PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرارداد هسته ای با شهراد

loginvps.com
December 28th, 2013, 20:14
سلام

من میخواستم یک سرور از ایران تهیه کنم فقط شرکت شهراد تعرفه هایش نسبت به بقیه مناسبتر بود ، پیگیر شدم و تاکید زیادی کردم که قرارداد کتبی امضا کنم . به 2 دلیل

چون مسئول فروش میگفت حالا شما ماه اول بگیرید اگر مشکلی نداشت می تونید تمدید کنید (من سرویس یک ماهه نمی خواهم)
همچنین میگفت ترافیک باید متقارن باشد ! در غیر اینصورت سرورتون رو میبندیم ( گزارش شده سرور همکارا رو بستن)

و مهمتر از همه من پورت یک میخواستم که گفتند 1/4 هست پورت اگر مصرف زیاد باشه 1/8 میشه !

بعد از پافشاری برای بستن قرار داد زحمت کشیدند قرارداد ترکمانچای را برای من فرستادند .

که مهمترین بند های آن 1.5 میلیون باید ودیعه پرداخت کنم برای فسخ قرار داد برای ماه های آینده اگر یک ماه قبل خبر ندهم آنها بدون مراجعه به مراجع قانونی حق دارند اوون مبلغ رو هاپولی کنند (چیز دیگه ای به زهنم نرسید) :دی

اینم لینک دانلود قرارداد ded-iran (http://www.mediafire.com/view/2zpmwfbcpp6wvsr/ded-iran.pdf)

سوال اگر قرارداد رو ببینید عکس چند تا پلن گذاشتند که من توی سایت دیگه دیده ام اما یادم نمیاد کدوم سایت بود ( احتمال میدهم خودشان دیتاسنتری ندارند)

glxx
December 28th, 2013, 20:21
بیشتر دوستان از شهرداد کوچ میکنند شما میری مثل اشتباه بقیه میکنی؟

pourya74
December 28th, 2013, 20:23
واقعا جالبه ...

میگم این سرور های اختصاصی هاست دی ال چطوریه هیچ پرسیدی ازشون ؟

glxx
December 28th, 2013, 20:23
https://www.google.com/search?q=%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%A7%D8%AF&sitesearch=webhostingtalk.ir

loginvps.com
December 28th, 2013, 20:27
واقعا جالبه ...

میگم این سرور های اختصاصی هاست دی ال چطوریه هیچ پرسیدی ازشون ؟

نمی دونم شاید زیرمجموعه هم هستند !

warpro
December 28th, 2013, 20:29
با ســــلام . . .

عزیز دل ؛ اون عکس هایی که دیدین برای پلن هاست دی ال .کام اســـت . . .

شهراد مرکز داده است ، هاست دی ال .کام ارائه دهـــنده سرور های شهراد اســـت (البته آسیا تک را نیز رائه می دهــند . . . ) که حال نیز شهــراد در قرار داد خود عکسی که هاست دی ال . کام برای پلن های خودش در شهراد قرار داده را برای شما ضمیمه

قرارداد نموده انــــد . . .

با تشـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــکر . . .

loginvps.com
December 28th, 2013, 23:04
سلام
شهراد ، آسیاتک و هاست دی ال همه یکی هستند.
بعد بیشتر همکاران مثل روبینا سرور و چند نفر دیگه از شهراد گرفتن و به دلیل نارضایتی پس دادن حالا شما چرا دوباره گرفتی؟ بعد وقتی خود اپراتور داره میگه بذار ماه اول را بگیری اگر خوب بود تمدید کن حتماً یه چیزی هست که میگه دیگه.
به قول کاربر RoobinaServer اینا آمدن چند تا از سایت های بزرگ ایران را میزبانی کردن هر کی میاد فکر میکنه چه سرور قدرتمندی دارن که چنین سایت هایی را حتی سرویس دانلودشون هم تامین میکنن اما در عمل یه چیز دیگه است.
اصلاً هنوز یه هاستینگ درست و حسابی وجود نداره که از این دیتاسنتر حتی هاست بفروشه چه برسه به اینکه بخوایم با دیتاسنتر های قوی مثل پارس آنلاین یا افرانت مقایسشون کنیم.

نخریدم ، جدا از کیفیتشون با چنین قرارداد ترکمانچای هیچ کسی حاضر به خرید نخواهد شد

arc1o0
December 28th, 2013, 23:11
هاست دی ال به شکل کامل زیر مجموعه آسیاتک شده و تمامی اعضای اون به استخدام آسیاتک در اومدن و به عبارتی دارند برای آسیاتک کار می کنند! ( بین خودمون بمونه)

شهراد هم برند دوم آسیاتک هستش ( مثل کیم سوفی و سو یو استارت برای او وی اچ!)

majidisaloo1
December 29th, 2013, 08:06
واقعا قرار داد ترکمانچای است

اگر پارس آنلاین خواستید کولو بکنید میبینید اصلا این همه چیز ننوشتن این ها چقدر مادی نگاه کردند توی قرار داد قیمت دادند و...

چی بگم والله . . .

RoobinaServer
December 29th, 2013, 09:52
سلام

من میخواستم یک سرور از ایران تهیه کنم فقط شرکت شهراد تعرفه هایش نسبت به بقیه مناسبتر بود ، پیگیر شدم و تاکید زیادی کردم که قرارداد کتبی امضا کنم . به 2 دلیل

چون مسئول فروش میگفت حالا شما ماه اول بگیرید اگر مشکلی نداشت می تونید تمدید کنید (من سرویس یک ماهه نمی خواهم)
همچنین میگفت ترافیک باید متقارن باشد ! در غیر اینصورت سرورتون رو میبندیم ( گزارش شده سرور همکارا رو بستن)

و مهمتر از همه من پورت یک میخواستم که گفتند 1/4 هست پورت اگر مصرف زیاد باشه 1/8 میشه !

بعد از پافشاری برای بستن قرار داد زحمت کشیدند قرارداد ترکمانچای را برای من فرستادند .

که مهمترین بند های آن 1.5 میلیون باید ودیعه پرداخت کنم برای فسخ قرار داد برای ماه های آینده اگر یک ماه قبل خبر ندهم آنها بدون مراجعه به مراجع قانونی حق دارند اوون مبلغ رو هاپولی کنند (چیز دیگه ای به زهنم نرسید) :دی

اینم لینک دانلود قرارداد ded-iran (http://www.mediafire.com/view/2zpmwfbcpp6wvsr/ded-iran.pdf)

سوال اگر قرارداد رو ببینید عکس چند تا پلن گذاشتند که من توی سایت دیگه دیده ام اما یادم نمیاد کدوم سایت بود ( احتمال میدهم خودشان دیتاسنتری ندارند)

ترافیک خب متقارن هست این ها هم برای همین همچین قرار دادی به قول شما ترکمان چای میدن و همش مادی میبینند چون اگر شما فردا بیای کلی دانلود کنی و بگذاری برید برای آنها دردسر درست میکنید و خسارت.

ترافیک مخابرات میده هر گیگ دانلودی 1000 چه بسی بیشتر بستگی به پورتی داره که خرید میکنید برای همین نمیشه 1 به 1 داد هرکسی هم 1 به 1 بده برای سیاست کاریشه و از جای دیگه سودش را کم میکنه که این کار را معمولا isp ها چون از فروش adsl سود دارند میکنند و کمی از سود را به پای ضرر دانلود میزنند اما خب شهراد نمیزنه و این کارو نمیکنه چون فکر نکنم در توانش باشه آخرین خبری که داریم خودشون میگفتند کاربر میاد 2 یا 3 ترا میگیره همش رو دانلود میکنه خب این یعنی ضرر خیلی زیاد.

تازه این قوانین را برای کلو گذاشتند قبلا نبود :)

اگر خواستید کلوی بهتر میتوانیم بدیم خدمتتون اما با همان ترافیک متقارن و مصرف عادی نه که دانلود سرور راه بیفته برای اون کار هزینه آن جدا میباشد.

یا حق

loginvps.com
December 29th, 2013, 16:19
ترافیک خب متقارن هست این ها هم برای همین همچین قرار دادی به قول شما ترکمان چای میدن و همش مادی میبینند چون اگر شما فردا بیای کلی دانلود کنی و بگذاری برید برای آنها دردسر درست میکنید و خسارت.

ترافیک مخابرات میده هر گیگ دانلودی 1000 چه بسی بیشتر بستگی به پورتی داره که خرید میکنید برای همین نمیشه 1 به 1 داد هرکسی هم 1 به 1 بده برای سیاست کاریشه و از جای دیگه سودش را کم میکنه که این کار را معمولا isp ها چون از فروش adsl سود دارند میکنند و کمی از سود را به پای ضرر دانلود میزنند اما خب شهراد نمیزنه و این کارو نمیکنه چون فکر نکنم در توانش باشه آخرین خبری که داریم خودشون میگفتند کاربر میاد 2 یا 3 ترا میگیره همش رو دانلود میکنه خب این یعنی ضرر خیلی زیاد.

تازه این قوانین را برای کلو گذاشتند قبلا نبود :)

اگر خواستید کلوی بهتر میتوانیم بدیم خدمتتون اما با همان ترافیک متقارن و مصرف عادی نه که دانلود سرور راه بیفته برای اون کار هزینه آن جدا میباشد.

یا حق

خوب ترافیک متقارن یعنی دریافت بیشتر از ارسال

مگه غیر از اینم میتونه باشه ؟

آخه جالب اینجاست که مسئول فروش آنها چنین جوابی به من داد

اگر موار د در چارچوب قوانین شرکت باشد تمدید خواهد شد و تضمینی بابت ان نیست .

یعنی اگر طبق چهارچوب قوانین شرکت باشه شاید تمدید بشه یعنی بابت قوانین خودشون هم نمی تونن تضمینی بدهند !

RoobinaServer
December 29th, 2013, 16:35
خوب ترافیک متقارن یعنی دریافت بیشتر از ارسال

مگه غیر از اینم میتونه باشه ؟

آخه جالب اینجاست که مسئول فروش آنها چنین جوابی به من داد

یعنی اگر طبق چهارچوب قوانین شرکت باشه شاید تمدید بشه یعنی بابت قوانین خودشون هم نمی تونن تضمینی بدهند !

فکر میکنید چرا این مراکز مشتریان بیشتری دارند نسبت به دیتاسنتر هایی که میگن متقارن نیست جذب میکنند ؟

متقارن این ها مانند همان فضای هاست نامحدود هست که بر اساس قوانین و شرایطی هست.

متقارن به شما میدن و میگن که هست اما حداکثر مصرف را میگن به اون شکله و شما در حالت عادی باید مصرف کنید مثل بالا آوردن هاستینگ یا ... که ترافیک آپلودی بیشتری مصرف میکند تا دانلودی.

در اصل باید ترافیک از سرور شما خارج بشه و در کشور که لوکال هست بچرخه و سودش بره تو جیب مخابرات و isp ها اگر شما دانلود کنید اون موقع مخابرات باید پول بده و دیگه سود آنچنانی نمیتونه بکنه برای همین به این مراکز ترافیک آپلودی ارزانتر میده و کیلویی میفروشن و موقع دانلود که میشه محدودیت دارید با توجه به اون هزینه ای که دادید وگرنه اگر مثلا 1 یا 1.5 میلیون پول هر ترابایت را پرداخت کنید اگر 1 ترابایت هم دانلود کنید اصلا دیگه با شما کاری ندارند.

خیلی موارد دیگری هم هست که باعث چنین قیمتی میشه و خیلی موارد دیگری هم هست که در شبکه ایجاد میکنند.

فکر کنم تا همینجاشم تا حدودی متوجه شده باشید.

یا حق