PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نهایت احترام به یوزر

LightOnline
December 27th, 2013, 23:48
سلام
امروز یکی از سایت هایی که باهاش کار میکنم و کارش آپلود فایل به آپلودسنتر های مختلف و محفوظ نگه داشتن و کمک به به اشتراک گذاری فایل هاست , قالبش رو عوض کرد و انیمیشن های پر حجمی به سایت اضافه کرد . من هم کاری رو خلاف عادت انجام دادم .

بجای استفاده از یک سایت دیگه یک ایمیل به ادمین سایت دادم که محتویاتش رو در زیر میبینید .

در کمتر از 12 ساعت انیمیشن های سنگین سایت که باز شدنش در ریموت دسکتاپ دردسر بود رو حذف کردن .

آدرس سایت : !EmbedUpload.com - upload your files to multiple file hosting sites (http://www.embedupload.com)

ایمیل های رد و بدل شده :

Hi , First of all I thank You For Your Efforts In This Wonderful Site. Second : I Have to Hand u a Complaint . This New Theme Of Yours Is Really Bothering Me And I Think This happened to Alot of Your Visitors . Most Of Us Open Your Site Through Remote Computers So the Content of The page Should be Low Sized And Low Graphic And This Change of theme is Really On Our Nerves . Please Hear My Complaint and If You Think Im Right , Do SOmething About it .
Sincerely Yours LK

we removed the background animation

persianmagic
December 27th, 2013, 23:52
ماشااله به زبانتون بسیار عالی

موفق باشید

:53:

adenaweb
December 27th, 2013, 23:55
ماشالله!
تفاوت کشورها اینجا معلوم میشه...

LightOnline
December 28th, 2013, 00:02
the Respect You Give To Users Will Be Mirrored back To You . Thanks You
Sincerely
LK

Do you have a username by embedupload ? We have added share-online.biz too

unfortunately no . i Wanted To Start using This Website . But this Problem Caught my eye. Your Website Misses Alot of Working And High Speed uploadcenters .

ایمیل های بعدی...

payam_torrent
December 28th, 2013, 00:14
lol
:دی

m2n
December 28th, 2013, 00:36
عجب ! اینجا به یکی ایمیل بزنی بگی قالب داره اذیت می کنه هزار تا .......

vebc
December 28th, 2013, 01:17
ادب رو برخی کاربران از این ها یاد بگیرند که بی دلیل با بقیه سر شاخ میشند
کاربران مولتی یوزر رو عرض میکنم فقط کافیه یه جا یکی بهشون یه چی بگه با تمامی یوزراشون میام طرف مقابل رو به توهین میکشند :)
تفاوت ما و مدیران خارجی!