PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد IBSng و سرور مجازی ویندوز

SMSBAZ
December 29th, 2013, 18:32
با سلام و خسته نباشید .
من یک برنامه دارم روی سرور مجازی ویندوز ( برنامه آپدیت آنتی ویروس نود ) فایلهای آپدیتم درون پوشه ای توی سرور مجازی ویندوزم ذخیره میشن . مثلا : http://X.XX.XX.XXX/up
حالا من میخوام IBSng رو روی سرور مجازی لینوکس نصب کنم که بتونم اکانتینگ رو فعال کنم و کاربرهام بتونم با نام کاربری و کلمه عبوری که درون IBSng میسازم به سرور مجازی ویندوزم وصل بشن و فایلهای آپدیت رو از آدرسی که میخوام بگیرن .
حالا سوال من اینه که آیا IBSng این قابلیت رو داره که روی پوشه ای که من بخوام رمز عبور بذاره و مشترکینی که نام کاربری و کلمه عبور دارن فقط بتونن وصل بشن و آنتی ویروس رو آپدیت کنن ؟
سوال دوم : اگه جواب سوال اول مثبت هست آیا این امکان هست که پوشه ی آپدیت من درون سرور ویندوزم باشه و IBSng درون سرور لینوکس باشه و به این روش دسترسی رو ببنده ؟

من الان روی سرور ویندوزم از برنامه اسکریپت فارسی دانلود ویژه Persian VIP Download نسخه 1.3 (http://www.persianscript.ir/1392/01/24/%d8%a7%d8%b3%da%a9%d8%b1%db%8c%d9%be%d8%aa-%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b3%db%8c-%d8%af%d8%a7%d9%86%d9%84%d9%88%d8%af-%d9%88%db%8c%da%98%d9%87-persian-vip-download-%d9%86%d8%b3%d8%ae%d9%87-1-3/) استفاده میکنم و این برنامه روی پوشه ی من دسترسی رو میبنده و با نام کاربری و کلمه عبوری که میسازه اجازه دسترسی رو میده . ولی من خواستم این کار رو با IBSng انجام بدم . حالا اگه من رو راهنمایی کنید ممنون میشم .

با تشکر

novin-web
December 29th, 2013, 19:17
سلام
در کل این کاری که شما میخواید رو میشه با نوشتن یک اسکریپت انجام داد و به ای بی اس متصل کرد
و دیدم که دارن این کار رو انجام میدن ولی خودم به شخصه انجام ندادم

SMSBAZ
December 30th, 2013, 11:27
سلام
در کل این کاری که شما میخواید رو میشه با نوشتن یک اسکریپت انجام داد و به ای بی اس متصل کرد
و دیدم که دارن این کار رو انجام میدن ولی خودم به شخصه انجام ندادم

کسی نمیدونه این اسکریپتی که دوستمون فرمودند چیه ؟ یا کسی میتونه انجامش بده ؟

reza*
December 30th, 2013, 19:02
کسی نمیدونه این اسکریپتی که دوستمون فرمودند چیه ؟ یا کسی میتونه انجامش بده ؟

قبلا تو پونیشا این پروژه انجام شده . خواستید پ.خ بدید لینک بدم .

lordvps.ir
January 1st, 2014, 10:45
قبلا تو پونیشا این پروژه انجام شده . خواستید پ.خ بدید لینک بدم .

من هم نیاز دارم

alijaspercom
February 27th, 2014, 13:33
سلام من سرور ibsng دارم تنها مشکل اینکه ی چند روز پیش متوجه شدم تو سرور یچیز حدوده 37000 تا بیخودی یوزر ساخته شده
الان مشکلم اینه که اکانت جدید میسازم میره اخره این 37000 تا هم نمیشه پاک کرد این همرو هم نمیشه مثلا بزنی گروه 12ماهرو پاک کنی که
راحت بشی به پشتیبانیمم میگم سردر نمیاره کسی بلده الان خیلییییییییییییییییی زیاد به مشکل خوردم مرسیییییییییییی