PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسی میتونه در مورد گوگل کمکم کنه؟

Mohammadrex
December 28th, 2013, 06:06
سلام من یک وبسایت دارم با وردپرس ساختمش و بعدش رفتم تو گوگل وبمستر عضو شدم و سایتو ثبتش کردم . مدتی بود که سایتم اصلا ایندکس نمیشد تا یکی بهم گفت که میزان خزش سات رو بیشتر کن سرعتشو تا گوگل سریع تر بیاد ایندکس کنه منم سرعتش دادم اخر . و کمتر از یک روز کل مطالبم ایندکس شد و همه چیز ردیف شد اما تعداد ای پی هاییی که به سایتم وارد میشن از امریکا کلافم کرده میشه بگید این ای پی ها خوب یا بدن؟؟؟؟ یا اصلا چرا میان . ( احتمال میدم برای گوگل باشه ) اما اگرم برای گوگل باشه ایا خطری داره؟؟؟ مدتی هست اپدیت میکنم اما هیچکی نیومده بااینکه سایتم ایندکس شده لطفا کمکم کنید از وبگزرم یک عکس گرفتم تا ببینید؟؟؟؟

لطفا راهنماییم کنید

isatis7t
December 28th, 2013, 08:12
این آی پی Crowler گوگل هست و داره سایت رو ایندکس می کنه و ظاهرا مشکلی نباید باشه.

adenaweb
December 28th, 2013, 08:19
شما با بالا بردن اون، باعث فشار اومدن به هاستت میشی. بهتره سر جای طبیعی خودش ببری.
ماه اول و حتی سال اول توقع امار بالای 500 ای پی رو نداشته باش!

pourya74
December 28th, 2013, 13:18
شما با بالا بردن اون، باعث فشار اومدن به هاستت میشی. بهتره سر جای طبیعی خودش ببری.
ماه اول و حتی سال اول توقع امار بالای 500 ای پی رو نداشته باش!

این حرف شما کاملا اشتباه هست دوست عزیز !

بالا رفتن بازدید به سه چیز اصلی بستگی داره ، محتوی مطلب ( که توی گوگل محبوب باشه یا نه ) + درست بودن تنظیمات سئو مطالب + لینک بیلدینگ با توجه به الگوریتم های جدید گوگل

بقیه موارد در رده های بعدی قرار داره . خود من سایتی داشتم که با 3-4 پست در عرض 72 ساعت نزدیک 1000 ورودی فقط گوگل داشتیم .