دامنه)
کسی تجربه ای داشته؟
با سلام

کار خواصی باهتون ندارن فقط کارهایی رو که بهتون گفتن رو انجام بدید در عرض کمتر از نیم ساعت کارشون باهاتون تموم میشه
مجوز های فروش سرور مجازی و ... هستش

ali0000
December 30th, 2013, 21:19
به محضی که وارد اتاق بشی یه صندلی میزارن میگن رو به دیفال بر نگرد بعدش 2 تا دستبند به دستات و 2 تا پا بند هم میزنن 4 نفر میان تو اینقد میزننت که بیهوش شی بعدش یه سطل آب میریزن رو سرت وقتی حالت جا اومد میگن 3000 میلیارد کجاس خلاصه یه اعتراف تلویزیونی ساده میکنی بعدش آزادت میکنن ...

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 21:23
به محضی که وارد اتاق بشی یه صندلی میزارن میگن رو به دیفال بر نگرد بعدش 2 تا دستبند به دستات و 2 تا پا بند هم میزنن 4 نفر میان تو اینقد میزننت که بیهوش شی بعدش یه سطل آب میریزن رو سرت وقتی حالت جا اومد میگن 3000 میلیارد کجاس خلاصه یه اعتراف تلویزیونی ساده میکنی بعدش آزادت میکنن ...

از دوستان ممنونم ایشالا میریم ببینیم چی میشه
ممنونم
تمام

hadi_am
December 30th, 2013, 21:26
درود

دوست عزیز ما خودمونم رفتیم فتا...

اصلا نگران چیزی نباشید

babelirani
December 30th, 2013, 21:30
و واقعا" این انجمن چقد .... شده که برای هر چیزی فقط بلدیم اسپم بدید و دیگران رو به مضحکه بگیریم

Mr.Te0
December 30th, 2013, 21:34
و واقعا" این انجمن چقد .... شده که برای هر چیزی فقط بلدیم اسپم بدید و دیگران رو به مضحکه بگیریم

حرفتون صحیح است ولی به نظرم کمی هم طنز لازمه تا انجمن حالت نشاط خودشو همیشه حفظ کنه.

soltanp
December 30th, 2013, 21:38
اشکان که گور می گرفت همه عمر
دیدی که چطور گور اشکان گرفت؟
اینم اخر و عاقبت کلاهبرداری

delta
December 30th, 2013, 21:39

برادر هربار شوخی و مزاح برای روحیه خوب هست.ایشون با همین حرفشون جو رو عوض کرد و به سوال کننده فهموند مشکل خاصی نیست. و 100 درصد سوال کننده اگر خودشم بگه این شوخی تاثیر نداشته اشتباه کرده.فکرش رو کن یکی جدی میومد میگفت مشکلی هست و دنبالت هستند و میخوان برات جریمه ببرند سوال کننده چه حالی بهش دست میداد؟ وسط سوال و جواب شوخی و مزاح به موقع لازم هست.

ali0000
December 30th, 2013, 21:40
فکر کنم بعدش جنایات صدامو هم به گردن بگیرم درسته؟
از دوستان ممنونم ایشالا میریم ببینیم چی میشه
ممنونم
تمام
دوست و استاد عزیز قطعاً در جریانید مدتی میشه طرح ساماندهی دارن از طرفی کلاً این سیستم زیر سوال رفته که نمیخوام وارد بحث بشم چون طولانیه ، الانم چند ماهه طرح ساماندهی و کلاً فعالیتشون رو زیاد کردن که بگن بودجه الکی نمیدید چون داریم زحمت میکشیم این مطالب هم خیلی کوتاه و خلاصه سازی کردم چون از فرد قابل اعتمادی چند وقت پیش شنیدم دولت جدید دنبال جلوگیری از هزینه های بیخوده بقول خودمون ریخت و پاش های دولت قبل و اگه زورش بچربه چون وزارت ار.... هم موافقه برنامه هایی برای یکپارچه سازی این سازمان ها داره و هدفش اینه یه بچه حاجی نماد راه اندازی نکنه یکی دیگه تصدیق کارگروه یکی دیگه فتا و ... در نهایت هدفمند و زیر نظر وزارت خانه مربوطه باشن الان دیگه بحث ایجاد سازمان و استخدامهای قطاری نیست ، چون بودجه ای نیست وقتی کفگیر ته دیگ بخوره اولویت با ادارات و سازمانهای اصلیه و وقتی ته دیگیم به سازمان های نوپا و جدید نرسه ناچاراً در ادارات دیگه و پست های دیگه ( سابق ) فعالیت کنن . خواهشاً سایر دوستان در جواب پست من اعلام نکنن زیر نظر دادستانی قوه قضائیه و ... و وزارت فوق فقط 1 عضو از این تشکیلاته چون اصلاً حرفی از قدرت و نفوذ و نظارت نیست ! فقط بحث کاهش هزینه ها در بخش های مختلفه که مطمئناً اگه وضع اقتصادی به همین شکل ادامه پیدا کنه خواسته یا نا خواسته موارد فوق صورت میگیره و این پست رو به یاد میارید .

paradiseserver
December 30th, 2013, 21:40
سلام
چند فرم به شما میدن که باید اون ها رو تکمیل کنید و بدید خدمتشون
چند تا سوال میپرسند از شما که باید درست جواب بدید
رنج ای پی رو هم میگیرن
زیاد سخت نیست کاری هم باهاتون ندارند

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 21:42
دوستان من نه ترسیدم نه چیزی
فقط خواستم بدونم چیا میخواند که با اگاهی برم همین
مشکلی نداره چه بسا اگر واقعا مجوز هم بدند با وجود شرکت ثبت شده و مجوز ساماندهی و مجوز نماد اعتماد این مجوز بسیار هم بدرد میخوره
ممنونم از همه ی دوستان بابت توضیحاتشون

soltanp
December 30th, 2013, 21:45
میزبان سایت یا همان کمانگیر حسابی از دستت شکایت شده باید بری و جواب شاکی ها را بدی بازم این شعر خیام یادت باشه
اشکان که گور می گرفتی همه عمر دیدی که چطور گور اشکان گرفت

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 21:46
فقط آیا لیست سایتهایی که میزبانی میکنیم هم باید ببریم؟

سرزمین
December 30th, 2013, 21:48

استعدادا داره شکوفا میشه

paradiseserver
December 30th, 2013, 21:49

خیر فقط رنج ای پی براشون کافیه !

سرزمین
December 30th, 2013, 21:49
داداش منو گوش کن به شما تماس گرفتن گفتن چی کار کن؟ گفتن چی بیار هر چیزی که گفتن بیارو ببر اگه نگفتن نیازی نیست

soltanp
December 30th, 2013, 21:52
تو که از تماس گرفتنشون انقدر بدنت لرزیده چطور داخل تیکت ها مثل شیر می مونی و پنجاه هزار تومن من را بالاکشیدی ؟

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 21:52
کسی از دوستان مجوز از این بابت گرفته یا فقط از ما اطلاعات میگیرند؟

hostfire
December 30th, 2013, 21:54
آقای کمانگر میشه شماره ای که باهاتون تماس گرفته شده رو برای من پ.خ کنید؟
این چند وقته خیلی از شماره های عجیب قریب با من تمای میگیرند من جواب نمیدم
ممنون میشم شماره رو پ.خ کنید

رنگ قرمز و فونت بولد برای اینه که شما توجه کنید
پیشاپیش عذر خواهی میکنم

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 21:55
آقای کمانگر میشه شماره ای که باهاتون تماس گرفته شده رو برای من پ.خ کنید؟
این چند وقته خیلی از شماره های عجیب قریب با من تمای میگیرند من جواب نمیدم
ممنون میشم شماره رو پ.خ کنید

دوست عزیزم از تلفن گلسار رشت با ما تماس گرفتند فکر نکنم به درد شما بخوره

hadi_am
December 30th, 2013, 21:56

درود

جناب کمانگیر فرم هایی که به شما میدن برای پر کردن شامل این موارد میشه:
نام شرکت میزبانی دهنده
نوع استفاده از سرور
چه دانش فنی دارید و چه تخصصی دارید؟
مکان سرور ها
رنج آی پی

دقیقترش همینه

kaajhost
December 30th, 2013, 21:58
کسی از دوستان مجوز از این بابت گرفته یا فقط از ما اطلاعات میگیرند؟

با سلام
جناب کمانگر مجوزی در کار نمی باشد. شما آنجا تشریف می برید یک سری فرم پر می کنید به همراه رنج آی پی سرورهایتان حالا چه هاستینگ و چه مجازی سازی . بعد اگر مدارک شرکت هم دارید با خودتان ببرید چون از شما می خواهند. 10 دقیقه هم وقت شما را نخواهد گرفت اگر مدارک کامل باشد و به همه سوالات به درستی پاسخ بدهید.
این مسئله فقط بر ای نظارت می باشد و مجوزی به شما نخواهند داد.

موفق باشید

paradiseserver
December 30th, 2013, 22:00
یک بار تماس گرفتند ناشناس افتاد

Ramin
December 30th, 2013, 22:01
تجربه ثابت کرده این مدل تاپیک ها طرف چند ساعت به صفحه 50 می رسد :دی

soltanp
December 30th, 2013, 22:02
کپی شناسنامتو ببر چون ماشالله خوب سر مردم کلاه گذاشتی مجوز کلاهبرداری را همونجا برات صادر می کنن راستی خودکار هم با خودت ببر که خدای ناکرده اونجا دنبال خودکار نگردی
یعنی انقدر این اقا پرت هست که یه ذره عقلش را به کار نمیندازه که پلیس اخه به کی مجوز میده؟
تو باید از صنف رایانه ای مجوز بگیری

سرزمین
December 30th, 2013, 22:02
یک بار تماس گرفتند ناشناس افتاد

اوه اوه مشکوک میزنه :72:

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 22:03

بله درسته دوستان عزیزم به نظرم دیگه ادامه ندیم بهتره ممنونم از همه که شرکت کردند
برای ما مهم مجوز بود که انگار نمیدند
ساماندهی مجوز میده و خوب میشد اگر فتا هم یه مجوزی میداد ، اما پشت تلفن به من حرف مجوز رو زدند شاید منظورشون از مجوز همین بود که ما اجازه ی فعالیت رو بهتون با ثبت مدارک و اطلاعات میدیم

Rapian
December 30th, 2013, 22:03

پس علی یارت :دی

Ramin
December 30th, 2013, 22:04
کپی شناسنامتو ببر چون ماشالله خوب سر مردم کلاه گذاشتی مجوز کلاهبرداری را همونجا برات صادر می کنن راستی خودکار هم با خودت ببر که خدای ناکرده اونجا دنبال خودکار نگردی
یعنی انقدر این اقا پرت هست که یه ذره عقلش را به کار نمیندازه که پلیس اخه به کی مجوز میده؟
تو باید از صنف رایانه ای مجوز بگیری

دوست عزیز چرا توهین می کنید؟ ایشان سرویس دهنده دارای سابقه و با تجربه ای هستتد !
اگر هدف شما 100 پست است. حداقل اسپم ها را به شیوه ای زیباتر ارسال کنید !
در ضمن اطلاعاتی ندارید چرا اظهارنظر می کنید؟ قرار نیست پلیس مجوز صادر کند. بلکه کار بررسی مجوزها و ثبت مشخصات و آیپی و ... را انجام می دهد !

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 22:06
دوست عزیز چرا توهین می کنید؟ ایشان سرویس دهنده دارای سابقه و با تجربه ای هستتد !
اگر هدف شما 100 پست است. حداقل اسپم ها را به شیوه ای زیباتر ارسال کنید !
در ضمن اطلاعاتی ندارید چرا اظهارنظر می کنید؟ قرار نیست پلیس مجوز صادر کند. بلکه کار بررسی مجوزها و ثبت مشخصات و آیپی و ... را انجام می دهد !

مشکلی نداره رامین عزیز بذارید ایشون راحت باشند

soltanp
December 30th, 2013, 22:10
اره بگذار من راحت باشم اما تو دیکه پلیس نمیذاره کلاهبرداری کنی
ایشون پنجاه تومن من را یک ماه پیش بالا کشید

Ramin
December 30th, 2013, 22:12

دو ماه پیش شما 50 میلیون بنده را بالا کشیدی !
همین حالا با 115 تماس گرفتم الان میان ! صبر کن !

به لطف نداشتن ناخدا در انجمن هر چیزی ممکن است !

سرزمین
December 30th, 2013, 22:16

ببین نشد داری اتهام میزنی ببینم اصلاً همون موقعی که ایشون مثلاً بالا کشید نیومدی داخل انجمن تاپیک بزنی؟!

soltanp
December 30th, 2013, 22:19
من همون روز هم تو انجمن تاپیک زدم
ایشون اصلا پشت تلفن هم شعور حرف زدن نداره
کلا ظاهر را خوب حفظ کرده ولی اگه باهاش کار کنی میشناسیش فقط پول فقط پول براش مهمه
سر یکی از دوستان من به نام امیرحسین هم کلاه کشادی گذاشت و برا که ریپورتش را نده بهش هاست داد ولی دارم براش

hostfire
December 30th, 2013, 22:19
دوست عزیزم از تلفن گلسار رشت با ما تماس گرفتند فکر نکنم به درد شما بخوره

اول از همه بگم که من 2تا سرویس ازتون دارم واقعا راضیم به پولی که میدم می ارزه جدی
.
منظورم اینه شماره عادیه؟ یا شماره 3 رقمی یا 4 رقمی؟
شماره که تماس میگیرن معمولیه

hostfire
December 30th, 2013, 22:20
من همون روز هم تو انجمن تاپیک زدم
ایشون اصلا پشت تلفن هم شعور حرف زدن نداره
کلا ظاهر را خوب حفظ کرده ولی اگه باهاش کار کنی میشناسیش فقط پول فقط پول براش مهمه
سر یکی از دوستان من به نام امیرحسین هم کلاه کشادی گذاشت و برا که ریپورتش را نده بهش هاست داد ولی دارم براش

میشه چرت نگید؟ ایشون موقعی که شما نت نداشتی شرکت هاستینگ داشت :-|
با مدرک حرف بزنید

glxx
December 30th, 2013, 22:25
شما مشکل داری با ایشون با مدرک حرف بزن
یوزرت گزارش شد تا بفهمی هر چی رو هوا حرف نزنی و توهین به اعضا نکنی

glxx
December 30th, 2013, 22:26
شماره ها که معمولا 2180000
با کد شهر

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 22:32
البته از هر شهر با شماره ی همون شهر تماس میگیرند

glxx
December 30th, 2013, 22:35
مثال : 0451218**** وقتی تماس گرفته میشود 04512180000 می اندازد
فتای یکی از استانها است

ali0000
December 30th, 2013, 22:36
یه روز ، تقریباً از صبح تا بعد از ظهر یه شماره 0000002828 دقیقاً این شکل همش با خطم تماس میگرفت به هرکی نشون دادم گفت شماره دولتیه اداره امنیتی چیزیه هر جا هست نظامی امنیتیه خلاصه نیست اینقد تو اینترنت دعا و مداحی کردم بایدم تو فکر میرفتم :105: زد و دوباره زنگ زد ، دلو زدم به دریا گفتم بفرمایید ، گفت آقای .... گفتم بله گفت چرا جواب نمیدی !!! منتظر بودم حرفارو ادامه بده که متوجه شم از چه ارگان یا سازمانیه ، گفت سرویس ADSL مخابرات رو سفارش دادی الان Active چکش کن موردی بود با همین 2828 تماس بگیر :71:

دیدن این تاپیک خالی از لطف نیست http://www.webhostingtalk.ir/f118/76537/

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 22:42
اول از همه بگم که من 2تا سرویس ازتون دارم واقعا راضیم به پولی که میدم می ارزه جدی
.
منظورم اینه شماره عادیه؟ یا شماره 3 رقمی یا 4 رقمی؟
شماره که تماس میگیرن معمولیه

والا این تلفن ما شماره نمیندازه متاسفانه ال سی دیش تو اثاث کشی از تهران به رشت خراب شده

rezarostami
December 30th, 2013, 23:26
سلام دوست عزیز. طرح ساماندهی بهش میگن از شما آی پی سرور های میزبانی وب و سرور مجازی رو میگیرند که اگر مشکلی کاربری ایجاد کرد مستقیم با شما در تماس باشند و سردرگم نشند و و فعالیت های مجازی و دقیقتر در دست بگیرند و این به معنی مجوز نیست دقیقا مثل سرشماری میمونه که میان میگن چند نفریدو ... و شما هم باید دقت بیشتری توی میزبانی کنید که سایت های غیر اخلاقی و اینجور چیزا نگیری چون به هرحال مانیتور میشه انشاالله چهارشنبه با دل قرص و آروم برید و موفق باشید.

pourya74
December 30th, 2013, 23:34
آن را که حساب پاک است / از محاسبه چه باک است ؟

برید مشکلی پیش نمیاد به خاطر همین ساماندهی فروشنده ها هست

پ.ن : 14 نفر کاربر آنلاین همین تاپیک داره 17628

donya3at
December 30th, 2013, 23:43
من با این تیپ رفتم پلیس فتا کارم 2 دقیقه ای راه افتاد ، باور میکنید؟

17629

سرزمین
December 30th, 2013, 23:44
من با این تیپ رفتم پلیس فتا کارم 2 دقیقه ای راه افتاد ، باور میکنید؟

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f118/17629-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D9%84%DB%8C%D8%B3-%D9%81%D8%AA%D8%A7-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%DA%AF%D8%B1%D9%81%D8%AA%D9%86%D8%AF-1395242_236185683212698_1018009211_n-jpg

برو بچه

donya3at
December 30th, 2013, 23:47
درست صحبت کن ، بچه بود بزرگ شد.

Ashkankamangar.ir
December 30th, 2013, 23:48
دوستان عزیزم ممنونم در تاپیک شرکت کردید
لطفاً ادب رو رعایت کنید و تاپیک رو ادامه ندید
مدیران تاپیک را حذف یا ببندید
با تشکر

سرزمین
December 30th, 2013, 23:50
دوستان عزیزم ممنونم در تاپیک شرکت کردید
لطفاً ادب رو رعایت کنید و تاپیک رو ادامه ندید
مدیران تاپیک را حذف یا ببندید
با تشکر

من از شما عذرخواهی می کنم

بعدشم من نمی دونم مدیران اصلاً هستند یا نه!

donya3at
December 30th, 2013, 23:52
من از شما عذرخواهی می کنم

بعدشم من نمی دونم مدیران اصلاً هستند یا نه!

شما باید از من عذرخواهی کنی نه از ایشون