PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دنبال یه کار خوب هستم

iran-data.net
December 26th, 2013, 20:41
با سلام خدمت تمام همکاران و دوستان عزیز

بنده خودم مدیر ایران دیتا هستم و همه ی عزیزان در رابطه با شهرتی که داشتیم و الانم همکارم آقای نصری در سایت iran-data.ir دارد
بودید و هستید

تو 2 ماه بیشتر از 100 تا مشتری داشتیم که بعد از مسایل پیش اومده که تیم سایت از بین رفت سایت رو هم دان کردیم

حالا بنده به دنبال یک کار پر در آمدم ماهی 2 الی 3 میلیون
تمام عزیزان هم تقریبا در جریان علم تخصص بنده هستن
از وی پی اس تا هاستینگ تا سرور گیم تا ............ تقریبا همه ی موارد نیاز برای کسب وکار تو نت رو بلدم

حالا منتظر پیشنهاد همکاران عزیز در رابطه به فعالیت من تو شرکت خودشون هستم

با تشکر

ParseData
December 26th, 2013, 21:41
تصمیم گرفتین دوباره شروع کنید و ادامه بدین؟ اگر فقط میخواین در رابطه با هاستینگ و... کار کنید که بنده پیشنهادی ندارم اما در زمینه های وب سایت بله

iran-data.net
December 26th, 2013, 21:52
برا من فرقی نمی کنه
فقط
می خوام شروع کنم دوباره خوش حال می شم پیشنهاد بدید

aligoli
December 26th, 2013, 21:55
در کدام شهر سکونت دارید ؟

iran-data.net
December 26th, 2013, 21:56
تهران و اصفهان
برای من کار حضوری خیلی سخته

ULTRAWEB
December 26th, 2013, 22:17
یک رزومه بنویسید و به ایدی من ارسال کنید در انجمن

kjwr38iu39t
December 26th, 2013, 22:21
با سلام و وقت بخیر

دوست عزیز بنده سامانه پیامکی فعلاً راه اندازی کردم که برای تست هستش همه چی بستگی به شما داره که چقدر فروش داشته باشید اگر منتظر باشید تا چند روز دیگه خبرشو بهتون میدم که میتونیم نمایندگی بدیم یا نه

iran-data.net
December 26th, 2013, 22:31
عزیزم
من این را ه هارو رفتم شما
تو اینکارا نون درست نمیخورید فقط
وقتتون رو از بین می برید

kjwr38iu39t
December 26th, 2013, 22:37
عزیزم
من این را ه هارو رفتم شما
تو اینکارا نون درست نمیخورید فقط
وقتتون رو از بین می برید

منظورتون از درست نون خوردن چیه؟

MagicVps.Com
December 27th, 2013, 12:44
با سلام خدمت تمام همکاران و دوستان عزیز

بنده خودم مدیر ایران دیتا هستم و همه ی عزیزان در رابطه با شهرتی که داشتیم و الانم همکارم آقای نصری در سایت iran-data.ir دارد
بودید و هستید

تو 2 ماه بیشتر از 100 تا مشتری داشتیم که بعد از مسایل پیش اومده که تیم سایت از بین رفت سایت رو هم دان کردیم

حالا بنده به دنبال یک کار پر در آمدم ماهی 2 الی 3 میلیون
تمام عزیزان هم تقریبا در جریان علم تخصص بنده هستن
از وی پی اس تا هاستینگ تا سرور گیم تا ............ تقریبا همه ی موارد نیاز برای کسب وکار تو نت رو بلدم

حالا منتظر پیشنهاد همکاران عزیز در رابطه به فعالیت من تو شرکت خودشون هستم

با تشکر

خوب یه سایت را اندازی کنید شما که بقولتون همه چیز بلد هستید فوقش چند ماه اول بدون درامد هستش ول یبعدش دیگه روی غلطتک میافتید و التبه یکسر یهم تبلیغات میکنید

اگرهم مشکل سرمایه دراید اول شبا ریسلری شورع مکنید فرقی نمکنه توی هسایتو سرور و و .... بعدش یواش یواش استارت مکنید خودتون

شما نشستید همینطور ی مگید میخواهید یه جای بهتون کار بدن ماهی 2 تا 3 میلیون هم بدن خوبه واالله

spark3r
December 27th, 2013, 16:53
سلام
آقا هاستینگ بزن. کار خیلی خوبیه.

iran-data.net
December 27th, 2013, 17:32
با تشکر از همه ی عزیزان و به ویژه آقای مجیک وی پی اس
جناب من حرف شما رو کاملا قبول دارم و
معلومه شما آدم عاقلی هستید منتهی منظور من از 2 الی 3 میل برای ماه اول نبود برای ماه های بعد که جا کردم تو کار
در رابطه با اون موضوع سایت هم باید بگم دیگه دوست ندارم خودم چیزی داشنه باشم می خوام جایی کار کنم
با تشکر از دوستمون که گفتن هاستینگ بزن
فروش هاست مثل فروش چوب کبریت (از لحاظ سود )
خیلی شاخ باشی بانک ها باهات قرارا داد می بندن که اونم باس خیلی شاخ باشی و پارتی داشته باشی تازه فقط 50 % تضمین تو کارت هست چون قرار داد بانک ها خیلی گنده تره این حرف هاست

Mr.Te0
December 27th, 2013, 18:21
با تشکر از همه ی عزیزان و به ویژه آقای مجیک وی پی اس
جناب من حرف شما رو کاملا قبول دارم و
معلومه شما آدم عاقلی هستید منتهی منظور من از 2 الی 3 میل برای ماه اول نبود برای ماه های بعد که جا کردم تو کار
در رابطه با اون موضوع سایت هم باید بگم دیگه دوست ندارم خودم چیزی داشنه باشم می خوام جایی کار کنم
با تشکر از دوستمون که گفتن هاستینگ بزن
فروش هاست مثل فروش چوب کبریت (از لحاظ سود )
خیلی شاخ باشی بانک ها باهات قرارا داد می بندن که اونم باس خیلی شاخ باشی و پارتی داشته باشی تازه فقط 50 % تضمین تو کارت هست چون قرار داد بانک ها خیلی گنده تره این حرف هاست

به نظر بنده هم شما بهترین راه رو انتخاب کردی ...
یه جا کار کنی با حقوق ثابت خیلی بهتر از اینه که هاستینگ داشته باشی نگرانی قیمت دلار - مشکلات سرور - مشکلات مالی - نگرانی اینکه فروش داسته باشی یا نه و...
را داشته باشی.

da6276
December 28th, 2013, 01:03
خیلی کار میتونی بکنی ولی خب کاری که خودت مستقیم با بازار سرو کار داشته باشی با این وضع بازار همیشه استرس خواهی داشت
بهترین کار اینه که در زمینه ی تخصص خودتون مشغول به کار بشی و از خودت این استرس رو دور کنی ، واقعا ارزش داره

iran-data.net
December 28th, 2013, 09:21
تمام حرف های شما درسته منتهی من این تایپیک رو برا همین زدم که یکی تو تخصص خودم بیاد
یه پیشنهاد کاری بده

Ne&in
January 3rd, 2014, 20:56
یک سوال که شما تجربه ی بالایی دارید....
به نظر شما کار هاستینگ هیچ وقت به نتیجه مطلوب و درآمد بالا نمیرسه؟!

Mr.Te0
January 3rd, 2014, 21:32
یک سوال که شما تجربه ی بالایی دارید....
به نظر شما کار هاستینگ هیچ وقت به نتیجه مطلوب و درآمد بالا نمیرسه؟!

چرا عزیز میرسه.. ولی در بازار امروزی خیلی سخت شده...
معذرت میخوام قصد جسارت ندارم...
ولی وقتی دوستان عزیزی مثل شما سرویس مجازی ماهانه 9 هزار تومان میده که پول 4 تا پفک نمکی هست با این وضع بنده که میخوام استارت بزنم چند باید سرویس بدم؟
اینجوری که پیش میریم یه چیزی هم دستی میدیم به شمتری همراه با اشانتیون سرور.

namesis R
January 3rd, 2014, 21:40
ولی وقتی دوستان عزیزی مثل شما سرویس مجازی ماهانه 9 هزار تومان میده که پول 4 تا پفک نمکی هست با این وضع بنده که میخوام استارت بزنم چند باید سرویس بدم؟
هنوز وضع از این بدتر هم میشه ، ولی خوب خریدار هم اگر کمی فکر و منطق داشته باشه ، همچنین دنبال سرویس با کیفیت باشه اصلآ دنبال چنین سرویسی نمیرن ! به نظر بنده خریدار نباید از اینجور سرویس دهنده ها خرید داشته باشند.

Ne&in
January 3rd, 2014, 21:42

با سلام و احترام
وقتی تو روزانه هرکس یک سایت هاستینگ میزنه با قیمت پایین کاری جز کاهش قیمت نیست و سودی هم درکار نیست

namesis R
January 3rd, 2014, 21:43
با سلام و احترام
وقتی تو روزانه هرکس یک سایت هاستینگ میزنه با قیمت پایین کاری جز کاهش قیمت نیست و سودی هم درکار نیست
دوست عزیز مطئن باش کسی که سرور میده 9 تومن زود هم سرویس دهندش از بین میره.

mehrshad13and11
January 3rd, 2014, 21:48
با سلام

یک شبه با رویا و خیال کسب درآمد بالا میخواهید وارد کار شوید؟ هیچوقت توصیه میکنم با این طرز تفکر وارد کاری نشید.
اولین چیز کسب موفقیت شماست. دوم اگه طرف این مقدار که میفرمایید درآمد داشته باشه دیگه چرا بیاد با یه نفر دیگه هم همکاری کنه. شما بودید اینکارو میکردید؟
بهتره خودتون تنها کار کنید البته اول هر کاری سختی خودش داره ولی در اینده اون مبلغی که گفتید رو میتونید تا حدودی در بیارید.
ارادت

Ne&in
January 3rd, 2014, 21:54

شما خیلی مطمئن صحبت میکنید...
میتونید برید لینک آفر تا نظر کسانی رو که استفاده کردند از سرویس و ارائه خدماتمون رو ببینید بعد قضاوت کنید....

Ne&in
January 3rd, 2014, 21:59
و توی این بازارها قیمت پایین باید بدیم که سرویس ها فروش بره وگرنه ضرر میکنیم...

namesis R
January 3rd, 2014, 22:09

دوست عزیز روی صحبت بنده با شما نیست ، لطفآ ناراحت نشید.
ولی باید سیاست کاری داشته باشید در اینطور موارد
مطمئن باشید اگر کیفیت مطلوب و پشتیبانی خوب داشته باشید مشتری خود به خود جذب میشه.

Mr.Te0
January 4th, 2014, 13:10

دوست عزیز اگر شما من و دیگر دوستان قیمت معقول بزاریم نه خیلی گران که مشتری توانایی خرید نداشته باشه نه خیلی ارزان که مشتری نما ها سو استفاده کنند نه سرویس ها شما رو دستتون میمونه نه ضرر میکنید ولی با این قیمت هایی که شما میدید فقط دارید بازار رو خراب میکنید همین و بس.

namesis R
January 4th, 2014, 14:03
دوست عزیز اگر شما من و دیگر دوستان قیمت معقول بزاریم نه خیلی گران که مشتری توانایی خرید نداشته باشه نه خیلی ارزان که مشتری نما ها سو استفاده کنند نه سرویس ها شما رو دستتون میمونه نه ضرر میکنید ولی با این قیمت هایی که شما میدید فقط دارید بازار رو خراب میکنید همین و بس.
درست میفرمائید ، بعضی ها به شغل هاستینگ فقط به عنوان یک تفریح نگاه میکنند.

persianboy
January 4th, 2014, 18:30

هنوز وضع از این بدتر هم میشه ، ولی خوب خریدار هم اگر کمی فکر و منطق داشته باشه ، همچنین دنبال سرویس با کیفیت باشه اصلآ دنبال چنین سرویسی نمیرن ! به نظر بنده خریدار نباید از اینجور سرویس دهنده ها خرید داشته باشند.

دوست عزیز روی صحبت بنده با شما نیست ، لطفآ ناراحت نشید.
ولی باید سیاست کاری داشته باشید در اینطور موارد
مطمئن باشید اگر کیفیت مطلوب و پشتیبانی خوب داشته باشید مشتری خود به خود جذب میشه.

درست میفرمائید ، بعضی ها به شغل هاستینگ فقط به عنوان یک تفریح نگاه میکنند.

سلام
با عرض معذرت از استارتر محترم
لازم دیدم جواب این دو عزیر را بدم
شما حتی تاپیک تیبا هاست را ندیدید و یه جورایی قصاص قبل از جنایت کردید.
مثل خیلی از هاستینگ ها سرویس ما، ماه اول تخفیف داره. قیمت از ماه دوم تقریبا مشابه اکثر هاستینگ های فعال در همین انجمن هست.
بهتر بود اول تاپیک و نظرات کاربران را میدید بعد برچسب خراب کردن بازار را به ما را میزدید.
در ضمن تیبا هاست بیش از 2 سال هست داره فعالیت میکنه بدون مشکل به کارش ادامه داده و خدا رو شکر توانسته رضایت مشتری ها را جلب کنه

از استارتر محترم باز هم معذرت میخوام.

iran-data.net
January 4th, 2014, 18:46
با سلام
اولا می خوستم بگم که تایپیک رو کلا منحرف کردید ولی عیب نداره
حداقل 4 تا نظر شنیدیم
اگر تمام همکاران دست به دست هم می دادن و در هر نوع فعالیت فقط 1 سایت وجود داشت الان این مشکلات نبود
جناب آقای سجادیه تو یکی از پاسخ هاشون گفته بودند که کار پلیدی هست فروش سرور و اینا
طوری که شرکت شرکتی رو مورد حمله قرار می ده نظر بر سایت دیگر پیدا می کنه و از این حرفا به هر حال تو همین موقعیت هم با
یه
سرمایه خوب به راحتی می شه کلی سرور فروخت من خودم اگر می خواستم از جیب خودم بزارم و به هر صورت و هر طوری که شده سرمایه جور می کردم
چون می دونستم اگه سرویس نفروشم ضرر می شه 100% یه سرور 256 گیگ رمی رو ازش 6 7 میل در میوردم
اگر تو ایران سرور بگیرم که 1 بار گرفتم ولی خدا باهامون یار نبود همه شاهد بودن چه فروشی داشتم
مطمینن با یه سخت افزار خوب اینقدر در میارم که تو کارای بزرگ تر سرمایه گذتری کنم و آخرشم مالک یکی از دیتا سنتر ها باشم الان خیلی تو فکر این بودم که تو امارات یه دیتا سنتر بر پا کنم
ولی خوب چیزی که تو دست من بود با چیزی که لازم بود در تعادل نبودو نشد
حالا بگذریمهمین الانم اگر از دوستان کسی هست که بخواد با من همکاری کنه
من
پایه هستم منتهی بیشتر تو فروش وی پی اس از ایران باشه چون تو این کار تخصص ویژه ای دارم
با تشکر از همه

namesis R
January 4th, 2014, 18:53
سلام
با عرض معذرت از استارتر محترم
لازم دیدم جواب این دو عزیر را بدم
شما حتی تاپیک تیبا هاست را ندیدید و یه جورایی قصاص قبل از جنایت کردید.
مثل خیلی از هاستینگ ها سرویس ما، ماه اول تخفیف داره. قیمت از ماه دوم تقریبا مشابه اکثر هاستینگ های فعال در همین انجمن هست.
بهتر بود اول تاپیک و نظرات کاربران را میدید بعد برچسب خراب کردن بازار را به ما را میزدید.
در ضمن تیبا هاست بیش از 2 سال هست داره فعالیت میکنه بدون مشکل به کارش ادامه داده و خدا رو شکر توانسته رضایت مشتری ها را جلب کنه

از استارتر محترم باز هم معذرت میخوام.
دوست عزیز اگر دقت میکردید گفتم طرف روی من با شما نیست ، من قبل از پست دادن تاپیک شما رو مطلاعه کردم و دیدم که تخفیف برای ماه اول هست ، روی صحبت بنده با کسانی هست که این قیمت را به صورت همیشگی میدهند.
لطفآ از بنده ناراحت نشید.
امیدوار هستم که به کارتون ادامه بدید.