PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک آفر خوب از فرترس برای مدت 1 هفته!

Fazaha
April 9th, 2009, 01:07
تمام سرور های این لینک رو با هیمن قیمت اما رم و پهنای باند دوبل میدند!
http://www.dedicatednow.com/promotions-wht-sticky010508a.htm

من با خودشون صحبت کردم!

P-CO
April 9th, 2009, 01:17
dedicatednow که به هیچ وجه با ایران کار نمیکنه!!!

P-CO
April 9th, 2009, 01:18
من سه ماه پیش باهاشون صحبت کردم، ولی گفتن که به هیچ وجه به سفارش هایی که از سمت ایران میاد بها نمیدیم...

Vahid
April 9th, 2009, 01:20
یه چند سال پیش سرویس های خیلی خوبی میدادند
حالا دیگه ارزش ندارند....

Fazaha
April 9th, 2009, 01:28
من الان داشتم با هاش چت می کردم گفت اگه پول از طرف خارج از ایران بیاد موردی نداره!! حتی اگه صاحب سرور ایرانی باشه!

If the company ordering the server is located outside of Iran and the payment is not coming from Iran, then it is OK

Vahid
April 9th, 2009, 02:36
چه کاریه از این دیتا سنتر بگیرید؟
نه قیمت خوبی داره این همه درده سر هم داره

P-CO
April 9th, 2009, 08:53
اما DedicatedNow را 2سال پیش که من باهاشون کار میکردم از پشتیبانیش واقعاً راضی بودم...

Nikan
April 9th, 2009, 11:01
سلام

من تقریبا 3 یا 4 سال پیش ( قبل از اینکه با Caro کار کنیم ) نماینده Dedicatednow یا همان Fortressitx بودم و تقریبا تخفیف خوبی هم داشتم . آن زمان که من با آنها کار می کردم با ایران اصلا مشکلی نداشتند .

اشکالات آنها یکی سخت افزار های استفاده شده است . به عنوان مثال در طی یک ماه 4 تا از سرورهای من دچار اشکال در پاور و سوختن هارد شدند .... و بعد از آن وضعیت Network آنها هم واقعا خراب شده بود به حدی که صدای تمامی مشتری ها از Down و ... در آمده بود .

پشتیبانی Dedicatednow برای سرورهای مدیریت شده Linux واقعا عالی است ولی اشکال آنها این است پلن های مدیریت شده آنها ( ManagedNow ) دارای زمان ادمین هستند مثلا اگر شما نیاز به ادمین برای بیشتر از 1 ساعت داشته باشید و مثلا در آن ماه زمان تعیین شده را استفاده کرده باشید به شما جواب می دهند که یا یک ماه صبر کنید یا اینکه 75 دلار در ساعت پرداخت کنید و اصلا اهمیتی نمی دهند که شما نماینده هستید یا ....

در مورد سرورهای Windows هم بهتر است اصلا هیچ توضیحی ندهم چون می شود گفت اصلا پشتیبانی ویندوز ندراند تنها جواب این است که مجدد ویندوز نصب کنیم و 50 دلار ....

به هر حال من اصلا توصیه نمی کنم که از Fortressitx سرور گرفته شود.

با تشکر