PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال در مورد کپی رایت Redstation

aram1376
December 26th, 2013, 16:06
سلام عرض میکنم خدمت اساتید محترم. خسته نباشید.

یه سوال دارم. اگه سایت دانلود فیلم و سریال بزنم و از سرور های اختصاصی Redstation استفاده کنم، همه ی فیلما و سریالها رو تو اون سرور آپلود کنم و تو سایتم برای دانلود بذارم، آیا این دیتاسنتر به من گیر میده به خاطر قوانین کپی رایت؟ ایشالا اگه بشه سایتم رو تو ایران میزنم تا کاربرای کشورمون بتونن استفاده کنن، اینجوری هم ممکنه گیر بدن؟

pourya74
December 26th, 2013, 16:27
ممکنه ( بستگی به ریپورتی که میدن داره )

سایت های فیلم نمیتونن تو ایران میزبانی بشن

aram1376
December 26th, 2013, 17:21
ممنون.

یعنی چی نمیتونن تو ایران میزبانی بشن؟

ULTRAWEB
December 26th, 2013, 17:37
ممنون.

یعنی چی نمیتونن تو ایران میزبانی بشن؟

چون هزینه ترافیک سرور دانلودت سر به فلک میزاره
بخاطر ترافیک گرون درضمن سرعت دانلود از سرور های خارجی زیر 2مگ خواهد بود درتمای دیتاسنترها
هاست سایت فیلم هم جرم هست روی هر شرکتی

aram1376
December 26th, 2013, 17:48
رداستیشن ترافیکش گفته نامحدوده، البته فقط گفته، شاید اینطوری نباشه.

مطمئنا چون ایران تا انگلستان کلی فاصله هست سرعت دانلود کم میشه. ولی نه دیگه زیر 2 مگ. سرویسی که خودم در نظر گرفتم نوشته: (1Gbps Unmetered Port (1Gbps Guaranteed . یعنی سرعت دانلودش باید اصولا تا 120 مگابایت برثانیه بالا بره.

اگه اینطوره یه سوال. ایران فیلم با این همه عظمت و سرعت دانلود عالیش با این همه کاربر، چجوری داره فعالیت میکنه؟ خواهشا راهنمایی کنید

i-whost
December 26th, 2013, 17:54
رداستیشن ترافیکش گفته نامحدوده، البته فقط گفته، شاید اینطوری نباشه.

مطمئنا چون ایران تا انگلستان کلی فاصله هست سرعت دانلود کم میشه. ولی نه دیگه زیر 2 مگ. سرویسی که خودم در نظر گرفتم نوشته: (1Gbps Unmetered Port (1Gbps Guaranteed . یعنی سرعت دانلودش باید اصولا تا 120 مگابایت برثانیه بالا بره.

اگه اینطوره یه سوال. ایران فیلم با این همه عظمت و سرعت دانلود عالیش با این همه کاربر، چجوری داره فعالیت میکنه؟ خواهشا راهنمایی کنید

100-120MBps گارانتی شده هست، به راحتی میتوانید سرویستان را vip کنید. کانفیگ درست سرویس شما کمک زیادی در کاهش فشار و افزایش کارایی سرور شما خواهد کرد

30SecondToMars
December 27th, 2013, 22:57
بهترین کار اینه که از خارج هاست بگیری که از ایران ریپورت نشه.
و از ecatel بگیری که به خاطر قوانین کپی رایت توسط امریکایی ها ریپورت نشه.

reza*
December 27th, 2013, 23:17
چون هزینه ترافیک سرور دانلودت سر به فلک میزاره
بخاطر ترافیک گرون درضمن سرعت دانلود از سرور های خارجی زیر 2مگ خواهد بود درتمای دیتاسنترها
هاست سایت فیلم هم جرم هست روی هر شرکتی

دوست عزیز وقتی به دامنه رحم نمیکنن و فندق شکن میکنن شما انتظار داری بذارن فایل های فیلم داخل ایران هاست بشه ؟ اصلا ربطی به ترافیک و قیمت نداره !

ایرانی جماعت کلی خرج کرده فیلم ساخته اونوقت مفت بذاری واسه دانلود اونم رو سرور ایران ؟!!!

خطاب به استارتر : از هلند بگیر به خاطر اینکه نسبتاً از ایجاد مباحث مربوط به وارز - نال (null) - کرک (crack) - هک - اتک (حمله) مربوطه خودداری کنید .

aram1376
December 28th, 2013, 15:57
دانلود فیلم ایرانی که نمیذارم. سریال کره ای رو میگم.

رد استیشن که قیمتش نسبت به سرورها از همه جا بهتر و ارزون تره. خیلی هم سخت افزارای قدرتمندی دارن.

سرورای هلند هم که پورتشون خیلی کمه. اگر هم زیاد باشه قیمتشون خیلیه.

کسی تجربه استفاده از سرورهای رد استیشن رو داره؟

persianmagic
December 28th, 2013, 16:51

رد استیشن که قیمتش نسبت به سرورها از همه جا بهتر و ارزون تره. خیلی هم سخت افزارای قدرتمندی دارن.

نصف فروشنده های این انجمن از رداستیشن سرور دارند عزیز.

500 -700 تومن هم برای یک سرور 32 گیگ رم هزینه کمی نیست

silverhand
December 28th, 2013, 17:10
سلام عزیز من سرور رداستیشن داشتم ovh هم داشتم! البته وی ام ورشون رو داشتم ولی هاستینگ روشون راه انداختم و سایتای زیادی رو ساپورت میکردیم! اینجوری بگم همه اسکریپت ها و............. همه و همه نال بود این یک!کلی هم سایت فیلم او اینجور چیزا بود اصلا کاری نداشت. ولی به اسپم خیلی گیر میده خیلی روی اسپم حساسه برعکس ovh!

silverhand
December 28th, 2013, 17:14
البته بگم فکر ایران رو کلا از فکرت خارج کن و وقتت رو تلف نکن قیمتش ۱۰ برابر خارج میشه!
الان می بینی زده سرور اختصاصی زده ۳۰۰ یا ۴۰۰ وقتی میای حساب میکنی و ترافیک محاسبه میکنی و چیزای دیگه میبینی پول یه روزشم نداری بدی!
همون خارج رو راه بنداز رد هم عالیه!

reza*
December 30th, 2013, 18:40

اتفاقا هتزنر به خاطر هارد های فله ای که میده از همه جا بهتر و ارزون تره ( بهترش رو شک دارم ولی ارزونه ! مگر اینکه ترافیک زیادی لازم داشته باشی )

ertebat7
December 30th, 2013, 22:44
اتفاقا هتزنر به خاطر هارد های فله ای که میده از همه جا بهتر و ارزون تره ( بهترش رو شک دارم ولی ارزونه ! مگر اینکه ترافیک زیادی لازم داشته باشی )

ولی هزتنر مشکل هارد را در سری های جدید حل کرده و به نظرم مورد عیب هارد مربوط به سرورهای قدیمی این دیتاسنتر هست

reza*
December 30th, 2013, 23:11
ولی هزتنر مشکل هارد را در سری های جدید حل کرده و به نظرم مورد عیب هارد مربوط به سرورهای قدیمی این دیتاسنتر هست

متاسفانه از سرور های جدیدش تا حالا استفاده نکردم اما قیمت ها واقعا عالیه . مخصوصا برای سایت های دانلود که نیازمند فضای ذخیره سازی بالا هستن

Hetzner Online AG: Dedicated Server XS13 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/xs13)

دیگه بهتر از این ؟ :دی

novin-web
December 30th, 2013, 23:32
سلام
کاری ندارن مگر اینکه یکی که صاحب امتباز هست ازت شکایت کنه مثلا شما whmcs نصب کنید بعد خود کمپانی بره ریپورت بده در غیر این صورت کاری باهاتون ندارن

سلام عرض میکنم خدمت اساتید محترم. خسته نباشید.

یه سوال دارم. اگه سایت دانلود فیلم و سریال بزنم و از سرور های اختصاصی Redstation استفاده کنم، همه ی فیلما و سریالها رو تو اون سرور آپلود کنم و تو سایتم برای دانلود بذارم، آیا این دیتاسنتر به من گیر میده به خاطر قوانین کپی رایت؟ ایشالا اگه بشه سایتم رو تو ایران میزنم تا کاربرای کشورمون بتونن استفاده کنن، اینجوری هم ممکنه گیر بدن؟

omidppm
December 30th, 2013, 23:39
کم دردسر ترین دیتاسنتر هست مخصوصا در مورد ابیوز

reza*
December 30th, 2013, 23:49
سلام
کاری ندارن مگر اینکه یکی که صاحب امتباز هست ازت شکایت کنه مثلا شما whmcs نصب کنید بعد خود کمپانی بره ریپورت بده در غیر این صورت کاری باهاتون ندارن

به ریپورت کاربران عادی هم رسیدگی میشه .

دیتاسنتر های هلند در مورد ابیوز بهترن اما هزینه ...

pourya74
December 31st, 2013, 00:15

والا طی تجربه شخصی که داشتیم هر کاری میکردیم رو رد استیشن هی ابیوز میومد :d

اما هلند ( لیزوب ) جز اتک کاری نداشتند و خیلی کیفیت شبکه خوب و قطعات بروزی داشت

Mihan-VPS
December 31st, 2013, 00:20
سخت گیری زیادی ندارند و معمولا برای یک سرور مجازی هم قرار هست استفاده کنید احتمال ارسال گزارش ابیوز خیلی کمتر هم میشه

ertebat7
December 31st, 2013, 00:28
متاسفانه از سرور های جدیدش تا حالا استفاده نکردم اما قیمت ها واقعا عالیه . مخصوصا برای سایت های دانلود که نیازمند فضای ذخیره سازی بالا هستن

Hetzner Online AG: Dedicated Server XS13 (http://www.hetzner.de/en/hosting/produkte_rootserver/xs13)

دیگه بهتر از این ؟ :دی
بله سرورهای سری جدید واقعا ز لحاظ سخت افزاری بسیار خوب هستند