PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استخدام رسمی بازاریاب اینترنتی با حقوق ماهیانه و بیمه و ...

akisar
December 28th, 2013, 14:18
استخدام بازاریاب اینترنتی با بیمه و حقوق و تمام مزایا بدون داشتن هیچ سابقه و فقط با کمی وارد بودن در اینترنت

اين بزرگترين فرصت شغلي سال 92 براي افرادي است که به اينترنت دسترسي دارند

قبل از هر چیز باید بگم که این شرکت توسط سایت ساماندهی ثبت شده و از نظر پلیس فتا قابل اعتماد می باشد . در ضمن از شماره ثبت شرکت برخوردار میباشد .

شرایط استخدام :

کمی وارد بودن به اینترنت

دسترسی بیش از دو ساعت در روز به اینترنت

برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید :استخدام رسمی بازاریاب اینترنتی (http://akisar.ir/%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%ae%d8%af%d8%a7%d9%85-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c-%d8%a8%d8%a7-%d8%a8%db%8c%d9%85%d9%87-%d9%88-%d8%ad%d9%82)

Mr.Te0
December 28th, 2013, 21:50
313 هزار تومان باید پول بدیم برای استخدامی؟!!!!!!
راه خوبی هست برای فروش نرم افزار به جای استخدام.!!!!!!!1

akisar
December 28th, 2013, 23:05
دوست عزیز این شرکت تایید شده است
شما پول رو میدید اما مطمئن باشید که به وعدشون عمل میکنند .
من که عرض کردم با پلیس فتا تماس گرفتم و گفتند اگر در ساماندهی ثبت شده باشه یعنی کارشون قانونیه و زیر نظر .

glxx
December 28th, 2013, 23:19
ثبت در سایت ساماندهی کاری داره؟
**** که دیدیم بیشتر نماد دارند با گزارش نمادشون گرفته میشه با مدرک
شرکت رو با ادرس دقیق بفرمایید دوستان که در شهرشون هست تایید کنند

hostfire
December 28th, 2013, 23:33
دوست عزیز این شرکت تایید شده است
شما پول رو میدید اما مطمئن باشید که به وعدشون عمل میکنند .
من که عرض کردم با پلیس فتا تماس گرفتم و گفتند اگر در ساماندهی ثبت شده باشه یعنی کارشون قانونیه و زیر نظر .

هی نمیخوام کیزی بگم
تماس گرفتید سایت خوتون رو سوال کردید؟
عجب.....

akisar
December 29th, 2013, 13:49
ثبت در سایت ساماندهی کاری داره؟
**** که دیدیم بیشتر نماد دارند با گزارش نمادشون گرفته میشه با مدرک
شرکت رو با ادرس دقیق بفرمایید دوستان که در شهرشون هست تایید کنند

سلام
من آدرسی از شرکت خود شما ندیدم
من مسئول این شرکت نیستم و کاربرشون هستم .
شماره تلفنی ازشون دارم مثل سایت خودتون .
آدرس ندارم .
در ضمن پلیس فتا فرمودند که اگر در ساماندهی ثبت شده باشه حتما چک شدند و قابل تاییدند .
من به این استناد حرفام رو زدم .

akisar
December 29th, 2013, 13:50
هی نمیخوام کیزی بگم
تماس گرفتید سایت خوتون رو سوال کردید؟
عجب.....

سلام
منظورتون رو متوجه نشدم
سایت خود منم در ساماندهی ثبته و هر ازچند گاهی برای مشکلات بهم هشدار داده میشه و یک بارم از *****ینگ سایت با هزار دردسر گذشتم که سایت حدود 2 ماه بسته شد .
بعد از اون هم بهم هشدار دادند .

sababazar1
December 29th, 2013, 14:02
این فقط کلاه برداریه
متاسفانه هر چی هم به *****ینگ گفتیم *****ش نکرد

akisar
December 29th, 2013, 14:21
این فقط کلاه برداریه
متاسفانه هر چی هم به *****ینگ گفتیم *****ش نکرد

چرا زود قضاوت میکنید ؟
کاش میتونستیم درست حرف بزنیم
من ریسک کردم و اگه بشه که خداروشکر و اگه نشه که باید قید پلیس فتا و ساماندهی کشورمون رو بزنیم

sababazar1
December 29th, 2013, 14:28
چرا زود قضاوت میکنید ؟
کاش میتونستیم درست حرف بزنیم
من ریسک کردم و اگه بشه که خداروشکر و اگه نشه که باید قید پلیس فتا و ساماندهی کشورمون رو بزنیم

اخه من یه ماه پیش یک نسخه از نرم افزارشون رو خریدم

اگه خوب بود به ما هم بگو

hostfire
December 29th, 2013, 14:30

اگه خوب بود به ما هم بگو

300.000 پ.ل دادی؟
میشه توضیح بدی چیه اصلا؟

mad-adwords
December 29th, 2013, 14:38
کلا نرم ازفرار چی هست نکنه از ونا برو اموزش فروشگاه بساز و محصولات خودشون بزاری توی سایت براشون بفروش این که نشد استخدام

mahdi271
December 29th, 2013, 16:32
کلاه برداری به شیوه نوین هست؟

akisar
December 29th, 2013, 18:51

اگه خوب بود به ما هم بگو

سلام
از خود سایت اینا خریدید ؟
من نرم افزارشون رو تو سایتای مختلف دیدم .
اینا میگن نرم افزار مادر رو از خودشون باید خریداری کرد .
ضمنا اگه از خودشون خریدید خبر خوش بهتون این باشه که جشن افتتاح رسمی آغاز شده و 29 دی تمام سایت شروع به فعالیت میکنه و به همکاران قراره جایزه بدن .
به سایتشون مراجعه کنید .

akisar
December 29th, 2013, 18:55
کلا نرم ازفرار چی هست نکنه از ونا برو اموزش فروشگاه بساز و محصولات خودشون بزاری توی سایت براشون بفروش این که نشد استخدام

سلام
شما توضیحات رو در سایت بخونید حدودی توضیح داده جریان چیه و نرم افزار به چه کار میاد .
توضیحات بیشتر هم گفتند بعد از تحویل نرم افزار به صورت کاملا فارسی داده میشه .

pardisan
December 29th, 2013, 23:01
سلام
شما توضیحات رو در سایت بخونید حدودی توضیح داده جریان چیه و نرم افزار به چه کار میاد .
توضیحات بیشتر هم گفتند بعد از تحویل نرم افزار به صورت کاملا فارسی داده میشه .

بنده خدا سرکاری!!!!!!!!!!!!!

akisar
December 30th, 2013, 20:44
دیگه ریسک رو کردیم
مدام هم دارند پیگیری میکنند و اس ام اس میدن و تبلیغ میکنند
فکر کنم هزینه تبلیغشون بیشتر از هزینه هایی شده باشه که تا الان جمع کردند

pardisan
December 30th, 2013, 20:47
دیگه ریسک رو کردیم
مدام هم دارند پیگیری میکنند و اس ام اس میدن و تبلیغ میکنند
فکر کنم هزینه تبلیغشون بیشتر از هزینه هایی شده باشه که تا الان جمع کردند

انشالله جواب بده ولی من چشمم اب نمیخوره
در ضمن شما نتیجه را هم بگو همه در جریان باشن چه موفق چه ناموفق

akisar
December 30th, 2013, 20:59
ان شاالله
چشم اما قبلش اگه سرم کلاه بره هر چی حرف دهنم بیاد بار این پلیس فتا و ساماندهی میکنم

hostfire
December 30th, 2013, 21:00
ان شاالله
چشم اما قبلش اگه سرم کلاه بره هر چی حرف دهنم بیاد بار این پلیس فتا و ساماندهی میکنم

میشه توضیح بدی چیه؟
ما انگار با دیوار داریم صحبت میکنیم کسی جواب نمیده :-|

akisar
December 30th, 2013, 21:04
میشه توضیح بدی چیه؟
ما انگار با دیوار داریم صحبت میکنیم کسی جواب نمیده :-|

من که گفتم به لینکی که دادم مراجعه کنید توضیحات داده شده

hostfire
December 30th, 2013, 21:05
من که گفتم به لینکی که دادم مراجعه کنید توضیحات داده شده

فقط گفته این بسترو بخرید بیمه میشید!
توضیح درباره کارش نداده!

sarinainc
December 30th, 2013, 21:08
سلام
دوستان خواهش می کنم احترام این انجمن را زیر سوال نبرید.اینجا شاید کسی مبتدی باشه ، اما این انجمن برای کارهای هاست و سرور و بحث اختصاصی در این موارد می باشد نه برای تبلیغ و فروش نرم افزارهایی که شبهه به آنها زیاد است.دوستانی که فکر می کنند با چنین شرکت هایی می توانند کار کنند و درآمد ایجاد کنند ، همان انرژی را برای فروش سرور مجازی و ... بگذارند چندین برابر سود می کنند.
باز هم ببخشید که تاپیکم کمی جنبه منتقدانه داره

glxx
December 30th, 2013, 21:22
با 70 تومان میتونی بری تامین اجتماعی ماهانه بیمه کنی
نیاز به شرکت بی نام هم نداره
اگه شما تابع این شرکت هستید تبلیغش میکنی حداقل عکس از نرم افزار طرز کار نرم افزار ... باید بدید
اسمی ادرسی از شرکت بده باهاشون حضوری اشنا بشیم نه با واسطه شما

glxx
December 30th, 2013, 21:25
قبل از هر چیز باید بگم که این شرکت توسط سایت ساماندهی ثبت شده و از نظر پلیس فتا قابل اعتماد می باشد . در ضمن از شماره ثبت شرکت برخوردار میباشد .
شماره ثبت کاری ندارد پلیس فتا میشناسنش شرکت رو بده در عرض نیم ساعت امارش در بیاریم خیلی بچه های انجمن شما نمی شناسی

akisar
December 31st, 2013, 03:06
فقط گفته این بسترو بخرید بیمه میشید!
توضیح درباره کارش نداده!

لینک زیر رو مشاهده کنید توضیحاتی داده شده .

نرم افزار mci5 ویژه بازاریابی از طریق اینترنت (http://akisar.ir/%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-mci5-%d9%88%db%8c%da%98%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%d b%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b7%d8%b1%db%8c%d9%82-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa)

akisar
December 31st, 2013, 03:11
سلام
دوستان خواهش می کنم احترام این انجمن را زیر سوال نبرید.اینجا شاید کسی مبتدی باشه ، اما این انجمن برای کارهای هاست و سرور و بحث اختصاصی در این موارد می باشد نه برای تبلیغ و فروش نرم افزارهایی که شبهه به آنها زیاد است.دوستانی که فکر می کنند با چنین شرکت هایی می توانند کار کنند و درآمد ایجاد کنند ، همان انرژی را برای فروش سرور مجازی و ... بگذارند چندین برابر سود می کنند.
باز هم ببخشید که تاپیکم کمی جنبه منتقدانه داره

سلام دوست عزیز
نمیدونم به چی باید قسم بخورم که قصدم از گذاشتن این مطلب سود خودم نبوده .
دوست عزیز من سال هاست تو نتم و سایتم بارها بخاطر کمبود مالی من یک ماه خوابیده و رنکش که 1700 بوده برگشته .
اگر این رو طرح کردم واسه اینه که بچه های اینجا اکثرا سایت دارند و پول لازمن .
گفتم شاید اینجوری دیگه کسی مثل من گیر نیفته و سایتش نابود نشه .
خیلی درد داره وقتی 500 تا مطلب و 2000 دیدگاه آدم رو می***ند و هیچی نمیتونی بگی .
این بلا به علت ضعف مالی سر من اومده و دوست ندارم سر دیگران بیاد .
موفق باشید

akisar
December 31st, 2013, 03:17
با 70 تومان میتونی بری تامین اجتماعی ماهانه بیمه کنی
نیاز به شرکت بی نام هم نداره
اگه شما تابع این شرکت هستید تبلیغش میکنی حداقل عکس از نرم افزار طرز کار نرم افزار ... باید بدید
اسمی ادرسی از شرکت بده باهاشون حضوری اشنا بشیم نه با واسطه شما

70 تمن برای شما انگار پول تو جیبیه
اما همین پول برای خیلیا اللخصوص دانشجوها ماهانه سنگینه پرداختش
ضمنا به جز بیمه حقوق و مزایا هم گفتم .
کلا تو نت درآمد خوبی میشه واسه اونا که معمولا پای نتن .
در این لینک یکی دو تا عکس از نرم افزار گذاشته شده
نرم افزار mci5 ویژه بازاریابی از طریق اینترنت (http://akisar.ir/%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-mci5-%d9%88%db%8c%da%98%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d8%a7%d8%b1%db%8c%d8%a7%d8%a8%d b%8c-%d8%a7%d8%b2-%d8%b7%d8%b1%db%8c%d9%82-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa)

اسم شرکت ایده پرداز نیکبخت به مدیریت آقای نیکبخت هست .
شماره تلفن :
02176327925

asi2000
March 12th, 2014, 19:18
این کلاهبردار یه مدت با این آدرس کلاهبرداری کرده:ام سی آی فایو؛ باشگاه بزرگ فروشندگان ایرانی (http://mci5.com/)
نرم افزار رو یه مدت فروخته و هی وعده داده که بزودی رونمایی میشه شما فعلا ندیده بخرید تخفیف میدیم!!!
بعد یه مدت گفته این سایت تعطیله و تا فلان روز تصویه حساب کنید.بعد کاربری ها پاک میشه و دیگه نمیتونید ادعای خسارت بکنید(حالا اگه کسی در مدت این مهلت متوجه نشه پولش چی میشه؟)
که البته فکر نکنم پولی پس داده باشن. چند نفری رو که میشناسم گفتند حساب ما مسدود شده و جواب هم نمیدن
بعد از شکست در آدرس بالا حالا دارند در این آدرس ***ی می کنند:mci5.net
بعداز بیش از یک سال هنوز در مورد این نرم افزار فقط همین اطلاعات در دسترسه:
نرم افزار Mci5 و زمان تحیویل آن:
این نرم افزار که تغریباً آماده به کار برای عموم است، طی سیاست های جدید شرکت با تغییراتی همراه است که به محض تأیید هیئت مدیران، به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.
کلا این شرکت 28 محصول داره که شما باید با این نرم افزار کلاه مردم رو بردارید و اونا رو به ملت بفروشید که مهم ترین آن محصولات بسته های تبلیغ خود سایته!!!!!!!! مثلا شما یه قرارداد استخدام رو براشون میفروشید شش میلیون تومن تا 360,000 تومن از مبلغی که ***یدید به خود شما برسه. البته خودتون قبلا بیش از بیست برابر این پول رو به شرکت دادید یعنی حداقل باید بیست نفر رو گول بزنید تا فقط به پول خودتون برسید اونم اگه بسته ی قرارداد رو بفروشید وگر نه فروش مثلا بسته ی درپیتی بازاریابی فقط 2500 تومن برای شما درآمد داره و سالها طول میکشه که پول خودتون رو پس بگیرید. البته خودشون میگن چند برابر این پول سود سرمایه گذاری میدن. البته نه برای مبلغ قرارداد. مبلغ قرارداد که رسما هاپولی میشه.برای بسته های سرمایه گذاری عجیبی که بعدا بهتون میفروشه.تخفیف های بسته ها از همه عجیبه یعنی در مبالغ بالا هفتاد درصد تخفیف میده. مثلا شما سی میلیون میدی صد میلیون سرمایه برات ثبت میشه و به شما سود صد تومن قراره پرداخت بشه!!!!!!!!!!!! ولی اگه دو دقیقه در مورد بازاریابی تحقیقات کرده باشید این آقا هیچ وقت نمیتونه چنین سودی بده حتی اگه خودش بخواد. لذا این سایت یه کلاهبردار بسیار وقیح و بی شرمه که هر از چندگاهی آدرس عوض میکنه که بوی گندش اینترنت رو پر نکنه. شما بگید کجای دنیا برای امضای قرارداد کار شش میلیون میگیرن؟ این پول برای چیه؟ پول چاپ و جوهر و کاغذ قرار دا این قدره یا جیب آقای نیکبخت ته نداره؟

akisar
March 12th, 2014, 22:29
حرف های asi2000 رو تایید میکنم
راستش سر خودمم کلاه رفته و از طریق پلیس سایبری وارد عمل شدم.
جالب اینجاست که به من گفتند هنوز کسی از اینا شکایت نکرده و من اولین نفرم .
اما قول دادند که هر چه سریعتر دست به کار شن و مدیران این سایت رو بگیرن برای بازخواست .
خواهش میکنم اگه کسی از جایی سرش کلاه رفته سریعا از طریق پلیس فتا یا همون سایبری شهرشون شکایت بفرسته .