PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا من لزوما نیاز به سرور خارجی دارم یا خیر؟

hueman
April 18th, 2010, 16:22
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و تشکر ویژه از مدیران سایت
واقعا نیاز به همچین ویسایتی برای وبمسترهای ایرانی احساس می شد.
من قبلا فقط از سرورهای اشتراکی (رادکام) استفاده می کردم، دلیلش هم این بود که به خاطر مختوای وبسایت هام نگرانی بابت سرقت شدنشون نداشتم، اما الان حدود 8 ماهه مه دارم رو یه وبسایت کار می کنم و الان که تموم شده بدجوری نگران سرقت شدنش هستم، حالا سوال من اینه اگه من یه سرور اختصاصی از شرکت ایرانی بگیرم آیا اون شرکت می تونه برنامه من رو سرقت کنه؟ منظورم اینه که آیا اون شرکت دسترسیش از من بالاتر هست یا نه؟
ممنون میشم از دوستان باتجربه اگه راهنماییم کنن

delta
April 18th, 2010, 16:28
شما از هرجا که بخری وقتی مشخصات خریدار به نام خودت باشه کسی هم سرقت کنه میتونی شکایت کنی.درضمن منظور از سرقت چی باشه؟ سرقت سایت و دومین یا سرقت اطلاعات؟ اگر سرقت اطلاعات هست که خوب بالاخره هیچوقت امنیت 100 درصد نیست و ممکنه با هک و.. اطلاعاتتون سرقت بشه. اما اگر دومین و سایت و.. هست ازا ول مشخصات به نام خودتون باشه کسی نمیتونه سرقت کنه

hueman
April 18th, 2010, 16:36
ممنون از پاسختون دوست عزیزم
منظورم رو بد بیان کردم
منظورم از سرقت، سرقت اسکریپتیه که 8 ماهه روش کار کردم و با خون جگر خوردن تمومش کردم

pardishosting
April 18th, 2010, 16:39
هر جا برید دسترسی دارند. پس اگر از ایرانی می خرید از جایی بخرید که امانتدار باشند و اگر به هیچ احد و ناسی اطمینان ندارید ، از خارجی ها بگیرید. البته خارجی زمانی خوبه که محتوای فارسی به کارش نیاد چون یه موقع اسکریپت شما ممکنه به درد یک خارجی بخوره. با این حال کلا شرکت های بزرگ چه ایرانی و چه خارجی بعید می دونم اهل این کار ها باشند. کسی بیکار نیست بره تو فایل کاربراش بگرده.

hueman
April 18th, 2010, 16:50
بسیارها ممنونم از راهنماییت
متاسفانه من نمی تونم تعتماد بکنم، آحه زحمت زیادی براش کشیدم
با این اوصاف تجربه شما شرکت های خارجی رو پیشنهاد میده
ممنونم از راهنماییت

goldstar
April 18th, 2010, 17:58
سلام
سعی کنید از شرکت معتبر تهیه کنید که :
1- معمولا کمتر پیش میاد سرقت اطلاعات انجام بشه
2- در صورت پیشامد این اتفاق بشه شکایت کرد و حق رو گرفت

ولی اگر فامیل یا اقوام یا دوستی در خارج کشور دارین که قابل اعتماده بصورت مستقیم سرور اختصاصی رو تهیه کنید.

htfearless
April 18th, 2010, 18:51
این اسکریپی که ساختی چی هست ( چکاری انجام میده ) ؟

البته اگه سرقت ایده محسوب نمیشه :71:

hueman
April 18th, 2010, 19:03
یه وبسایت مدیریت تبلیغه، رایط میان تبلیغ دهنده و نمایش دهنده تبلیغ

IFACO.Net
April 18th, 2010, 19:18
حفظ اسکریپت در حال حاظر خیلی سخته ، ولی اگه یک وی پی اس و یا سرور اختصاصی مدیریت و امن شده از یک شرکت معتبر و خوش سابقه بگیرید ، احتمال سرقت خیلی کم میشه ، ولی باز امنیت 100 درصد نیست و احتمال هک و نفوذ به سایت در هر سروری هست !

afrateam
April 18th, 2010, 19:35
دوست عزیز!
اگر سایتتون در این زمینه اولین یا جزو اولین هاست نیازی نیست نگران ***یده شدن اسکریپت باشین !
البته نه اینکه روی امنیت از این لحاظ کار نکنید هاا.. اما نیاز هم نیست که اینقدر نگران باشین
وقتی که سایت شما جا افتاد و در این زمینه به عنوان مرجع شناخته شد حتی اگر کسی اسکریپت شمارو ب***ه نمیتونه کار زیادی باهاش بکنه
چندین و چند نفر سعی کردن سایت هایی مانند ایستگاه یا بالاترین یا یوتیوب یا ... بزنن که هیچ کدوم نتونستن مثل اونا پیشرفت کنن
چراکه سایت هایی که اسم بردم تو زمینه فعالیتشون مرجع شدن و 99% کسانی که به خدمات اونا نیاز دارن به همین سایت ها مراجعه میکنن نه سایت های مشابه
بازم یادآوری میکنم منظور من این نیست که برای اسکریپتتون امنیت ایجاد نکنید اما اینهمه حساسیت به خرج دادن بجا نیست...

موفق باشید

hueman
April 18th, 2010, 19:49
حفظ اسکریپت در حال حاظر خیلی سخته ، ولی اگه یک وی پی اس و یا سرور اختصاصی مدیریت و امن شده از یک شرکت معتبر و خوش سابقه بگیرید ، احتمال سرقت خیلی کم میشه ، ولی باز امنیت 100 درصد نیست و احتمال هک و نفوذ به سایت در هر سروری هست !
حرف شما متین اما در کشوری که مالکیت معنوی برای مردم مفهوم چندانی نداره ترس امثال من از شرکت های ارائه دهنده هاست در ایران خیلی بیشتر از ترسم از هکرهاست

hueman
April 18th, 2010, 19:52
دوست عزیز!
اگر سایتتون در این زمینه اولین یا جزو اولین هاست نیازی نیست نگران ***یده شدن اسکریپت باشین !
البته نه اینکه روی امنیت از این لحاظ کار نکنید هاا.. اما نیاز هم نیست که اینقدر نگران باشین
وقتی که سایت شما جا افتاد و در این زمینه به عنوان مرجع شناخته شد حتی اگر کسی اسکریپت شمارو ب***ه نمیتونه کار زیادی باهاش بکنه
چندین و چند نفر سعی کردن سایت هایی مانند ایستگاه یا بالاترین یا یوتیوب یا ... بزنن که هیچ کدوم نتونستن مثل اونا پیشرفت کنن
چراکه سایت هایی که اسم بردم تو زمینه فعالیتشون مرجع شدن و 99% کسانی که به خدمات اونا نیاز دارن به همین سایت ها مراجعه میکنن نه سایت های مشابه
بازم یادآوری میکنم منظور من این نیست که برای اسکریپتتون امنیت ایجاد نکنید اما اینهمه حساسیت به خرج دادن بجا نیست...

موفق باشید
تا حدودی با شما موافقم دوست عزیز ولی اگر خودتان هم جای من بودید حاضر نبودید کدی که 8 ماه شبانه روزی براش کار کردید دست کسی بیفته ولو نتونه ازش استفاده کنه
از همفکریت متشکرم دوست عزیز، خیلی در این باره فکر کردم و بالاخره تصمیم گرفتم از شرکت های خارجی استفاده کنم، اگر راهکاری برای رفع مشکل خرید سراغ دارید ممنون ها میشم پیش پام بزارید

hueman
April 18th, 2010, 19:56
سلام
سعی کنید از شرکت معتبر تهیه کنید که :
1- معمولا کمتر پیش میاد سرقت اطلاعات انجام بشه
2- در صورت پیشامد این اتفاق بشه شکایت کرد و حق رو گرفت

ولی اگر فامیل یا اقوام یا دوستی در خارج کشور دارین که قابل اعتماده بصورت مستقیم سرور اختصاصی رو تهیه کنید.

متشکرم از همفکریت دوست عزیز
تصمیم در مورد اینکه از هاست خارجی استفاده بشه گرفته شده و متاسفانه دوست یا آشنایی انور آب هم نداریم
یکی از اصول نانوشته برنامه نویسی اینه که مشکلی که برات پیش میاد حداقل قبلا برای یک نفر دیگه هم پیش اومده و از پسش بر اومده، مطابق همین اصل من دنبال راهی هستم که اون یه نفر که قبلا عین من این مشکل رو داشته و طی کرده و به نتیجه رسیده رو بدونم، بالاخره حداقل یک نفر هست که در داخل ایران هاست خارجی گرفته باشه

IFACO.Net
April 18th, 2010, 21:04
حرف شنا متین اما در کشوری که مالکیت معنوی برای مردم مفهوم چندانی نداره ترس امثال من از شرکت های ارائه دهنده هاست در ایران خیلی بیشتر از ترسم از هکرهاست

خب اگه به داخلی ها نمی تونید اعتماد کنید ، به راحتی می تونید از یک هاستینگ اروپایی یا شرقی وی پی اس مستقلی تهیه کنید.

HADEE_16
April 19th, 2010, 23:27
پروتکتش هم بکنید
البته نه با زند قدیمی
نسخه های جدید پروتکتور رو حتما تست کنید

hueman
April 20th, 2010, 14:55
پروتکتش هم بکنید
البته نه با زند قدیمی
نسخه های جدید پروتکتور رو حتما تست کنید
پس از تحقیقات زیاد به این نتیجه رسیدم که تمامی برنامه های انکودر قابل دیکود کردن هستن، سایت های زیادی رو هم دیدم که کد انکود شده رو میگرن و دیکود شده رو تحویل میدن
فقط در مورد ioncube هنوز به جواب قطعی نرسیدم که میشه دیکودش کرد یا نه

IFACO.Net
April 20th, 2010, 14:58
پس از تحقیقات زیاد به این نتیجه رسیدم که تمامی برنامه های انکودر قابل دیکود کردن هستن، سایت های زیادی رو هم دیدم که کد انکود شده رو میگرن و دیکود شده رو تحویل میدن
فقط در مورد ioncube هنوز به جواب قطعی نرسیدم که میشه دیکودش کرد یا نه

ioncube هم میشه ! نمونه اش همین whmcs بیچاره...

hueman
April 20th, 2010, 15:07
تو این چند روز با چندتا از شرکت های ایرانی هم در تماس بودم
بعضی هاشون میگفتن در صورتی که ازشون سرور (چه اختصاصی و چه مجازی) بگیرم فقط دیتاسنتر دسترسیش به هاستم از من بیشتر خواهد بود و برای انجام کارهای مدیریتی که خودم از پسش بر نیام باید یوزر پس رو بدم بهشون (ایرانیها) تا اونها کارو انجام بدن
این حرف چقدر صحت داره که دسترسی دیتاسنتر فقط ار من بیشتره؟

hueman
April 22nd, 2010, 09:14
اگه کسی از دوستان جواب سوال قبلی من رو بلده ممنون میشم کمکم کنه