PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل کانکت شدن به دیتابیس در mysql - cpanel

maddahi.m.p
December 26th, 2013, 08:50
سلام و عرض ادب
این مشکل در هنگام ایجاد دیتابیس جدید در سرور با کنترل پنلی سی پنل از چی میتونه باشه ؟

The MySQL server is currently offline.

Error while connecting to MySQL: #28000Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

باتشکر

vebc
December 26th, 2013, 08:53
این پیغام رو در صفحات سایت یا همون سی ام اس مشاهده میکنید یا در کنترل پنل سی پنل؟

Yas-Host
December 26th, 2013, 09:30
mysql سرور شما Off می باشد.

برای بررسی بیشتر و حل مشکل نیاز به دسترسی روت می باشد.

در صورت نیاز در خدمتیم. بهینه سازی کامل mysql سرور شما متناسب با سخت افزار ها و نوع استفاده.

گروه فناوری اطلاعات یاس آی تی | میزبانی وب, میزبانی حرفه ای , نمایندگی هاست , سرور اختصاصی , طراحی وب، هاستینگ ارزان (http://yasit.ir)

موفق باشید.

maddahi.m.p
December 26th, 2013, 09:38
اتصال به دیتابیس ها برقراره و دیتابیس های قبلی کار میکنه
فقط در زمان ورود به mysqladmin در سی پنل این مشکل هست
البته من یوزر روت و پسوردش رو عوض کردم بعد از اون لاگین هم نمیشه با وجود اینکه میدونم یوزر و پس رو درست میزنم
باشد جایی این یوزر چدید معرفی بشه ؟

safeith
December 26th, 2013, 10:30
MySQL سرور شما خاموش (down) از طریق ssh به سرور وصل شوید و سرویس مورد نظرم را راه اندازی مجدد نمایید و لاگ مربوطه به سرویس را بررسی نمایید تا علت خاموش بودن یا عدم استارت را بیابید

maddahi.m.p
December 26th, 2013, 10:33
MySQL سرور شما خاموش (down) از طریق ssh به سرور وصل شوید و سرویس مورد نظرم را راه اندازی مجدد نمایید و لاگ مربوطه به سرویس را بررسی نمایید تا علت خاموش بودن یا عدم استارت را بیابید

اگه خاموش باشه که نباید سایت های وصل بشن ، الان دیتابیس های قبلی وصله ومشکلی نداره

safeith
December 26th, 2013, 10:36
اگه خاموش باشه که نباید سایت های وصل بشن ، الان دیتابیس های قبلی وصله ومشکلی نداره

شما دستور زیر را برای دستیابی به این که MySQL در حال اجرا هست یا نه دستور زیر را اجرا فرمایید

service mysql status

حالا چرا شما با یوزر روت می خواهید به sql وصل شوید !!!

maddahi.m.p
December 26th, 2013, 19:38
کلا مشکل اینه که
من و کاربران وقتی که می خوایم وارد قسمت MySQL® Databases بشیم با ارور زیر مواجه هستیم.

The MySQL server is currently offline.
Error while connecting to MySQL: #28000Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: YES)

maddahi.m.p
December 27th, 2013, 10:40
up

Yas-Host
December 27th, 2013, 10:53
مشخصات روت سرور را ارسال فرمایید....یا در یاهو تماس بگیرید حل خواهد شد(رایگان)

موفق باشید.

i-whost
December 27th, 2013, 11:25
مراحل زیر انجام بدهید

/etc/init.d/mysqld stop
mysqld_safe --skip-grant-tables &
mysql -u root
use mysql;
update user set password=PASSWORD("newrootpassword") where User='root';
flush privileges;
quit
/etc/init.d/mysqld stop
/etc/init.d/mysqld start

maddahi.m.p
December 28th, 2013, 11:08
انجام میدم ولی در مرحله دوم :mysqld_safe --skip-grant-tables &
گیر میکنه و ادامه نمیده

moain
December 30th, 2013, 13:33
چه جالب منم دقیقا همین مشکلو دارم
کسی نتونست راهی پیدا کنه؟

Yas-Host
December 30th, 2013, 13:40
چه جالب منم دقیقا همین مشکلو دارم
کسی نتونست راهی پیدا کنه؟

بنده برای ایشون مشکلشون رو حل کردم و در حال انتقال سایت هاشون هستیم(به دلیل اینکه سروشون بصورت کامل بهم ریخته بود)

در صورت نیاز با هزینه رفع خواهد شد.

mahan0712
January 1st, 2014, 18:28
.........................حذف شد

maddahi.m.p
January 1st, 2014, 19:44
سلام
من و همکاران ما همیشه انلاین بودن و پاسخگو ، ولی فول بکاپ بخاطر همین مشکل دیتابیس ( که بدلیل رستور کردن یک بکاپ الوده وبه قصد هک و از کارانداختن mysql انجام شد و از خاطی شکایت هم کردیم و...) تا دیروز امکان پذیر نبود ولی با کمک همکاران و تلاش باور کنید شبانه روزی و کلی هزینه درست شده و مطمئنا امشب 4 شنبه ، ساعت 11 شب مجدد درست خواهد شد ، که
برای اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت یا یاهو در ارتباط باشید .. تلفن در صورت بوق نداشتن مجدد یا در انتها # را وارد کنید
باتشکر از همکاری شما

mahan0712
January 2nd, 2014, 00:08
سلام
من و همکاران ما همیشه انلاین بودن و پاسخگو ، ولی فول بکاپ بخاطر همین مشکل دیتابیس ( که بدلیل رستور کردن یک بکاپ الوده وبه قصد هک و از کارانداختن mysql انجام شد و از خاطی شکایت هم کردیم و...) تا دیروز امکان پذیر نبود ولی با کمک همکاران و تلاش باور کنید شبانه روزی و کلی هزینه درست شده و مطمئنا امشب 4 شنبه ، ساعت 11 شب مجدد درست خواهد شد ، که
برای اطلاعات بیشتر با شماره های شرکت یا یاهو در ارتباط باشید .. تلفن در صورت بوق نداشتن مجدد یا در انتها # را وارد کنید
باتشکر از همکاری شما
.........................حذف شد

maddahi.m.p
January 2nd, 2014, 00:16
همه چیز ساعت 11 درست شده است ، احتمالا از کسی که خرید کرده اید به شما اطلاع رسانی نکرده در مورد سرور جدید و ...
در صورت تمایل با ایمیل
payapars_co@yahoo.com
در تماس باشید تا خدمتتان اطلاه رسانی شود
چون مشتری ما نیستید برای نماینده هامون اطلاع دادیم
موفق باشید

mahan0712
January 2nd, 2014, 00:23
همه چیز ساعت 11 درست شده است ، احتمالا از کسی که خرید کرده اید به شما اطلاع رسانی نکرده در مورد سرور جدید و ...
در صورت تمایل با ایمیل
payapars_co@yahoo.com
در تماس باشید تا خدمتتان اطلاه رسانی شود
چون مشتری ما نیستید برای نماینده هامون اطلاع دادیم
موفق باشید

...........................حذف شد

mahan0712
January 2nd, 2014, 01:01
سوء تفاهم برطرف شد.