PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش 18 دامنه 3 کاراکتری آی آر

m.e
December 26th, 2013, 03:29
سلام
18 دامنه 3 کاراکتری IR به فروش میرسد.
برای مشاهده لیست دامنه ها عکس پیوستی را مشاهده بفرمایید.
درصورت تمایل به خرید لطفا پ.خ ارسال کنید.
17507

لیست دامنه ها : http://upload7.ir/images/37472971496144266931.jpg

همچنین دامنه های ملی با موضوعات مختلف نیز موجود است.

MEHDI KARAMI
December 28th, 2013, 03:22
دوست عزیز دامنه هایی که قیمت بالا خورده مشتری سازمانی و یا شرکتی با کمی اختلاف قیمت داره ، بهتره کمی به اسامی دقت کنید بعدا اظهار نظر کنید . ( درصورت تمایل اعلام بفرمایید تا چند نمونه سازمان و یا شرکت رو که پیشنهاد قیمت دادن براتون بفرستم )شما اگر دامنه 3 کاراکتری مشابه موارد ذکر شده (یا به قول خودتون خانا !) زیر قیمت 45 هزار تومانی که بنده مشخص کردم داشتید اعلام کنید ، خریدار هستم موفق باشیدخریداری؟من یه دامین 3 حرفی دارم اولش با یک شماره شروع میشه دوتا بعدی حروف هستش چقدر خریداری؟

MEHDI KARAMI
December 28th, 2013, 14:24
حدود 10 تا دامنه 3 حرفی دارم هر کی خواست پ.خ بده (استارتر هم اگه خواست پ.خ بده)

downloaddl
December 28th, 2013, 17:04
معنی ایندارن

MEHDI KARAMI
December 28th, 2013, 17:18
معنی ایندارنمیشه معنی ساخت مثلا دامین اولی رو میشه چندتا معنی براش ساخت

m.e
December 28th, 2013, 20:10
خریداری؟من یه دامین 3 حرفی دارم اولش با یک شماره شروع میشه دوتا بعدی حروف هستش چقدر خریداری؟
خیر دوست عزیز دامنه ای که با عدد شروع بشه و یا عدد داخلش باشه زیاد میشه ثبت کرد

MEHDI KARAMI
December 28th, 2013, 20:12
خیر دوست عزیز دامنه ای که با عدد شروع بشه و یا عدد داخلش باشه زیاد میشه ثبت کردچندتا دیگه هم دارم فقط حروف هستش

m.e
December 28th, 2013, 20:18
لایسنس نرم افزار افرا (http://www.ory.ir)
رو چند میخرید؟

منم چند تا دامین سه حرفی دارم دونه ای چند میخری؟ فقط میخوام ثابت کنم مثل MEHDI KARAMI
شما اگر پست بنده رو دقیق خونده باشید قیمت رو متوجه میشید ، بنده در اون پست نوشتم " شما اگر دامنه 3 کاراکتری مشابه موارد ذکر شده (یا به قول خودتون خانا !) زیر قیمت 45 هزار تومانی که بنده مشخص کردم داشتید اعلام کنید ، خریدار هستم " الان اگر زیر قیمت 45 هزار تومان میفروشید خریدار هستم در غیر اینصورت لطف بفرمایید تاپیک رو به حاشیه نکشید .
بنده تعدادی دامنه لیست کردم ، اگر کسی خریدار باشه اطلاع میده اگر کسی احساس کنه قیمت بالاست اهمیتی به تاپیک نمیده ، نمیدونم چه زمانی دوستان عزیز متوجه میشن که تاپیک در بخش فروش جای اظهار نظر (کارشناسی) ، رقابت ، تخریب و غیره نیست.
موفق باشید

m.e
December 28th, 2013, 20:19
چندتا دیگه هم دارم فقط حروف هستش

لطفا آدرس دامنه هارو پ.خ کنید.

MEHDI KARAMI
December 28th, 2013, 20:22
لطفا آدرس دامنه هارو پ.خ کنید.ثبت نشدن

pc-narmak
January 1st, 2014, 23:09
ببخشید میدونم اینجا جاش نیست ولی منم این دوتا دامین دارم که به بالاترین پیشنهاد میفروشم
1ms.ir
ppoe.ir