PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما در مورد سایت های کلیکی خارجی

n4ser
December 25th, 2013, 21:07
نظر شما در مورد سایت های کلیکی خارجی جهت کسب در امد چیه؟ ایا این سایت معتبر هستن ؟ایا وقتی به حد نصاب رسید وجهو میریزن به حساب؟ اگر کسی سایتی معتبر سراغ داره حالا چه کلیکی چه غیره کلیکی اعلام کنه ؟

kamandar
December 26th, 2013, 10:17
سلام
99 درصد شون سرکاری اند مخصوصا یکیشون که نوشته بود روزی 10 دلار به ازای 5 دقیقه میده!!! آخه اگر همچین چیزی واقعی بود که فقیر و بیچاره ای توی خارج نمی موند. و تازه اگر یکم انگلیسیتون خوب باشه برین توی بخش آگهی دهندگان می بینید تعرفشون کمتر از چیزی هست که به نمایش دهندگان می دن . اونا که ضرر نمی دن پس سر ما کلاه می زارن.
اون یه درصد هم که می مونه بعد کلی وقت گزاشتن و رسوندن موجودی به حدی که اونا واریز کنن اگه به خای مثلا با یه حساب پی پال پول رو وارد کشور کنی کلی درصد بابت تبدیل دلار به ریال ازد می گیرن و کلا ارزش نداره.
به نظر من دور این سایت های خارجی رو خط بکش از همه لحاظ مخصوصا امنیتی چون بیشترشون اسرائیلی آمریکایی و انگلیسی اند که معلوم نیست چه ویروسی تو کشور از این طریقا وارد می کنن و یا...
سایت های ایرانی هم که ماشاالله در این زمینه زیادن و هستن کسایی که از طریق این سایت ها و زیر مجموعه گیری ماهی بالای 2ملیون به شکل مطمئن در می یارن.
در کل اگه خونه داری یا شغلی داری که وقت آزادش زیاده و اینترنت در دسترس شغل خوبی ولی عالی نیست همین سامانه پیامکی که داری بهتر از همست. وان وقتی که می خواهی برای این کار را بزاری یه سایت بزن چند وقت روش کار کن و بعدش با یه شرکت تبلیغاتی قرار داد ببند تبلیغات بگیر و بدون هیچ دردسری کسب در آمد کن.
ببخشید که پرحرفی کردم چون خودم چند وقت پیش وارد این ها شدم ولی دیدم فایده نداره.

n4ser
December 27th, 2013, 11:15
دوست عزیز مرسی از راهنماییت چون من دلار لازم دارم برا بعضی کارهام وقتم ازاده ولی گفتم شاید این سایت ها بشه ازش پول در اورد 8 سال پیش با یک سایتی کار میکردم برا هر کلیک 2 دلار میداد و تو یک ماه 80دلار گیرم امد که نقدش کردم ولی الان ادرسش یادم نیست الان من دنبال کسب در امد از bitcoinهستم معتبره بحر حال مرسی

noa_takotnaha
December 27th, 2013, 20:05
kamandar عزیز یکم زیادی بدبینی. منظورم بیشتر در مورد ویروس و امریکا و اسرائیله :دی
درسته این سایت ها اکثرشون کلاه بردارن ولی همون 1% که دوستمون میگه، بینشون حداقل 50 تا سایت درست و حسابی هست.
من برای امتحان یکی از این سایت ها رو که مدیرش 7-8 تا سایت مثل همون رو داشت و داره تست کردم. حداقل موجودی برای برداشت 1 دلار بود که من تونستم بگیرم. دیگه ادامه ندادم.
سایت InfinityBux - Bringing Advertisers & Consumers Together (http://www.infinitybux.com/) بود.
ولی با این حال بهش پیشنهاد نمی کنم بری سراغ این سایت ها. حداقل چیزی که نیاز هست اینه که یه سایت خارجی خوب داشته باشی تا بتونی زیر مجموعه گیری کنی و اگه زیر مجموعه نداشته باشی میشه گفت وقت تلف کردنه.

kamandar
December 28th, 2013, 14:33
kamandar عزیز یکم زیادی بدبینی. منظورم بیشتر در مورد ویروس و امریکا و اسرائیله :دی
درسته این سایت ها اکثرشون کلاه بردارن ولی همون 1% که دوستمون میگه، بینشون حداقل 50 تا سایت درست و حسابی هست.
من برای امتحان یکی از این سایت ها رو که مدیرش 7-8 تا سایت مثل همون رو داشت و داره تست کردم. حداقل موجودی برای برداشت 1 دلار بود که من تونستم بگیرم. دیگه ادامه ندادم.
سایت InfinityBux - Bringing Advertisers & Consumers Together (http://www.infinitybux.com/) بود.
ولی با این حال بهش پیشنهاد نمی کنم بری سراغ این سایت ها. حداقل چیزی که نیاز هست اینه که یه سایت خارجی خوب داشته باشی تا بتونی زیر مجموعه گیری کنی و اگه زیر مجموعه نداشته باشی میشه گفت وقت تلف کردنه.
بابا فکر می کنی اینایی که به خاطر 50 ملیون تومن :-oمهندس های هسته ای رو شهید کردند چه جوری وارد این جور کارا شدند.من خیلی گشتم چیز خوبی پیدا نکردم.#:-S
اگه میشناسی معرفی کن:39: این سایت که گفتی چه شه؟

noa_takotnaha
December 28th, 2013, 19:25
بابا فکر می کنی اینایی که به خاطر 50 ملیون :-oمهندس های هسته ای رو شهید کردند چه جوری وارد این جور کارا شدند.من خیلی گشتم چیز خوبی پیدا نکردم.#:-S
اگه میشناسی معرفی کن:39: این سایت که گفتی چه شه؟
50 میلیون دلار ؟ خوبه ها :))
این سایت چیزیش نیست. ولی همونطور که گفتم خیلی کم پول میدن. بدون زیر مجموعه، پول آدامس رو هم نمیتونی دربیاری از اینا.
سایت های زیادی هست. neobux معروفترینشه. clicksense - incentria - clicksia و خیلی های دیگه. اینو سرچ کنی کلی سایت میاد trusted PTC sites

n4ser
December 29th, 2013, 11:08
دوستان توصیه میکنم از بیت کویین کسب در امد کنین هر بیت کویین حدودا 50هزار دالار هست الان

kamandar
December 29th, 2013, 11:37
دوستان توصیه میکنم از بیت کویین کسب در امد کنین هر بیت کویین حدودا 50هزار دالار هست الان

یکم بیشتر توضیح بده
یه لینکی چیزی بزار

n4ser
December 30th, 2013, 12:27
یکم بیشتر توضیح بده
یه لینکی چیزی بزار

http://blog.btctalk.com (http://blog.btctalk.com/) به این لینک مراجعه کنید

mrnet2
April 30th, 2014, 10:02
سلام دوستان
دوستان کسی هست که با سایت های خارجی مثلpropellerads ; کار کرده باشد؟

تبلیغات موبایلش مد نظر من است
می خواستم بدونم تبلیغات popup آن پشت صفحه برای کاربر باز میشه و یا جلوی صفحه ؟
و یا در کل کدامیک از انواع تبلیغاتش بنری، popup،mobile notice- dialog ads کدامیک بهتر است
و کدامیک می تواند درامد بیشتری را کسب کند .

shervinrv
April 30th, 2014, 10:59
دوست عزیز وقتتو تلفن نکن با این سایتا
حتی اگه کلاهبردار نباشن باز دوزارم گیرت نمیاد