PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گرفتن دروازه بانک ملت

dark_7qe
December 30th, 2013, 14:01
سلام چطور میشه از بانک ملت دروازه پرداخت انلاین گرفت؟؟؟
شنیدم هاست باید ایران باشه درسته؟؟؟

samansystems
December 30th, 2013, 14:05
از شرکت به پرداخت (http://www.zarinpal.com) بايد پيگيری کنيد.

hassanfe
December 30th, 2013, 14:08

سلام
باید اول تو سایت فرم های لازمو پر کنید
بعد مدارک لازمه رو به شعبه ای که حساب دارید ببرید
بعد چند روز واستون وصل میکنن
سرور هم لازم حتما نیست ایران باشه فقط باید تنظیمات لازمه روی ماژول اعمال بشه
موفق باشید

dark_7qe
December 30th, 2013, 14:13
سلام
باید اول تو سایت فرم های لازمو پر کنید
بعد مدارک لازمه رو به شعبه ای که حساب دارید ببرید
بعد چند روز واستون وصل میکنن
سرور هم لازم حتما نیست ایران باشه فقط باید تنظیمات لازمه روی ماژول اعمال بشه
موفق باشید
یکی از دوستان میگفت ظاهرا تازه گیر دادن هاست باید حتما ایران باشه

ULTRAWEB
December 30th, 2013, 14:36
نه ایرانم نباشه کار میکنه
فقط اعتبار بیشتری بهش هست
که و سرعت دایرکت شدن و احتمال عدم موفقیتش کمتر

سرزمین
December 30th, 2013, 15:44
با سلام

ببینید خوب ایران باشه خیلی بهتره و همچنین آی پی اختصاصی داشته باشید اول از همه باید سایتتون کامل باشه که فقط نیاز به یک پرداخت آنلاین باشه ولی ابتدا باید یک حساب (به نظرم کوتاه مدت یا قرض الحسنه بهتره) داشته باشید بعد از اینکه حسابتون به طور کامل باز شد و تونستید برداشت یا واریز داشته باشین باید برین توی سایت بانک ملت یا سایت به پرداخت، فرم مورد نظر رو پر کنید و بعد از ارسال یه کد پیگیری به شما داده میشه بعد میرین به شعبه ای که حسابتون رو باز کردید به اون شخصی که این کار ها رو انجام میده وآشنایی داره توضیح میدین و باید اگر حقیقی ثبت نام کردین یا حقوقی کلیه مدارک رو داشته باشین برای دیدن مدارک به این لینک برید به پرداخت ملت | ارائه دهنده خدمات و راه حلهای پرداخت الکترونیک (http://www.behpardakht.com/Acceptor_req_Internetbank.aspx) بعد مسئول اون بخش واستون استعلام میزنه که شما مثلاً چک برگشتی یا هر چیز دیگه ای که اعتبار شما زیر سؤال رفته باشه نداشته باشید جواب استعلام معمولاً 48 ساعت بعد میاد بعد از 48 ساعت باید دوباره برین بانک و پیگیری کنید که اون مسئول هدایتتون میکنه به رئیس شعبه که ادامه کار و تایید درگاه باید توسط رئیس شعبه انجام بشه

novin-web
December 30th, 2013, 17:14
سلام
فرم رو داخل سایت به پرداخت پر کنید
بعد یه شعبه بانکی که توش حساب دارید مرجعه کنید و باقی کارها رو اونا پیگیری میکنن
بعد باید یه قرارداد پر کنی و اگر تهرانی با پیک بفرستی براشون اگر نه باید پست کنی.
در مورد هاست هم حتما نباید ایران باشه ولی بهتر هست که ایران باشه.

dark_7qe
December 30th, 2013, 17:16
ممنون از همه دوستان

ertebat7
December 31st, 2013, 00:30

سلام نیازی به هاست ایران نیست دوست عزیز
جدیدا فکر کنم نماد اعتماد هم اجباری شده برای گرفتنم درگاه ملت

سرزمین
December 31st, 2013, 00:32
سلام نیازی به هاست ایران نیست دوست عزیز
جدیدا فکر کنم نماد اعتماد هم اجباری شده برای گرفتنم درگاه ملت

فکر نمی کنم اجباری باشه چون داخل سایت که فرم رو پر می کنید زده نماد اعتماد دارین یا نه فقط در حد یه سؤال البته تا جایی که من اطلاع دارم

ertebat7
December 31st, 2013, 00:38
فکر نمی کنم اجباری باشه چون داخل سایت که فرم رو پر می کنید زده نماد اعتماد دارین یا نه فقط در حد یه سؤال البته تا جایی که من اطلاع دارم

چند وقت پیش ایمیلی از طرف به پرداخت اومده بود که نوشته بود فروشگاههای که اقدام نکردند نسبت به اخذ نماد پیگری کنند.