PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقش زن ها در صنعت هاستینگ

mohsen1
April 18th, 2010, 19:04
تو این مدت این برام سوال بود که آیا زن ها هم تو صنعت هاستینگ وارد شدن یا نه؟
از جاهای مختلف پیگیری کردم به نتیجه نرسیدم!
خواستم از دوستان بپرسم که تجربه ای تو این مورد دارن یا اصلا دیدن که از خانم ها کسی وارد این حرفه شده باشه!

akbari
April 18th, 2010, 19:11
فکر کنم مدیر هاستینگ پارس دیتا یک خانم باشد چند بار زنگ زدم گفتن باید با خانم .... هماهنگ شود

IFACO.Net
April 18th, 2010, 19:14
بله چند نفر در سطح مدیریت و خانم های زیادی هم در سطح کارمند پشتیبانی فعال هستند.

IranianHost.Ir
April 18th, 2010, 19:20
PersianWhois - (http://www.persianwhois.com/contactus.php)

Rezash
April 18th, 2010, 19:58
تو وب ديتا هم من ديدم
البته فكر كنم مسئول بخش مالي بودند

irlogo
April 18th, 2010, 20:27
پارسی نیک
دهکده وب
لحظه

Vahid
April 18th, 2010, 20:48
عموما بحث مالی که پیش میاد مدیریت مالی میفته دست خانوم ها
عموما خانوم ها زیر بار کاری که فشار فکری داشته باشه نمیرند مخصوصا که هاستینگ همش فشار فکری هست
این هم یادتون نره که شما میتونی با 1 سوم هزینه ایی که به یه آقا میدید میتونید یک خانوم استخدام کنید
کلا بخوایند حساب کنید نقشی در حد 1 درصد دارند .....

HugeServer
April 18th, 2010, 20:55
خانم کلانتریان در شرکت ل/ح/ظه الکترونیک مسئولیت بیشتر کار هارو به عهده دارند....

IranianHost.Ir
April 18th, 2010, 20:58
:d و بعضی از دوستان تو اد لیستم هستند که در ارتباط هستیم که چند وقتی بیشتر دوام نیاوردند برای هاستینگ .
البته تو بیشتر شرکت ها دیگه خانم استخدام میکنند برای کم دادن پول .

sodahost
April 18th, 2010, 21:15
شرکت وب رمز که تو دستش ندیدم شرکتی مثل اون تو ایران باشه تو این 8 - 9 سال فعالیت هاستیگ !!
مدیریت شرکت دست مهندس ناطق هست
که پشتیبانی خیلی قوی داره خانم رضوی !

mohsen1
April 18th, 2010, 21:15
منظور من بیشتر بحث تخصصی قضیه بود! که آقا وحید فرمودند.البته امور مالی و امثال این ها که مربوط به حسابداری هست جزو فعالیت اصلی حوزه هاستینگ نیست.
فعالیت هایی نظیر مدیریت سرور و تنظیمات امنیتی و امثال این ها شرط هست.
البته یه نکته ی مهم هم وجود داره.
خیلی از شرکت ها در ایران تو قضیه بازار یابی از خانم ها استفاده می کنند که واقعا هم جواب می ده!!!
چرا در این صنعت این قضیه اصلا به چشم نمیاد؟
البته شاید یه دلیلش این باشه که بازاریابی بصورت چهره به چهره نیست که بخواد موثز واقع بشه!

kitiran
April 18th, 2010, 21:21
این شرکت های به اصطلاح معروف پشتیبانی هاشون ، مخصوصا مالی زن هستند

mohsen1
April 19th, 2010, 21:17
بنظر من یکی از دلایلی که باعث شده تو بعضی شرکت های هاستینگ زن مدیر باشه فقط اینه که واسه مدیرعاملی دردسر کارت پایان خدمت رو نداره.اسما اون مدیر عامل هست ولی کارها رو کس دیگه انجام میده.
پشتیبان های ایران هاست هم خانم بودن!!!
راستی نیروی کار واسه پشتسبانی هم می خواستن.
هم فروش هم پشتیبانی...

goldstar
April 19th, 2010, 21:54
سلام
پارسی نیک هم خبر دارم یکی از عوامل پشتیبانیشون خانوم هستند