PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در باره پی پاد پاسارگاد چیه ؟

dellserver
December 27th, 2013, 12:27
سلام
میخواستم بدونم نظر شما در باره نظر شما در باره پی پاد پاسارگاد چیه ؟
تسویه ها چطوره و.....

hostfire
December 27th, 2013, 12:31
عذر میخوام از استارتر
میشه بگید چه مدارکیم میخواد؟

dellserver
December 27th, 2013, 12:40
عذر میخوام از استارتر
میشه بگید چه مدارکیم میخواد؟
175341753417534

servervds.com
December 27th, 2013, 15:35
سلام
داریم راضی هستیم هم ساپورت و هم انلاین بودن درگاه

dellserver
December 27th, 2013, 15:48
سلام
داریم راضی هستیم هم ساپورت و هم انلاین بودن درگاه

در این باره میتونید کمک کنید

http://www.webhostingtalk.ir/f177/101026/

fanous_m
December 27th, 2013, 15:50
چه مزیت هایی نسبت به ملت داره؟

yassale
December 27th, 2013, 15:58
امنیت خرید یوزر نسبت به درگاه های دیگه بیشتر تامین شده ( از نظر نحوه قراردادی که با کاربراشون دارن)
کارمزد داره و از 1 درصد شروع میشه ( کابرانی که کمترین شکایت یا شکایتی ازشون نشه کمترین کارمزد یعنی 1 درصد بهشون تعلق میگره)
معمولا هر 3 روز یکباره هم به صورت خودکار تسویه می کنند ( که این هم بر میگرده به تامیین امنیت یوزری که از این گیت خریدی رو انجام میده )
پشتیبانی بسیار خوبی هم دارند.

yassale
December 27th, 2013, 16:01
چه مزیت هایی نسبت به ملت داره؟

پشتیبانی مناسب
امنیت بیشتر نسبت به گیت ملت

vebc
December 27th, 2013, 16:11
سعی کنید از بانکی درگاه بگیرید که شعبه زیاد داته باشه مثل ملی و ملت
اما چون ملی مازولاش کمه پس ملت در اولویته
پارسیان هم خوبه اما شبه کم داره
ممکنه شما به دلایل زیادی نیاز به شعبه داشته باشید! مثلا افتتاح حساب جاری و دریافت دستگاه پوز و ...

yassale
December 27th, 2013, 16:15
سعی کنید از بانکی درگاه بگیرید که شعبه زیاد داته باشه مثل ملی و ملت
اما چون ملی مازولاش کمه پس ملت در اولویته
پارسیان هم خوبه اما شبه کم داره
ممکنه شما به دلایل زیادی نیاز به شعبه داشته باشید! مثلا افتتاح حساب جاری و دریافت دستگاه پوز و ...
شعبه بانکی چه ربطی به درگاه اون بانک داره ؟!
قرار هست یوزر یه پولی رو به صورت مجازی پرداخت کنه و همه درگاه بانکی ها هم به سیستم شاپرک متصل هستند.

vebc
December 27th, 2013, 16:21
پسر خوب متن منو دقیق بونی توضیح دادم!

شما فردا دمات بخوای بگیری! مثلا حسابت هک شده یا کارتت گم شده یا پسروردت یادت رفته و... اگر بانکت سامان باشه باس از این ور شهر بری اون ور شهر تا کلی بگردی تا یه شعبه پیا کنی! شهر ما کلا 2 تا شعبه مرکز شهر دارن فقط!
ولی ملی و ملت سر هر خیابونی بری موجود است!
بوای حساب جاری بگیری با همین درگاه پرداخت تو ملی و ملت بهت میدن و اعتبار داره اما تو سامان بگیری کسی تو بازار چکتو قبول نمیکنه به علت کمی شعبه و. ..

yassale
December 27th, 2013, 16:23
پسر خوب متن منو دقیق بونی توضیح دادم!

شما فردا دمات بخوای بگیری! مثلا حسابت هک شده یا کارتت گم شده یا پسروردت یادت رفته و... اگر بانکت سامان باشه باس از این ور شهر بری اون ور شهر تا کلی بگردی تا یه شعبه پیا کنی! شهر ما کلا 2 تا شعبه مرکز شهر دارن فقط!
ولی ملی و ملت سر هر خیابونی بری موجود است!
بوای حساب جاری بگیری با همین درگاه پرداخت تو ملی و ملت بهت میدن و اعتبار داره اما تو سامان بگیری کسی تو بازار چکتو قبول نمیکنه به علت کمی شعبه و. ..

خب "حسابت هک شده یا کارتت گم شده یا پسروردت یادت رفته و ..." باز این چه ربطی به درگاه بانکی داره ؟

vebc
December 27th, 2013, 16:28
شما واقعا نمیدونی یا خودتو زدی به اون راه؟
شما برو اصلا از بانک دی و یا شهر بگیر :)
اونیکه عقلش میرسه خودش میفهمه الکی بحث رو ادامه نده دوست عزیز

yassale
December 27th, 2013, 16:45

عمو جون برو الان وقت درس و مشقاته، برو برو الان وقتش نیست بیای اینجا نزدیک امتحاناتتم هست.
بچه خوبی باش میای اینجا مودب باشی فکر نکنی همه رفیقای مدرست هستن همه جوره صحبت کنی

vebc
December 27th, 2013, 16:52
با این نحوه برخوردت معلومه کی وقت درس و مشقاشه :)
بعید میدونم 15 سال بیشتر داشته باشی :)
ادب نداشته خانوادگی تو به بقیه نشون نده
مگه من توهین کردم که دهنتو باز میکنی:)

yassale
December 27th, 2013, 16:56
یه بار این متنی که از اون کلت میاد بیرون رو بخون متوجه میشی توهین هست یا نه

بابت این حرفت "ادب نداشته خانوادگی تو به بقیه نشون نده" یا معذرت خواهی کن یا یه جور دیگه باهات صحبت می کنم (پستی رو که زدی ادیت نکن)

Jahan Pay Co
December 27th, 2013, 17:20

سلام
منظور ایشون این بود که وقتی از جایی درگاه گرفتی به همون نسبت گردش حسابت میره بالا
حالا اونایی که بازارین مسلما به دستگاه پوز و دسته چک و.. نیاز دارن چون برخی بانکها شعباتشون کمه یا در شهر خاصی شعبه دارن باید در همون شهر کسی را آشنا داشته باشین تا بهت دسته چک و وام .. بدن..
تغییر رمز و عملیاتی که نیاز به مراجعه به شعبه مربوطه نیز دارد باید در نظر گرفت......
ولی اگر هدف فقط استفاده از درگاه همون بانک است زیاد فرقی نمی کنه شعبه چقدر باهاتون فاصله داشته باشه.

vebc
December 27th, 2013, 21:44
سلام
منظور ایشون این بود که وقتی از جایی درگاه گرفتی به همون نسبت گردش حسابت میره بالا
حالا اونایی که بازارین مسلما به دستگاه پوز و دسته چک و.. نیاز دارن چون برخی بانکها شعباتشون کمه یا در شهر خاصی شعبه دارن باید در همون شهر کسی را آشنا داشته باشین تا بهت دسته چک و وام .. بدن..
تغییر رمز و عملیاتی که نیاز به مراجعه به شعبه مربوطه نیز دارد باید در نظر گرفت......
ولی اگر هدف فقط استفاده از درگاه همون بانک است زیاد فرقی نمی کنه شعبه چقدر باهاتون فاصله داشته باشه.

با تشکر از شما دوست عزیز Jahan Pay Co
خب این نظر شما ثابت میکنه که حرف من راجع عقل و شعور چیه!
درضمین این اقا از عصری صد بار بهم پیامک فش زده و تماس تهدید امیز که برو نظرتو پاک کن!
من فردا میرم مخابرات و موضوع رو قانونی روشن میکنم که ایشون چه جور بدون افتادن شماره تماس میگیره! و شده از مخابرات هم شکایت میکنم تا یا باید پیداش کنه طرف رو یا خسارت بده
در صورت نیاز با دراوردن ای پی های ثبت شده ایشون با یوزر yassale ثابت میکنم که هیچ ادم احمق وحشی حق نداره این جور برخورد کنه!
من از تمسا های مکرر و تهدید امیز ایشون اصلا نمیترسم حالا به گفته خودش که بچه کرمانشاه است!

Ramin
December 27th, 2013, 21:54
استارتر محترم. استفاده از درگاه برای شما خوب است و باعث اطمینان مشتری به شما می شود. بیشتر از دیدگاه مشتری مفید است تا از دیدگاه پذیرنده. البته با توجه به اینکه در حال حاضر اکثر درگاه ها در بستر شاپرک فعالیت می کنند و در سیستم شاپرک تراکنش ها به صورت آنی تسویه نمی شود در حال حاضر دیگر آنچنان تفاوتی ندارد برای پذیرنده. اما در گذشته چون تسویه پی پاد دیر انجام می شد . اکر فروشندگان تمایلی به استفاده از آن نداشتند.

عمو جون برو الان وقت درس و مشقاته، برو برو الان وقتش نیست بیای اینجا نزدیک امتحاناتتم هست.
بچه خوبی باش میای اینجا مودب باشی فکر نکنی همه رفیقای مدرست هستن همه جوره صحبت کنی

یه بار این متنی که از اون کلت میاد بیرون رو بخون متوجه میشی توهین هست یا نه

بابت این حرفت "ادب نداشته خانوادگی تو به بقیه نشون نده" یا معذرت خواهی کن یا یه جور دیگه باهات صحبت می کنم (پستی رو که زدی ادیت نکن)

دوستان چشمه های از لجبازی یکدیگر همانند مهد کودک می آیند و یا جدیدا خظ و نشان کشیدن برای دیگری و ... متاسفم واقعا جو انجمن به دلیل عدم حضور مدیر فعال خراب شده است !

yassale
December 27th, 2013, 21:55
با تشکر از شما دوست عزیز Jahan Pay Co
خب این نظر شما ثابت میکنه که حرف من راجع عقل و شعور چیه!
درضمین این اقا از عصری صد بار بهم پیامک فش زده و تماس تهدید امیز که برو نظرتو پاک کن!
من فردا میرم مخابرات و موضوع رو قانونی روشن میکنم که ایشون چه جور بدون افتادن شماره تماس میگیره! و شده از مخابرات هم شکایت میکنم تا یا باید پیداش کنه طرف رو یا خسارت بده
در صورت نیاز با دراوردن ای پی های ثبت شده ایشون با یوزر yassale ثابت میکنم که هیچ ادم احمق وحشی حق نداره این جور برخورد کنه!
من از تمسا های مکرر و تهدید امیز ایشون اصلا نمیترسم حالا به گفته خودش که بچه کرمانشاه است!
من تهدید نکردم حرفی رو که زدم انجام میدم، فحاشی ناموسی که کردید رو جای دیگه ای باید بیای جواب بدی
بنده با ایشون تماس گرفتم و خودم رو معرفی کردم و خواستم ازشون سوال کنم که به چه دلیلی به خانواده بنده بی احترامی کردند
بلافاصله شروع به فحاشی ناموسی کردند.
به هیج عنوان حتی یک پیامک هم برای ایشون ارسال نشده و در حد و اندازه ی شما نیستم که دهنم رو مثل شما باز کنم.
نیفتادن شماره من هم براتون توضیح خواهند داد.
متاسفانه بی توجهی مدیران هم در حدی هست که هیچ اخطاری نمیدن ( یا به بنده یا به ایشون )
بنده هم تا پایان همین تایپیک فقط موضوعی باشه رو مطرح خواهم کرد و دیگه در این انجمن فعالیتی نخواهم داشت.

vebc
December 27th, 2013, 22:12
تاپیک مشخص است که کی توهین کرده و کی شروع کننده بوده!
اما کسانی که جنبه حظور در فضای مجازی رو ندارند و اینجا رو با طویله اشتباه میگردند و به جای اینکه محترامانه صحبت کنند شروع به خظ و نشون کشیدند و کشیدن کار به دعوای حظوری میکنند بدونند که باید پاسخگو باشند!
در تماس تلفتنی هم عرض کردم اگر میخوای جوابتو بدم با یک شماره عادی بزنگ نه شماره نا شناس با این کار معلوم میشه که از اول هدفت چی بوده!
خط و نشون کشیدن من به واقعیت تبدیلش میکنم و چون حق منه
اما ایشون حق نداشتند توهین کنند!
من خودم حالا بماند کی هستم! ولی به شخصه اصلا ج تماس های بدون شماره رو نمیدم ! تو اداره هم ما از شماره ثابتی که داریم اگر تماس بگیریم شماره برای فرد نمی افته. ، اما وقتی دیدم زیاد تماس گرفت گفتم شاید از همکاران باشند ، وقتی پاسخ دادم با یک لهجه مسخره ای که هی مدام تکرار میکنه ایا شما فلانی سهتی مواحه شدم و با گفتن اینکه دیگه تماس نگیر تلفن رو قطع کردم و ایوشن وقتی مدام تماس گرفتند و شروع به فخاشی کردند من هم در مقابل جوابشو دادم :)

اما الان دوره وحشی بازی تموم شده و باید با حرف و محترمانه صحبت کرد!
در ضمن با نرم افزاری که روی گوشیم نصب است 2 تا شماره ایرانسل ازش افتاده و ممطئن باشه حتما پیگیری میکنم