PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالاتی در مورد خرید از سرویس دهندگان خارجی

hueman
April 18th, 2010, 16:33
با سلام خدمت همه دوستان
دو سه ساعتی هست که همه تاپیک هایی که فکر می کردم جواب سوالاتم توش باشه رو می خونم ولی جواب دقیق نگرفتم، از دوستان خواهش می کنم من رو از این حچلی که توش افتادم در بیارن.
سوالات تکراری من اینه:
1 - از چه شرکت خارجی خرید کنم که ایرانی ها رو داخل آدم بدونه؟
2 - برای پرداخت کردن باید حتما اطلاعات یه کشور خارجی بدم یا نه؟
3 - برای پرداخت باید حتما از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنم یا خیر؟
از دوستانی که این هفت خان رو رد کردم تمنا دارم بگن چه جوری رد کردن

حالا اگه حالشو دارین بخونین که تو چه حچلی افتادم:
یکی دو هفته پیش دهنم سرویس شد تا تونستم یه ویزاکارت بگیرم، پس از تخقیقات فراوان و ایمیل زدن به n شرکت خارجی آخرش awardspace.com بهم گفت که به ایرانی ها هاست میده و من هم پلنم رو انتخاب کردم و اونها برای پرداخت پول منو فرستاده به سایت 2checkout.com اونجا اطلاعاتم رو وارد کردم و پرداخت هم تکمیل شد، نیم ساعت بعد بهم ایمیل زدن که آقا به پرداختت گیر دادن و ما کاری نمی تونیم بکنیم، خلاصه پول رو از رو حسابم کم کردن خریدم رو کنسل کردن، پس از کلی نامه نگاری و خواهش و تمنا بهم گفتن که تا بیستم پولت رو پس میدیم

منتظر راهنمایی هاتون هستم

persian.developer
April 18th, 2010, 16:39
سلام
چرا سرویس دهندگان خارجی؟
برای خرید باید با یکی که کارش انجام پرداخت هست صحبت کنید و مشخصات رو بدید که انجام بدن چون Paypal و... ایران رو تحریم کردن و اگر شرکتی که شما از اون سرویس میگیرید با ایران مشکلی نداشته باشه هم شما به مشکل برمیخورید
اگر شما قصد خرید از خارجی ها رو دارید و فقط یک سرویس می خواید خرید کنید بهتره اینکار رو انجام بدید

hueman
April 18th, 2010, 16:45
به دلیل نداشتن تجربه کافی در زمینه سرورهای مجازی و اختصاصی و ترس از به سرقت رفتن وبسایتی که نوشتم

گفتین که باید از یکی بخام این کارو برام بکنه بیشتر راهنماییم کنی ممنون میشم دوست گلم

IFACO.Net
April 18th, 2010, 19:34
هیچ موقع با 2checkout.com پرداخت نکنید ، این سایت چند ماه پیش هم به ما 85 دلار ضرر زد.

و برای خرید مطمئن از هاستینگهای خارجی ، من eukhost.com رو پیشنهاد می کنم که هیچ مشکلی با ایران ندارند و براحتی می توانید با پی پال پرداخت کنید.

hueman
April 18th, 2010, 19:44
paypal که سایه ایرانی رو با تیر می زنه عزیز!
شما تو ایران از طریق paypal پرداخت می کنین؟

M-Soltani.ir
April 18th, 2010, 20:30
نیکان هاست و افرا وب نمایندگی رسمی در ایران هستند
در ضمن میتونید پرداخت ها رو به شرکت های معتبر و با سابقه ایرانی بسپارید تا مشکلی پیش نیاد
موفق باشید

IFACO.Net
April 18th, 2010, 20:59
paypal که سایه ایرانی رو با تیر می زنه عزیز!
شما تو ایران از طریق paypal پرداخت می کنین؟

من نه ولی هستند افراد مطمئنی که اینکار رو انجام میدند که با کمی جستجو تحقیق می تونید پیداشون کنید و بدید پرداخت تون رو انجام بدند.

mehdi24
April 18th, 2010, 21:11
ما می تونیم پرداخت paypal رو انجام بدیم براتون
اطلاعات بیشتر :
http://www.webhostingtalk.ir/f98/%D8%A7%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%85-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-paypal-%D9%88-credit-card-7777/

persian.developer
April 18th, 2010, 22:49
ما هم میتونیم پرداخت رو براتون انجام بدم

hueman
April 20th, 2010, 09:23
با تشکر از همفکری دوستان
من درست نفهمیدم، اینکه شما پرداخت رو انجام بدین یعنی اینکه شما برای من هاست رو بخرین و بعد من از شما بخرم یا اینکه شما با مشخصات من خرید رو انجام میدین؟

Subhosting
April 20th, 2010, 12:38
با سلام
دوست عزیز دوستانی که پرداخت شما را انجام میدهند بسیارند. شما میتوانید سفارش خود را انجام دهید و پرداخت را به عزیزان دیگر بسپارید.
در زمینه ی فروش مستقیم نیز بسیاری از دوستان با شرکت های خارجی مستقیم کار میکنند و شما هم میتوانید از آنها خریداری نمایید.

mahdi2009
April 20th, 2010, 13:00
با سلام خدمت همه دوستان
دو سه ساعتی هست که همه تاپیک هایی که فکر می کردم جواب سوالاتم توش باشه رو می خونم ولی جواب دقیق نگرفتم، از دوستان خواهش می کنم من رو از این حچلی که توش افتادم در بیارن.
سوالات تکراری من اینه:
1 - از چه شرکت خارجی خرید کنم که ایرانی ها رو داخل آدم بدونه؟
2 - برای پرداخت کردن باید حتما اطلاعات یه کشور خارجی بدم یا نه؟
3 - برای پرداخت باید حتما از نرم افزارهای تغییر آی پی استفاده کنم یا خیر؟
از دوستانی که این هفت خان رو رد کردم تمنا دارم بگن چه جوری رد کردن

حالا اگه حالشو دارین بخونین که تو چه حچلی افتادم:
یکی دو هفته پیش دهنم سرویس شد تا تونستم یه ویزاکارت بگیرم، پس از تخقیقات فراوان و ایمیل زدن به n شرکت خارجی آخرش awardspace.com بهم گفت که به ایرانی ها هاست میده و من هم پلنم رو انتخاب کردم و اونها برای پرداخت پول منو فرستاده به سایت 2checkout.com اونجا اطلاعاتم رو وارد کردم و پرداخت هم تکمیل شد، نیم ساعت بعد بهم ایمیل زدن که آقا به پرداختت گیر دادن و ما کاری نمی تونیم بکنیم، خلاصه پول رو از رو حسابم کم کردن خریدم رو کنسل کردن، پس از کلی نامه نگاری و خواهش و تمنا بهم گفتن که تا بیستم پولت رو پس میدیم

منتظر راهنمایی هاتون هستم

سلام.

دوست عزیز با توجه به رکود شدید اقتصادی دیگه تقریبا همه شرکتها ایران رو داخل ادم میدونن(با توجه به ایمیلهایی که چند ماه پیش به دیتا سنترهای امریکایی زدم و جواب دادن و جواب الانشون!!!) برای پرداخت من فقط یه شرکت رو دیدم که با یک ایرانی کار میکنن به نام جناب خردمند که البته این شرکت امریکایی هاست اشتراکی رو به ایرانیها نمیده!Subhosting - Quality Hosting, VPS, Managed Dedicated Server Solutions (http://www.subhosting.net/) تیکت بزنید بگین از ایران هستین راهنمایی میکنن.

در مورد همه امکانات مثل هاست و وی پی اس و سرور این شرکت هم هست که شما میتوانید از داخل ایران خودتون پرداخت کنید چگونگیش رو خواستید پی ام بزنید عرض میکنم خدمتتون البته خیلیها باهاش کار میکنن:MochaHost :: cPanel Hosting | JSP Hosting | Linux/Windows Hosting | PHP MySQL Hosting | ASP.NET Hosting | MS SQL Hosting | Frontpage Hosting (http://www.mochahost.com) منم میخوام ازشون پنل بگیرم ولی وارز بودنش که برای خود من مشکله هنوز جواب درستی ندادن.

موفق باشید.

hueman
April 20th, 2010, 14:46
سلام.

دوست عزیز با توجه به رکود شدید اقتصادی دیگه تقریبا همه شرکتها ایران رو داخل ادم میدونن(با توجه به ایمیلهایی که چند ماه پیش به دیتا سنترهای امریکایی زدم و جواب دادن و جواب الانشون!!!) برای پرداخت من فقط یه شرکت رو دیدم که با یک ایرانی کار میکنن به نام جناب خردمند که البته این شرکت امریکایی هاست اشتراکی رو به ایرانیها نمیده!Subhosting - Quality Hosting, VPS, Managed Dedicated Server Solutions (http://www.subhosting.net/) تیکت بزنید بگین از ایران هستین راهنمایی میکنن.

در مورد همه امکانات مثل هاست و وی پی اس و سرور این شرکت هم هست که شما میتوانید از داخل ایران خودتون پرداخت کنید چگونگیش رو خواستید پی ام بزنید عرض میکنم خدمتتون البته خیلیها باهاش کار میکنن:MochaHost :: cPanel Hosting | JSP Hosting | Linux/Windows Hosting | PHP MySQL Hosting | ASP.NET Hosting | MS SQL Hosting | Frontpage Hosting (http://www.mochahost.com) منم میخوام ازشون پنل بگیرم ولی وارز بودنش که برای خود من مشکله هنوز جواب درستی ندادن.

موفق باشید.
من تقریبا با 40 تا شرکت خارجی مکاتبه داشتم اکثرا می گفتن سرویس می دیم ولی مشکل پرداخت برام وجود داره دوست گلم
تقریبا همشون برای پرداخت با 2checkout.com کار می کنن که یه بار پولم رو خورده و ظاهرا خیلی ها باهاش مشکل دارن
از هر کدوم که یه روش جایگزین برای پرداخت خواستم گفتن حواله کن به اضاقه کپی پاسپورت
شما برای خریدت با همچین مشکلاتی مواجه نبودی؟

hueman
April 20th, 2010, 14:49
با سلام
دوست عزیز دوستانی که پرداخت شما را انجام میدهند بسیارند. شما میتوانید سفارش خود را انجام دهید و پرداخت را به عزیزان دیگر بسپارید.
در زمینه ی فروش مستقیم نیز بسیاری از دوستان با شرکت های خارجی مستقیم کار میکنند و شما هم میتوانید از آنها خریداری نمایید.
مشکل اینجاست که من ویزا کارت تهیه کردم و به خاطر پولی که براش دادم تلاشم اینه که بتونم از طریق ویزا کارت خودم بخرم
با توجه به امضاتون ظاهرا خود شما هم این کارایی رو که گفتین انجام می دین، اگر اینطوره میشه یه کم بیشتر توضیح بدین؟
اینکه چجوری حساب می کنین، چقدر طول میکشه که سرور رو تحویل بدین و ...

mehdi24
April 20th, 2010, 15:13
من تقریبا با 40 تا شرکت خارجی مکاتبه داشتم اکثرا می گفتن سرویس می دیم ولی مشکل پرداخت برام وجود داره دوست گلم
تقریبا همشون برای پرداخت با 2checkout.com کار می کنن که یه بار پولم رو خورده و ظاهرا خیلی ها باهاش مشکل دارن
از هر کدوم که یه روش جایگزین برای پرداخت خواستم گفتن حواله کن به اضاقه کپی پاسپورت
شما برای خریدت با همچین مشکلاتی مواجه نبودی؟

ما با پی پال پرداخت می کنیم و چون اکانت ما توسط همکار ما در امریکا شارژ میشه مشکلی پیش نمیاد و اگر هم مدارک مثل پاسپورت خواستند، در اختیارشون قرار میدیم