PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گله از دو رویی دوستان وب هاستینگ...

adenaweb
December 25th, 2013, 19:16
سلام
والا بد جوری بدم اومده از این انجمن و بعضی از دوستانی که در ان فعالیت دارند...
من 4 سال پیش و با یه برندی مه نمیخوام اسمش رو بگم شروع کردم و 6 ماه بعد بخاطر اینکه میخواستم برم سربازی فروختمش.
الان تازه میخواستم شروع کنم از چندتا دشمنان شبیه دوست اینجا سوال کردم اوضاع چطوره؟ همه از دم گفتم افتضاحه و نون شب نداریم بخوریم و اینجور چیزا ولی وقتی میبینی که طرف 2 ساله هاستینگ داره، ادم به مخ اون طرف شک میکنه! اخه مرد مومن اگه نون شب نداری پس چطور 2 ساله هاستینگ رو نگه داشتی؟ دیوانه ای؟ والا دوره زمونه ما اینطوری نبود! درامد خوب بود، میگفتن خوبه بیا تو هم، بد بود میگفتن نیا!
چرا جَوونایی که تازه به این کار اومدن اینقد بخیل هستند؟
حیف نیست واقعا؟
به مولا اون 6 ماه که من کار میکردم، همه چی عالی بود! اونم کی ! وقتی که هنوز ملت فرق سایت و وبلاگ رو نمی دونستند! حالا که دیگه باید بهتر باشه! ولی....

این حرف واقعا ته دلم مونده بود و باید میگفتم.
شرمنده اگه زیاد شد
ارادتمند
ایزدپناه

milad_it
December 25th, 2013, 19:22
درود
دمت گرم دقیقا
بنده هر کاری سوال کرده گفتم بیای باید خرج کنی و پایه باشی و کم نیاری وگرنه میخوری زمین
در زمان دو سه سال پیش که با دامین دیگه ای شروع کردم کلی مغز من رو شست و شو دادن که آقا به دردنمیخوره یه هزار تومنی هم نمیتونی در بیاری تو بلد نیستی و...
و خلاصه تا تونستن بد گفتن
الان دارم میرم عجله دارم بقیشو بعدا میگم :دی شرمنده بببخشید عذر خواهی میکنم از همه جواب رو نیمه کار ول میکنم
بدرود

adenaweb
December 25th, 2013, 19:28
درود
دمت گرم دقیقا
بنده هر کاری سوال کرده گفتم بیای باید خرج کنی و پایه باشی و کم نیاری وگرنه میخوری زمین
در زمان دو سه سال پیش که با دامین دیگه ای شروع کردم کلی مغز من رو شست و شو دادن که آقا به دردنمیخوره یه هزار تومنی هم نمیتونی در بیاری تو بلد نیستی و...
الان دارم میرم عجله دارم بقیشو بعدا میگم :دی شرمنده بببخشید عذر خواهی میکنم از همه جواب رو نیمه کار ول میکنم
بدرود

والا دلیل این کارا رو نمی فهمم!
اخه کسی که شیعه علی (ع) باشه، همچین کاری میکنه :|

vebc
December 25th, 2013, 19:33
از این که بازار کار خرابه شکی نیست
اره منم سال 85 که اولین سایت خودمو زدم و هیچکس فرق سایت و وبلاگو نمیدونست! از اون موقع تو هر زمینه ای فعالیت کردم و بگی نگی درامد خوبی داشتم!
منم قبلا هساتینگ داشتم و درامد خوب بود اما الان نه!
چون هزینه ها بالا است و مسئولیت سنگین
یه عده کار بقیه رو خراب کردند
مثلا نسیم هاست و رومینا هاست با مدیریت ابوذر مهدوی کلاه بردار! که با گرفتن رسیلر و فروش هاست و رسیلر کلی یوزر جذب کرد چون قیمتش پایین بود. و بعدی به حدی میرسید که اسمش خراب میشد سریع تغییر اسم میداد.
و کار اون باعث شد دیگه کسی به افراد حقیقی اعتماد نکنه و فقط از شرکت ها هاست تهیه کنه و این میشه که بازار کار خراب میشه!

ULTRAWEB
December 25th, 2013, 19:38
عزیز کسی بخیل نیست به اعصاب خرابیش نمی ارزه اصلا
بعدش بله اگر شما نگر داشته بودی و برند شده بودی الان
نون شماهم توی روغن بود همینجوری که برند ها الان نونشون
توی روغن هست شماهم الان بخوای کار رو شروع کنی باید دوسال
کار کنی تا به سود دهی بررسی اگر توقع باز دهی زود نداری حدااقل یکسال
و میتونی از جیب بزاری خوب شروع کن

adenaweb
December 25th, 2013, 19:39
اره منم سال 85 که اولین سایت خودمو زدم و هیچکس فرق سایت و وبلاگو نمیدونست! از اون موقع تو هر زمینه ای فعالیت کردم و بگی نگی درامد خوبی داشتم!
مثلا نسیم هاست و رومینا هاست با مدیریت ابوذر مهدوی کلاه بردار! که با گرفتن رسیلر و فروش هاست و رسیلر کلی یوزر جذب کرد چون قیمتش پایین بود. و بعدی به حدی میرسید که اسمش خراب میشد سریع تغییر اسم میداد.
و کار اون باعث شد دیگه کسی به افراد حقیقی اعتماد نکنه و فقط از شرکت ها هاست تهیه کنه و این میشه که بازار کار خراب میشه!

بخدا خراب نیست!
الان با 200ت میشه از المان سرور گرفت. زیاده؟
چنتا از افراد حقیقی رو بگم که الان پولشون تو همین کار از پارو بالا میره؟
ملت مشکل دار شدند تو این چند ساله ولی مشکل از خودمونه! اینو قبول داشته باشید...

vebc
December 25th, 2013, 19:41
کار هاستینگ بدون دانش و سرمایه بالا اصلا کار درستی نیست
باید حداقل هزینه یک میلیون تومان هزینه اولیه کنی
و مسئولیت سخته الکی اسم هاستنگ ها رو خراب نکنید!

adenaweb
December 25th, 2013, 19:42

ابتین وب یک سال بود شروع کرده بود که به اونحا رسید؟!؟
وقت نکردم که نگه دارم سایت رو! سربازی و ..
ولی مطمءن باش شروع میکنم و نشون میدم که این قدر ها هم خراب نیست اوضاع...

adenaweb
December 25th, 2013, 19:44
کار هاستینگ بدون دانش و سرمایه بالا اصلا کار درستی نیست
باید حداقل هزینه یک میلیون تومان هزینه اولیه کنی
و مسئولیت سخته الکی اسم هاستنگ ها رو خراب نکنید!

اون یک تومن که میگی نهایتش 200 ت برا سروره. بقیش هزینه تبلیغات هست.
کسی نگفته که شغل بدیه و اینا! چطوری بنده اسم هاستینگ ها رو خراب کردم؟ اونی اسم هاستینگ رو خراب میکنه که هاست1 گیگ رو میده ماهی 1 هزار اومن !!!

Ramin
December 25th, 2013, 19:52
بنده در کار هاستینگ نیستم اما فکر نمی کنم آنطور بهم باشد که شما می فرمائید
احتمالا منظور شما از سرور آلمان هتزنر بود. این دیتاسنتر زیاد نام خوبی ندارد به دلیل مسائل هارد. خصوصا همان سرور 200 تومنی که شما مثال زدید
به جز هزینه سرور . هزینه لایسنس کنترل پنل + وب سرور و نیز هزینه سرور بک آپ ( هزینه لایسنس اسکریپت فروش + قالب + دامین + گرافیک و لوگو + تبلیغات و .... را در نظر نمی گیریم) وجود خواهد داشت که مسلما شما نمی توانید با فروش هاست 5.000 تومان در ماه حتی همین هزینه ها ( سرور از همان آلمان) را حداقل در چند ماه اول تامین کنید ! محصوصا الان که انتظارات نیز از هاستینگ ها زیاد شده است. شاید در گذشته که مثال زدید انقدر هم انتظارات بالا نبود چون اطلاعات مشتری ها کم تر بود . اما الان 5 دقیقه سرور شما داون شود و یا یک تیکت را 2 ساعت دیر پاسخ دهید مشتری منتقل می کند سرویس خود را ! مورد دیگر اینکه به جز تمام این موارد یک نفره نمی توان به صورت استاندارد مشتری ها را ساپورت کرد. چرا؟ چون شما 24 ساعته که پشت سیسنم حضور ندارد؟ نفر دومی نیز نیاز است که این نفر دوم اگر به عنوان کارمند و پشتیبان فعالیت داشته باشد باید ماهیانه حقوق پرداخت کنید. اگر به عنوان شریک فعالیت داشته باشد تازه بعد از چند ماه که یک اسکناس 1000 تومانی سود داشتید باید نصف کنید !
مشکلات دیگری که جدیدا مرسوم شده و در چند سال قبل کم تر وجود داشت . مشکلاتی مانند حملات به سرور شما ، تحریم های کنترل پنل ها و سرور ها و مسدود شدن های در نتیجه همین تحریم ها . زمان و حوصله و اعصابی که باید برای این کار خرج کنید و ..... را نیز به تمام این موارد اضافه کنید

hadi_am
December 25th, 2013, 19:58

درود

انگار شما هم از مهدوی آذر کلاه بردار ضربه خوردی؟؟؟

خود ما هم سر همین مساله الان واسه خودمون شرکتی شدیم:d

درود
دمت گرم دقیقا
بدرود

دقیقا همینطوره اگه پشتوانه نداشته باشی خدای نکرده مشکلی پیش اومد از کجا میخوای بیاری هزینه کنی؟؟؟

تیم قبلی ما ( ابر وب ) سر همین مساله به کلی پاشید چون نتونستیم یه سرور 200000 تومنی رو تمدید کنیم و کل کاربرامونو از دست دادیم والبته بازم از واسطه ضربه خوردیم...

وقتی پشتوانه ی مالی داشته باشی همه چی راحت تر پیش میره نگرانی نداری که اگه ماه بعد کاربر نداشتی چیکار باید بکنی اگه 2 تا هم مشتری داشتی میتونی اونطوری کارتو ادامه بدی بدون هیچ نگرانی...

بله هر کاری نگرانی خاص خودشو داره و البته اعصاب خورد کنیا ی خودشو...

دقیقا دوست عزیز حرف شما 1000% تایید میشه...

الان بازار ساکته

بعد عید دوباره پر میشه از قیمتای کیلویی و دوباره قیمتای مفتتتتتتتتتتتت....

بدتر از اون میدونی چیه نمیشه کاربر رو فهموند که فرق دو تا سرویس با هم چقدره!

و بدتر از اون اینه که مشتری 20 تومن میده فکر میکنه پشتیبانی نرم افزاری، پشتیبانی سخت افزاری، تغییرات و کلی چیزا رو با هم داده...

هر چیزی مشکلاتی داره

delta
December 25th, 2013, 19:58
ببین برادر شما اگر بری سر کوچتون یک پارچه بندازی 4 تا جوراب بزاری بالاخره میان ازت میخرند.پس بحث اینکه کار پول نداره کلا منتفی هست.هر شغلی پول خودش رو داره.اما باید دید ان زمان و هزینه ای که شما میخوای کنی برای کاری به صرفه هست یا خیر؟
2 نفر آدم میان شغلی بزنند با هزینه و زمان یکسان.. یکی میزنه هاست و سرور فروشی یکی میره فلافلی میزنه..بعد یک سال میبینی هاست فروشه ماهانه داره یک میلیون در میاره آن یارو فلافل فروشه چند میلیون رو رو که داره در میاره هیچ یک ماشین مدل بالا هم خریده! خوب مطمعنا آن یارو هاست فروشه میگه ای کاش منم فلافلی میزدم یا یک شغل دیگر میزدم! دوستان هم اینجا هاست و سرور میفروشند.نه اینکه پول نداشته باشه نه اما بعد اینکه تو کار میفتند بعد یک مدت میفهمند ان چیزی که ازش انتظار داشتند نیست و برای همین یا ورشکست میشند یا جمع میکنند میرند.

شما هم همینطور.اگر سرمایه داری یا کار بهتری سراغ داری قبل اینکه هزینت به باد بره یا کار رو شروع کنی ببین آیا این زمان و هزینه ای که میخوای کنی انتظارات مالیت رو برآورده میکنه یا نه.وگرنه هزینه میکنی و کلی زمان میزاری آخرش هم میشی هیچ! پس قبل کار کاملا فکراتو کن..

vebc
December 25th, 2013, 20:23
ماهی 15 دلار فقط هزینه لیاسیس سی پنل
ماهی 30 دلار هزینه سرور
15+30=45
45*3500 = ماهی حداقل 160 هزار تومان هزینه سرور
160*12= نزدیک 2 میلون تومن فقط هزینه سرور!
حالا تبیلغات پیش کش!

adenaweb
December 25th, 2013, 20:51
ببین برادر شما اگر بری سر کوچتون یک پارچه بندازی 4 تا جوراب بزاری بالاخره میان ازت میخرند.پس بحث اینکه کار پول نداره کلا منتفی هست.هر شغلی پول خودش رو داره.اما باید دید ان زمان و هزینه ای که شما میخوای کنی برای کاری به صرفه هست یا خیر؟
2 نفر آدم میان شغلی بزنند با هزینه و زمان یکسان.. یکی میزنه هاست و سرور فروشی یکی میره فلافلی میزنه..بعد یک سال میبینی هاست فروشه ماهانه داره یک میلیون در میاره آن یارو فلافل فروشه چند میلیون رو رو که داره در میاره هیچ یک ماشین مدل بالا هم خریده! خوب مطمعنا آن یارو هاست فروشه میگه ای کاش منم فلافلی میزدم یا یک شغل دیگر میزدم! دوستان هم اینجا هاست و سرور میفروشند.نه اینکه پول نداشته باشه نه اما بعد اینکه تو کار میفتند بعد یک مدت میفهمند ان چیزی که ازش انتظار داشتند نیست و برای همین یا ورشکست میشند یا جمع میکنند میرند.

شما هم همینطور.اگر سرمایه داری یا کار بهتری سراغ داری قبل اینکه هزینت به باد بره یا کار رو شروع کنی ببین آیا این زمان و هزینه ای که میخوای کنی انتظارات مالیت رو برآورده میکنه یا نه.وگرنه هزینه میکنی و کلی زمان میزاری آخرش هم میشی هیچ! پس قبل کار کاملا فکراتو کن..

اول اینو بگم که شما هم اخرش هر کاری کنی میری یه فلافلی میزنی. چون هرجا بحث شغل هست شما مثالت فلافلی هست :d

قعطا هزینه زدن هاستینگ با فلافلی خیلی فرق میکنه. پس اصلا این قیاس از پایه غلطه. :)

واقعا این برام سوال شده! این هاستینگ هایی مثل ابتین وب و ... واقعا ضرر دارن میکنن که مثلا دفتر توی شریعتی گرفتن و اون همه کارمند دارن؟ یعنی دارمدشون در حد فلافلی شما نیست ؟!؟ :|

adenaweb
December 25th, 2013, 20:52
ماهی 15 دلار فقط هزینه لیاسیس سی پنل
ماهی 30 دلار هزینه سرور
15+30=45
45*3500 = ماهی حداقل 160 هزار تومان هزینه سرور
160*12= نزدیک 2 میلون تومن فقط هزینه سرور!
حالا تبیلغات پیش کش!

2 میلیون سالانه هست برادر...
160 ت ماهانه + 200-300 ت هم کارمند نهایتا ماهی 500 هزینه های جانبی.
دلار هم اینطوری میگید تورم ایجاد میشه و میان دستگیرتون میکنن ها :d

vebc
December 25th, 2013, 21:00
2 میلیون سالانه هست برادر...
160 ت ماهانه + 200-300 ت هم کارمند نهایتا ماهی 500 هزینه های جانبی.
دلار هم اینطوری میگید تورم ایجاد میشه و میان دستگیرتون میکنن ها :d
برادر قیمت دلار اینترنتی با دلاری که توی تلویزیون اعلام یمشه کاملا متفاوته
مثلا میگن دلار 2200 تومن ولی میری از بازار بخری زیر 3000 نمیدن!
اینترنتیش هم میره بالاتر!
بله سالاینه است و ماهیانه یه چی حدود 160 تومان باید حداقل ماهی 10 تا هاست بفروشی 60 تومنی تا به چشم بیاد!

adenaweb
December 25th, 2013, 21:03
برادر قیمت دلار اینترنتی با دلاری که توی تلویزیون اعلام یمشه کاملا متفاوته
مثلا میگن دلار 2200 تومن ولی میری از بازار بخری زیر 3000 نمیدن!
اینترنتیش هم میره بالاتر!
بله سالاینه است و ماهیانه یه چی حدود 160 تومان باید حداقل ماهی 10 تا هاست بفروشی 60 تومنی تا به چشم بیاد!

دلار ویزا برای شما بنده3200 میدم.
با تبلیغ گسترده این تعداد هاست فروش نمی ره ؟!؟

reza*
December 25th, 2013, 21:11
بخدا خراب نیست!
الان با 200ت میشه از المان سرور گرفت. زیاده؟
چنتا از افراد حقیقی رو بگم که الان پولشون تو همین کار از پارو بالا میره؟
ملت مشکل دار شدند تو این چند ساله ولی مشکل از خودمونه! اینو قبول داشته باشید...

همین طرز فکر های 200 تومنی هستند که گند زدند به بازار هاستینگ . چیزه دیگه ای نمیتونم بگم .

موفق باشید .

adenaweb
December 25th, 2013, 21:15
همین طرز فکر های 200 تومنی هستند که گند زدند به بازار هاستینگ . چیزه دیگه ای نمیتونم بگم .

موفق باشید .

جناب طرز فکر درست، خوبه بگم سرور 600 هزار تومانی رداستیشن؟ واقعیت هست! چند نفر هستن که از جایی به غیر هتزنر 200 هزار تومانی سرور دارن توی همین انجمن؟!؟

حتما باید قیمت های تخیلی داد ؟!

لطفا شفاف سازی کنید تا فکر ما هم درست بشه.

delta
December 25th, 2013, 21:18
اول اینو بگم که شما هم اخرش هر کاری کنی میری یه فلافلی میزنی. چون هرجا بحث شغل هست شما مثالت فلافلی هست :d

قعطا هزینه زدن هاستینگ با فلافلی خیلی فرق میکنه. پس اصلا این قیاس از پایه غلطه. :)

واقعا این برام سوال شده! این هاستینگ هایی مثل ابتین وب و ... واقعا ضرر دارن میکنن که مثلا دفتر توی شریعتی گرفتن و اون همه کارمند دارن؟ یعنی دارمدشون در حد فلافلی شما نیست ؟!؟ :|

فلافلی مثال بود عزیز.. شما فکر کن بنگاه ماشین زده!! :105: فقط هاستینگ نیست. تو هر کاری میشه پیشرفت داشت و پول پارو کرد.اما همانی که گفتم. بستگی به شرایط و سرمایه شما و دانش شما داره..

دو نفر میخوان دکتر بشن.. یکی باهوشه مدرسه و درس رو جهش میزنه سریع میرسه مقام دکتری... یکی که معمولی هست باید سالها بمونه تا به آن دکتری برسه.... هر دو بالاخره دکتر میشوند اما آنی که موقعیتش رو داشت و شرایطش رو سریعتر میرسه..

adenaweb
December 25th, 2013, 21:25
فلافلی مثال بود عزیز.. شما فکر کن بنگاه ماشین زده!! :105: فقط هاستینگ نیست. تو هر کاری میشه پیشرفت داشت و پول پارو کرد.اما همانی که گفتم. بستگی به شرایط و سرمایه شما و دانش شما داره..

دو نفر میخوان دکتر بشن.. یکی باهوشه مدرسه و درس رو جهش میزنه سریع میرسه مقام دکتری... یکی که معمولی هست باید سالها بمونه تا به آن دکتری برسه.... هر دو بالاخره دکتر میشوند اما آنی که موقعیتش رو داشت و شرایطش رو سریعتر میرسه..

آخه مشکل بنده اینه که حتما باید شغل دوم اینترنتی باشه. کارمند هستم و اینترنت زیر دسته و نمی تونم از اداره برم بیرون برای انجام کارهای دیگه.
سرمایه و دانش توی این زمینه دارم.
کاری دیگه هست که در حد فلافلی باشه ؟ :d

vebc
December 25th, 2013, 21:30
آخه مشکل بنده اینه که حتما باید شغل دوم اینترنتی باشه. کارمند هستم و اینترنت زیر دسته و نمی تونم از اداره برم بیرون برای انجام کارهای دیگه.
سرمایه و دانش توی این زمینه دارم.
کاری دیگه هست که در حد فلافلی باشه ؟ :d
اگر با سامانه پیامک یتونی کار کنی شرایط بسیار عالی رو دارم برات باهام در ارتباط باش کار خوب و بی دردسر و بدون سرمایه!
با تضمین عودت وجه در صورت نارضاتی!

adenaweb
December 25th, 2013, 21:33
اگر با سامانه پیامک یتونی کار کنی شرایط بسیار عالی رو دارم برات باهام در ارتباط باش کار خوب و بی دردسر و بدون سرمایه!
با تضمین عودت وجه در صورت نارضاتی!

پیام خصوصی کن کل شرایط رو.

vebc
December 25th, 2013, 21:41
خطوط دائمی
قیمت خطوط بین 9 تا 12 تومان
تعرفه پایه 9 تومان!
پنل دائمی
نامحدود امکانات روی دامین خودتون
امکان ساخت بی نهایت ریسلر توسط شما مانند خودتون
فقط کافیه مبلغ 200 هزار تومان شارز اولیه تهیه کنید!
واقعا قیمتی که گفتم عالیه به قیمت خرید دارم میدم تنها سود من اینه شارزمو زود زود خالی کنم و تعداد ارسالم بره بالا تا برای دفعات بعدی بتونم تعرفه 8.5 بخرم
رسیلر هایی که از ابتدا با من کار کردند میدونن من هیمشه به قیمت خرید دادم
اوایل تعرفه ارسال 1 میدادم و قمیت خطوط 15 الی 30
اما وقتی سودمو دراوردم و تعرفه مناسب خریدم این قیمت میدم
نمایند مستقیم شرکت صاحب سورس هستم و هزار تا واسطه نخورده که ادم خیالش ناراحت باشه!
به قیمت شرکت هم خیلی مناسب تره تعرفه شرکت 150 هزینه رسیلر که با هزینه هیا جانبی به 200 میکشه و تعرفه پایشون 10.4 است
ادرس سایت
صفحات سایت » نرم افزار افرا (http://www.sms.ory.ir)
دارای نماد هستیم
دارای سه درگاه پرداخت انلاین
دارای دفتر کار برای مراجعه حظوری

be099
December 25th, 2013, 21:50
خطوط دائمی
قیمت خطوط بین 9 تا 12 تومان
تعرفه پایه 9 تومان!
پنل دائمی
نامحدود امکانات روی دامین خودتون
امکان ساخت بی نهایت ریسلر توسط شما مانند خودتون
فقط کافیه مبلغ 200 هزار تومان شارز اولیه تهیه کنید!
واقعا قیمتی که گفتم عالیه به قیمت خرید دارم میدم تنها سود من اینه شارزمو زود زود خالی کنم و تعداد ارسالم بره بالا تا برای دفعات بعدی بتونم تعرفه 8.5 بخرم
رسیلر هایی که از ابتدا با من کار کردند میدونن من هیمشه به قیمت خرید دادم
اوایل تعرفه ارسال 1 میدادم و قمیت خطوط 15 الی 30
اما وقتی سودمو دراوردم و تعرفه مناسب خریدم این قیمت میدم
نمایند مستقیم شرکت صاحب سورس هستم و هزار تا واسطه نخورده که ادم خیالش ناراحت باشه!
به قیمت شرکت هم خیلی مناسب تره تعرفه شرکت 150 هزینه رسیلر که با هزینه هیا جانبی به 200 میکشه و تعرفه پایشون 10.4 است
ادرس سایت
صفحات سایت » نرم افزار افرا (http://www.sms.ory.ir)
دارای نماد هستیم
دارای سه درگاه پرداخت انلاین
دارای دفتر کار برای مراجعه حظوری

(:|نه بابــــــــــــــــــــــ ــا

vebc
December 25th, 2013, 21:57
(:|نه بابــــــــــــــــــــــ ــا
اولا من بابات نیستم!
دوما کسی از تو نظر نخواست!
ادب داشته باش

be099
December 25th, 2013, 22:02
اولا من بابات نیستم!
دوما کسی از تو نظر نخواست!
ادب داشته باش

پس بابات کیه ؟ میدونی ؟

vebc
December 25th, 2013, 22:07
گزارش تخلف ارسال شد
خلاف قوانین سات مسخره کردن و توهین!
بچه جان اینترنت جایی برای شما نیست برو جای دیگه اینجا مباحث تخصصی است نه مسخره بازی
شما که فرهنگ استفاده از تالار رو نداری نیا برو وی چت :)

be099
December 25th, 2013, 22:10
گزارش تخلف ارسال شد
خلاف قوانین سات مسخره کردن و توهین!
بچه جان اینترنت جایی برای شما نیست برو جای دیگه اینجا مباحث تخصصی است نه مسخره بازی
شما که فرهنگ استفاده از تالار رو نداری نیا برو وی چت :)

(:|

vebc
December 25th, 2013, 22:13
ارسال اسپم هم خلاف قوانین است حتما قوانین تالار رو بخون

ULTRAWEB
December 25th, 2013, 22:52
ابتین وب یک سال بود شروع کرده بود که به اونحا رسید؟!؟
وقت نکردم که نگه دارم سایت رو! سربازی و ..
ولی مطمءن باش شروع میکنم و نشون میدم که این قدر ها هم خراب نیست اوضاع...

دفعه ی پیشم گفتم شما شروع کن باز کسی هم بیخیل نیست اینجا
انشاالله موفق باشی ولی همیشه پیش بینی های من درست از کار درمیاد

رایاسرور(فارس سرور)
December 25th, 2013, 23:28
من هم کاملا با شما موافقم
در این انجمن یه عده هستن که دستشون در یک کاسه هست و همین تا میبینن که یکی میخواد هاستینگ بزنه ( یا اگه زده و میخواد مشتری جذب کنه )
سریع میپرن وسط و مانع میشن.
آخه مشتری شون رو از دست میدن.
adenaweb (http://www.webhostingtalk.ir/member/96436/) عزیز لطفا پیام خصوصیتون رو چک کنید.

milad_it
December 25th, 2013, 23:28
درود
اصلا به شیعه بودن و غیر شیعه بودن ربطی نداره چرا ما دین رو ملاک قرار میدیم ؟
به انسانیت ربط داره !
من خودم شخصتا طوریم که پول سرور این ماه رو دادم تا 15 روز آینده یعنی نصف ماه باید پول سرور رو از زیر سنگم شده جور کنم که راحت باشم از بابت هزینه وگرنه تا آخر ما انگار زندگیم حرومه ! چون پشتوانه مالی ندارم همه کار ها رو دوش خودم هستم
نصیحت من به دوستان
شاید افزاد زیادی اینجا منو نشناسن
ولی 2-3 سال پیش که من شروع کردم هزار دفعه زمین خوردم سرور قطع بود یا بکاپ ها خراب میشد نمیدونم سر چیزی های الکی و.. سر آخرم جمع کردم ! ولی کم نیاوردم اینجا اومدم کم کاری خودم رو ملاک دادم که اگه این کارارو میکردم اینطوری نمیشد اومدم خودمو اصلاح کردم و شروع به کار کردم با نام پارسی نتورک که سی پنل کلا دامین رو تحریم کرد هر لایسنس که میگرفتیم به باد میرفت و مجبور به تغییر نام به فراز دیتا شدیم و عرض کنم که ما ایرانی ها بی فرهنگیم باید قبول کنیم ! جدا از بی فرهنگی اینه که زورمون میاد به هم کمک کنیم صادق نیستیم ! طرف میخواد یه کمک کنه زورش میاد ! میگه چرا اون یاد بگیره ! بابا هم وطنت هست البته حق میدم شاید بعضی ها لیاقت یاد گرفتن رو نداشته باشن
به هم کمک نمیکنیم دروغ میگیم برای این که سرویس خودمون فروش بره کلی دری وری میگیم آی 32 هسته هست آی 64 گیگ رم دارم و... مشتری بدبخت هم میگه آره راست میگه! خوب که چی ؟ شمایی که میای این اطلاعات چرت رو میگی ! اطلاعات سرورت رو درست بگو ایا میاد آیا نمیاد ولی بازار ما رو اشباء نکن میاد طرف میگیره آی فلانی سرورش 64 گیگ رم داشت مفت نمی ارزید ! این آقا 16 گیگ رم داره که دیگه هلزونیه !
من اینقدر زمین خوردم نامردی دیدم نه من خیلی از دوستانی که دارند در این عرصه فعالیت میکنند ولی کم نیاوردم گفتم انشالله درست میشه حتی با نمایندگی هم سر کردم ولی اومدم بالا !
یه چیز بسیار غلط هم بین ما ایرانی ها جا افتاده مسئله پهنا هست طرف میاد میگه باید باید همه چی نامحدود باشه ! همه ما میدونم توی هاستینگ نامحدود معنا نداره !
یا میاد میگه پلن پر بازدید فرقش با معمولی چیه شما پول زور دارید میگیرید !
خداشاهده طرف اومده هاست گرفته نمیدونسته سی پنل چی هست و بلد نبود لاگین کنه میخواست بره از من شکایت کنه که آقا این کلاه برداره !
یا بلدیم فقط سوتی بگیریم توی یه جمع هستیم اصلا جمع رو ول ! همین جا من دارم توضیح میدیم یه چیزی رو به جای حرف مینویسم هرف ! آقا اینو دیگه کس میدن !
یا طرف در مورد یه موضوع داره حرف میزنه مثلا میگه لینوکس رایگان نیست خوب بنده خدا شاید یه یکمی مطلب رو قاطی کرده یا یادش رفته با احترام بگیم دوست عزیز اون ویندوزه که پولیه... نه که میایم میگم تو بلد نیستی ! اینقدری که نمیفهمی فرق لینوکس و ویندوز چیه
انگیزه رو از هم میگیریم
ما تا وقتی با هم کمک نکنیم آقایون پشری هم نمیشیم ! ختم کلام
موفق باشید

adenaweb
December 26th, 2013, 00:02
درود
اصلا به شیعه بودن و غیر شیعه بودن ربطی نداره چرا ما دین رو ملاک قرار میدیم ؟
به انسانیت ربط داره !
من خودم شخصتا طوریم که پول سرور این ماه رو دادم تا 15 روز آینده یعنی نصف ماه باید پول سرور رو از زیر سنگم شده جور کنم که راحت باشم از بابت هزینه وگرنه تا آخر ما انگار زندگیم حرومه ! چون پشتوانه مالی ندارم همه کار ها رو دوش خودم هستم
نصیحت من به دوستان
شاید افزاد زیادی اینجا منو نشناسن
ولی 2-3 سال پیش که من شروع کردم هزار دفعه زمین خوردم سرور قطع بود یا بکاپ ها خراب میشد نمیدونم سر چیزی های الکی و.. سر آخرم جمع کردم ! ولی کم نیاوردم اینجا اومدم کم کاری خودم رو ملاک دادم که اگه این کارارو میکردم اینطوری نمیشد اومدم خودمو اصلاح کردم و شروع به کار کردم با نام پارسی نتورک که سی پنل کلا دامین رو تحریم کرد هر لایسنس که میگرفتیم به باد میرفت و مجبور به تغییر نام به فراز دیتا شدیم و عرض کنم که ما ایرانی ها بی فرهنگیم باید قبول کنیم ! جدا از بی فرهنگی اینه که زورمون میاد به هم کمک کنیم صادق نیستیم ! طرف میخواد یه کمک کنه زورش میاد ! میگه چرا اون یاد بگیره ! بابا هم وطنت هست البته حق میدم شاید بعضی ها لیاقت یاد گرفتن رو نداشته باشن
به هم کمک نمیکنیم دروغ میگیم برای این که سرویس خودمون فروش بره کلی دری وری میگیم آی 32 هسته هست آی 64 گیگ رم دارم و... مشتری بدبخت هم میگه آره راست میگه! خوب که چی ؟ شمایی که میای این اطلاعات چرت رو میگی ! اطلاعات سرورت رو درست بگو ایا میاد آیا نمیاد ولی بازار ما رو اشباء نکن میاد طرف میگیره آی فلانی سرورش 64 گیگ رم داشت مفت نمی ارزید ! این آقا 16 گیگ رم داره که دیگه هلزونیه !
من اینقدر زمین خوردم نامردی دیدم نه من خیلی از دوستانی که دارند در این عرصه فعالیت میکنند ولی کم نیاوردم گفتم انشالله درست میشه حتی با نمایندگی هم سر کردم ولی اومدم بالا !
یه چیز بسیار غلط هم بین ما ایرانی ها جا افتاده مسئله پهنا هست طرف میاد میگه باید باید همه چی نامحدود باشه ! همه ما میدونم توی هاستینگ نامحدود معنا نداره !
یا میاد میگه پلن پر بازدید فرقش با معمولی چیه شما پول زور دارید میگیرید !
خداشاهده طرف اومده هاست گرفته نمیدونسته سی پنل چی هست و بلد نبود لاگین کنه میخواست بره از من شکایت کنه که آقا این کلاه برداره !
یا بلدیم فقط سوتی بگیریم توی یه جمع هستیم اصلا جمع رو ول ! همین جا من دارم توضیح میدیم یه چیزی رو به جای حرف مینویسم هرف ! آقا اینو دیگه کس میدن !
یا طرف در مورد یه موضوع داره حرف میزنه مثلا میگه لینوکس رایگان نیست خوب بنده خدا شاید یه یکمی مطلب رو قاطی کرده یا یادش رفته با احترام بگیم دوست عزیز اون ویندوزه که پولیه... نه که میایم میگم تو بلد نیستی ! اینقدری که نمیفهمی فرق لینوکس و ویندوز چیه
انگیزه رو از هم میگیریم
ما تا وقتی با هم کمک نکنیم آقایون پشری هم نمیشیم ! ختم کلام
موفق باشید

اول بریم سراغ غلط املایی :دی

هلزون = حلزون
اشباء = اشباع

================

ایرانی ها اتفاقا و برخلاف نظر شما بسیار با فرهنگ هستند اصالتا ولی متاسفانه چون نمیخوان ریا بشه بروز نمیدن :)
بهتره بخث رو پایان بدیم، منتظر نتایج این تاپیک باشیم :)

ارادتمند
ایزدپناه

rezahesami
December 26th, 2013, 00:30
گله برای چی داری الان شما؟ از اینکه بهت گفتن سود نداره و فکر می کنی داره؟ خب اگر می دونی داره چرا اقدام نمی کنی و از اینا می پرسی؟ کسی معمولا برای خودش رقیب نمی تراشه! البته با حساب و کتاب ۲۰۰ هزار تومنی که شما کردید اصلا نمی تونید رقیب حساب بشید. ۲۰۰ هزار تومن پول لایسنس های یه سرور رو هم به زور میده چه برسه به خود سرور و لایسنس whmcs و ما بقی مسائل.
شما امروز یه ریسلر سی پنل خوب بخاین بگیرید باید ماهیانه ۱۰۰ هزار تومن بدید که روش بتونید چند تا سرویس مناسب بدید باز سرور اختصاصی که بماند!

دوستانی که گفتن نرید سراغش بد بیراه نگفتن چون هر کی رو می بینه یه ریسلر انداخته با یه whmcs نال و میاد اینجا سرور تیغه ای و اره ای و تبری میخاد بفروشه!
فروشنده های سرور مجازی واسه قاپیدن مشتری یک ماه تست رایگان میدن!
واسه فروش یه هاست ۵ تومنی از ..... های مشتری بالا میرن و هی میارن پایین تر قیمت رو با کوپن تخفیف ویژه که دیگه باید کم کم یه پولی داده بشه مشتری بیاد سرویس بگیره!
قدیمی ها شاید موفق باشند ولی اگر میخان تازه وارد بشید یا دوباره شروع کنید باید قوی و متفاوت باشید تا ملت بیان سراغ شما و الا بقیه هستند دیگه.

milad_it
December 26th, 2013, 01:07
اول بریم سراغ غلط املایی :دی

هلزون = حلزون
اشباء = اشباع

================

ایرانی ها اتفاقا و برخلاف نظر شما بسیار با فرهنگ هستند اصالتا ولی متاسفانه چون نمیخوان ریا بشه بروز نمیدن :)
بهتره بخث رو پایان بدیم، منتظر نتایج این تاپیک باشیم :)

ارادتمند
ایزدپناه

:دی
حرف شما 100 درصد صحیح
من منظورم همه ایرانی ها نبود ولی خوب در کل یکم به دور و برمون و شهر های کوچیک دقت کنیم میبینیم...

MEHDI KARAMI
December 26th, 2013, 01:15
گله برای چی داری الان شما؟ از اینکه بهت گفتن سود نداره و فکر می کنی داره؟ خب اگر می دونی داره چرا اقدام نمی کنی و از اینا می پرسی؟ کسی معمولا برای خودش رقیب نمی تراشه! البته با حساب و کتاب ۲۰۰ هزار تومنی که شما کردید اصلا نمی تونید رقیب حساب بشید. ۲۰۰ هزار تومن پول لایسنس های یه سرور رو هم به زور میده چه برسه به خود سرور و لایسنس whmcs و ما بقی مسائل.شما امروز یه ریسلر سی پنل خوب بخاین بگیرید باید ماهیانه ۱۰۰ هزار تومن بدید که روش بتونید چند تا سرویس مناسب بدید باز سرور اختصاصی که بماند!دوستانی که گفتن نرید سراغش بد بیراه نگفتن چون هر کی رو می بینه یه ریسلر انداخته با یه whmcs نال و میاد اینجا سرور تیغه ای و اره ای و تبری میخاد بفروشه!فروشنده های سرور مجازی واسه قاپیدن مشتری یک ماه تست رایگان میدن!واسه فروش یه هاست ۵ تومنی از ..... های مشتری بالا میرن و هی میارن پایین تر قیمت رو با کوپن تخفیف ویژه که دیگه باید کم کم یه پولی داده بشه مشتری بیاد سرویس بگیره!قدیمی ها شاید موفق باشند ولی اگر میخان تازه وارد بشید یا دوباره شروع کنید باید قوی و متفاوت باشید تا ملت بیان سراغ شما و الا بقیه هستند دیگه.با حرف ایشون موافقم اگر خودتون میدونید که پول در میاد از این کار برید دنبالش چرا میای گله میکنی از دوستان!معمولا هم کسی دوست نداره یه چیزی رو با کسی تقسیم کنه در نتیجه میاد بهت میگه این کار بدرد نمیخوره که در مورد هاستینگ هم زیاد بی راه نمیگه اگر توجه کنید هاستینگ های قارچی! که مثل قارچ هر روز بیشتر میشن خیلی ها رو خراب کردن بعدش هاست های رایگان رو هم در نظر بگیر که کاربرهای تازه کار میرن ازشون استفاده میکنن مثلا تو چند جا بحث بود یکی به یکی دیگه میگفت بیا از این هاست رایگان هاست بگیر از 10 تا هاست پولی هم بهتره! این جمله نشون میده که هاستینگ های قارچی زدن دهن این شغل رو سرویس کردن! خود من معمولا از هاستینگ های تازه کاز سرویس نمیگرم دلیلش هم اینه که بیشرشون چند ماه دیگش جمع میکنن میرن یا اینکه سرویس هاشونو انقدر پر میکنن که سرعت حلزونی میشه خلاصه از نظر من برای وارد شدن به این کار باید نمونه باشید نه تکراری!! چون تو این شرایط که بعضی ها هاست رایگان رو بهتر از هاست پولی میدونن و فقط هاست رو هارد میدونن!!! اگر متفاوت نباشی خدایی نکرده زمین میخوری موفق باشی

cityhost
December 26th, 2013, 01:35
چند وقت پیش یکی از دوستان پیشنهاد داده بود که یک اتحادیه یا مرکزی برای حمایت از هاستینگ ها و جمع آوری هاستینگ های بی کیفیت راه اندازی بشه ، اولش با این طرح مخالف بودم ، چون از اونایی بودم که سرویس رو ارزون میدادم و کم میاوردم سرویس رو تمدید نمیکردم ، اما ادم تا ی موقعی حلال و حروم سرش نمیشه ، اما الان چی ، موقعیت هامو جور کردم که هم نماد اعتماد بگیرم هم درگاه پرداخت ، هم با اتحادیه حمایت از هاستینگ ها موافقت کنم ، واقعا وجود بعضی ها مایه ننگ هست (شاید شامل خودمم باشه) ، منم دارم از جایی شروع میکنم ، فعلا که از هاست ایران شروع کردم ، هاست دانلود هم داره راه اندازی میشه ، انشاالله کار بعدی فروش سرور مجازی تحویل آنی هست
در مورد اتحادیه یا حمایت از هاستینگ ها هم میشه فکری کرد

adenaweb
December 26th, 2013, 11:17
با حرف ایشون موافقم اگر خودتون میدونید که پول در میاد از این کار برید دنبالش چرا میای گله میکنی از دوستان!معمولا هم کسی دوست نداره یه چیزی رو با کسی تقسیم کنه در نتیجه میاد بهت میگه این کار بدرد نمیخوره که در مورد هاستینگ هم زیاد بی راه نمیگه اگر توجه کنید هاستینگ های قارچی! که مثل قارچ هر روز بیشتر میشن خیلی ها رو خراب کردن بعدش هاست های رایگان رو هم در نظر بگیر که کاربرهای تازه کار میرن ازشون استفاده میکنن مثلا تو چند جا بحث بود یکی به یکی دیگه میگفت بیا از این هاست رایگان هاست بگیر از 10 تا هاست پولی هم بهتره! این جمله نشون میده که هاستینگ های قارچی زدن دهن این شغل رو سرویس کردن! خود من معمولا از هاستینگ های تازه کاز سرویس نمیگرم دلیلش هم اینه که بیشرشون چند ماه دیگش جمع میکنن میرن یا اینکه سرویس هاشونو انقدر پر میکنن که سرعت حلزونی میشه خلاصه از نظر من برای وارد شدن به این کار باید نمونه باشید نه تکراری!! چون تو این شرایط که بعضی ها هاست رایگان رو بهتر از هاست پولی میدونن و فقط هاست رو هارد میدونن!!! اگر متفاوت نباشی خدایی نکرده زمین میخوری موفق باشی
حرف شما متین ولی منظور از متفاوت بودن رو نمی فهمم! مثلا هاست با قارچ و نوشابه مخصوص به همراه پک کودکان بدیم به مردم؟
چه کاری هست که بقیه واقعا انجام ندادن؟ نصب رایگان اسکریپت،بک اپ، پنل پیامک رایگان و هزارکار دیگه!

hostfire
December 26th, 2013, 11:25
من چیزی نخوندم از این تاپیک جز حرف رضا احسانی
ولی
هیچ کس حاظر نیست برا خودش رقیب بتراشه
خب این یه امره منتطقیه جناب

adenaweb
December 26th, 2013, 11:29
من چیزی نخوندم از این تاپیک جز حرف رضا احسانی
ولی
هیچ کس حاظر نیست برا خودش رقیب بتراشه
خب این یه امره منتطقیه جناب

جناب گنجه اصلا این امر منطقی نیست! وقتی کسی روا نداشته باشه یه لقمه نون توی سفره کس دیکه ای باشه، واقعا انتظار داره که کار خودش رونق داشته باشه و نون تو سفره خودش باشه؟
چرا فقط ما میخوایم که برای اینکه بالا بریم بقیه رو بزاریم کنار با زور و ...؟
بدبختی اینجاست که در تمام رده های کشور اینطوری هست! از اون بزرگان گرفته تا ....

hostfire
December 26th, 2013, 11:33
جناب گنجه اصلا این امر منطقی نیست! وقتی کسی روا نداشته باشه یه لقمه نون توی سفره کس دیکه ای باشه، واقعا انتظار داره که کار خودش رونق داشته باشه و نون تو سفره خودش باشه؟
چرا فقط ما میخوایم که برای اینکه بالا بریم بقیه رو بزاریم کنار با زور و ...؟
بدبختی اینجاست که در تمام رده های کشور اینطوری هست! از اون بزرگان گرفته تا ....

نه عزیز من این چه حرفیه؟
شما دقت نمیکنی ؟اون طرف خودش هیچی نداره .شما میخوای رقیب شی اون هیچی رو هم ازش بگیری؟
جدی؟

adenaweb
December 26th, 2013, 11:36
نه عزیز من این چه حرفیه؟
شما دقت نمیکنی ؟اون طرف خودش هیچی نداره .شما میخوای رقیب شی اون هیچی رو هم ازش بگیری؟
جدی؟

عزیز اگه هیچی نداره، پس دیوانه هست و تو امین اباد نشسته و 2 ساله داره تو هاستینگ کار میکنه و 2 تا کارمند داره؟

hostfire
December 26th, 2013, 11:39
عزیز اگه هیچی نداره، پس دیوانه هست و تو امین اباد نشسته و 2 ساله داره تو هاستینگ کار میکنه و 2 تا کارمند داره؟

نه عزیزم
هیچی همونیه لقمه نونیه که شما میخوای در بیاری ، اون داره یه لقمه نون در میاره فقط زیاد تر نمیشه.فقط میتونه گذران زندگیشو داشته باشه
مثل من!

adenaweb
December 26th, 2013, 11:44
نه عزیزم
هیچی همونیه لقمه نونیه که شما میخوای در بیاری ، اون داره یه لقمه نون در میاره فقط زیاد تر نمیشه.فقط میتونه گذران زندگیشو داشته باشه
مثل من!

شما اگه 2 خط قران خونده باشی به صراحت نوشته که اگه یه لقمه نون بزاری روی سفره کسی، خدا چند برابرش رو میزاره تو سفرت. اینو خودم واقعا دیدم و تجربه کردم...

rezahesami
December 26th, 2013, 11:49
حرف شما متین ولی منظور از متفاوت بودن رو نمی فهمم! مثلا هاست با قارچ و نوشابه مخصوص به همراه پک کودکان بدیم به مردم؟
چه کاری هست که بقیه واقعا انجام ندادن؟ نصب رایگان اسکریپت،بک اپ، پنل پیامک رایگان و هزارکار دیگه!

شما واقعا هنوز نمی دونید متفاوت بودن قارچ و نوشابه نیست ؟!
نصب اتوماتیک اسکریپت می تونید بذارید نه رایگان!
امکان انتخاب سیستم عامل توسط کاربر بعد از خرید هاست می تونید بذارید . این مورد رو من دارم هاستش رو ولی ایران هیچ کس نداره همچین سیستمی که شما بتونید روی یک هاست لحظه ای سیستم عامل تغییر بدید!
روی هاست های اشتراکی تون می تونید پلاگین های مختلف مثل سرتیفیکیت امنیتی معتبر ، نصب خودکار اسکریپت ، بک روزانه ، قالب اختصاصی سی پنل و دایرکت ، امکان تغییر سیستم عامل ، آی پی اختصاصی ، آنتی ویروس و آنتی شلر ، آنتی دیداس ، منابع اختصاصی و هزار تا چیز دیگه بذارید فقط کافیه به جای ایده خوشمزه قارچ و نوشابه تون کمی توی اینترنت جستجو کنید ببینید چه پلاگین هایی هست چه تکنولوژی هایی هست.

یه نگاه بکنید به همین جا به دور و برتون به سایت های ایران ببینید دردشون چیه ، مشکل شون چیه؟ چیا میخان شما اونها رو تامین کن ، پک کودک رو بذار وقتی وقتت آزاد شد باهاش بازی کن برای تقویت ذهن مفیده!:71:

ParsWebIT
December 28th, 2013, 03:41
چرا شروع نمی کنید؟ بهترین کار تجربه کردن هست یه حساب کتاب کنید و 2 ماه ادامه بدین اوضاع رو بسنجید
دانش فنی و هنر تبلیغات مهم هست همین!

reza*
December 28th, 2013, 13:03
چرا شروع نمی کنید؟ بهترین کار تجربه کردن هست یه حساب کتاب کنید و 2 ماه ادامه بدین اوضاع رو بسنجید
دانش فنی و هنر تبلیغات مهم هست همین!

بله ! یه عده هم تو این دو ماه ممکنه قربانیه سنجیدن ها و تست کردن ها باشن . کی به کیه .

هر کسی دوست داره یه دو ماه هاستینگ بزنه و یه عده مشتری جمع کنه بعد دید نمیتونه ول کنه به امونه خدا . طوری نمیشه که .

adenaweb
December 28th, 2013, 13:05
بله ! یه عده هم تو این دو ماه ممکنه قربانیه سنجیدن ها و تست کردن ها باشن . کی به کیه .

هر کسی دوست داره یه دو ماه هاستینگ بزنه و یه عده مشتری جمع کنه بعد دید نمیتونه ول کنه به امونه خدا . طوری نمیشه که .

درسته ولی اگه به صورت شرکتی ادم کار کنه نمی تونه وسطش مشتری ها رو ول کنه.