PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند حساب وریفای شده با مدارک

n4ser
December 25th, 2013, 16:06
من یک حساب وریفای شده پی پال میخوام همه چیزش معلوم و مشخص باشه و واغعی باشه که اگر فردا لیمیت شد مدارک باشه از لیمیت در بیاد لطفا قیمت بدین

n4ser
December 27th, 2013, 15:36
نبود؟

glxx
December 27th, 2013, 15:44
با سلام در خدمتیم
سبد خرید - میزبان داده پاسارگاد (آنلاین سرور) (http://my.onlineservers.ir/cart.php?gid=7)
برای پی پال با پشتیبانی تماس بگیرید
ارسال درخواست - میزبان داده پاسارگاد (آنلاین سرور) (http://my.onlineservers.ir/submitticket.php)

fanous_m
December 27th, 2013, 15:48
200 تومان با حساب بانکی آمریکا

n4ser
December 29th, 2013, 00:45
توجه ! یک نفر به ایدی یاهو من پی ام داده و گفته دلار میفروشم و بعد از صحبتی که با این خانم داشتیم فهمیدیم به گفته خودشون دلار هکی دارن و میخواستن به ما بفروشن و ما چون پیشنهاذ ایشون رد کردیم و نخریدیم ایشون مارو تحدید به هک کردن و با یک لینک عکس ای پی مارو زدن و قراره مارو هک کنن که هزار سال نمیتون نه ایشون بلکه هرکیم جا ایشون با شن نمیتونن امنیت سیستم بنده بالاست اینو میخواستم بگم ایشون یوزر همین انجمن هستن مواضب باشید بهتون دلار هکی نفروشن یا هکتون نکنن ایدی طرف اینه sara.pori@yahoo.com شماره تماس و ادرس منزل کلیه اطلاعات ایشون رو در همین تاپیک میزارم اینم بگم ایشون به دلایل مربوطه تحت پیگرد پلیس سایبر قرار گرفتن اینو گفتم فقط محض اطلاع بود مدیران لطفا پاک نکن

arc1o0
December 29th, 2013, 01:03
سلام

پاسپورت دارید؟

Ramin
December 29th, 2013, 02:15
توجه ! یک نفر به ایدی یاهو من پی ام داده و گفته دلار میفروشم و بعد از صحبتی که با این خانم داشتیم فهمیدیم به گفته خودشون دلار هکی دارن و میخواستن به ما بفروشن و ما چون پیشنهاذ ایشون رد کردیم و نخریدیم ایشون مارو تحدید به هک کردن و با یک لینک عکس ای پی مارو زدن و قراره مارو هک کنن که هزار سال نمیتون نه ایشون بلکه هرکیم جا ایشون با شن نمیتونن امنیت سیستم بنده بالاست اینو میخواستم بگم ایشون یوزر همین انجمن هستن مواضب باشید بهتون دلار هکی نفروشن یا هکتون نکنن ایدی طرف اینه sara.pori@yahoo.com شماره تماس و ادرس منزل کلیه اطلاعات ایشون رو در همین تاپیک میزارم اینم بگم ایشون به دلایل مربوطه تحت پیگرد پلیس سایبر قرار گرفتن اینو گفتم فقط محض اطلاع بود مدیران لطفا پاک نکن

بابا کاراگاه ! در کمتر از چند دقیقه دستور پیگرد قضایی رو برای پلیس بین الملل صادر کردید؟ :دی

برای درخواستتون پاس دارید؟

xxxman
December 29th, 2013, 03:26
توجه ! یک نفر به ایدی یاهو من پی ام داده و گفته دلار میفروشم و بعد از صحبتی که با این خانم داشتیم فهمیدیم به گفته خودشون دلار هکی دارن و میخواستن به ما بفروشن و ما چون پیشنهاذ ایشون رد کردیم و نخریدیم ایشون مارو تحدید به هک کردن و با یک لینک عکس ای پی مارو زدن و قراره مارو هک کنن که هزار سال نمیتون نه ایشون بلکه هرکیم جا ایشون با شن نمیتونن امنیت سیستم بنده بالاست اینو میخواستم بگم ایشون یوزر همین انجمن هستن مواضب باشید بهتون دلار هکی نفروشن یا هکتون نکنن ایدی طرف اینه
sara.pori@yahoo.com
شماره تماس و ادرس منزل کلیه اطلاعات ایشون رو در همین تاپیک میزارم اینم بگم ایشون به دلایل مربوطه تحت پیگرد پلیس سایبر قرار گرفتن اینو گفتم فقط محض اطلاع بود مدیران لطفا پاک نکن

بابا تو دیگه کی هستی
پلیس سایبر چیه
پلیس فتااااا عزیزم
چه بچه های کوچلو پیدا میشه تو وب سایت

تو خودت سرت را کلاه گزاشتن نتونستی کاریی کنی الان میخوای با چت ادرسشو در بیاری:d

با سلام . دوستان عزیز همین طور که دیشب اعلام کردم (و نمیدوم چرا مدیران انجمن بدون هیچ دلیلی تاپیک من رو که با مدرک هم باز شده بود حذف کردن در صورتیکه هدف من اطلاع رسانی به هموطنان عزیزم بود) کلاه 400 هزار تومانی توسط سئو کاری با آی دیseo_plus@yahoo.com
بر سر من گزاشته شد و نه تنها پول من رو این آقا بالا کشید در حال حاضر وضعیت ورودی گوگل من هم وخیمه طوری که از روزی 2000 هزار آی پی به روزی 50 آی پی رسیده !
از دوستان سئو کار که میتونن وضع سایت من رو به قبل بر گردونن تقاضا میشه که اعلام کنین . فقط نکته ای اعلام کنم که هزینه رو بعد اینکه سایتم سر حال شد پرداخت میکنم که باز مشکل پیش نیاد .

ajaaab
با تشکر .

n4ser
December 29th, 2013, 11:03
بابا تو دیگه کی هستی
پلیس سایبر چیه
پلیس فتااااا عزیزم
چه بچه های کوچلو پیدا میشه تو وب سایت

تو خودت سرت را کلاه گزاشتن نتونستی کاریی کنی الان میخوای با چت ادرسشو در بیاری:d

ببین شما یک بچه 13 ساله هستی از طرز حرف زدنت معلومه نه من که 27 سالمه؟ با چت ادرس کسی رو در بیارم؟ این حرفت یعنی چی؟ بنده ایتجا عضوم که از انجمن استفاده کنم نه اینکه مثل بعضیا بیام سو استفاده کنم؟ بنده پسر عموم معاون وزیر کشور هستن و و از طریغ یک اشنا که تو سایبر داشتیم در حال پیگیری هستیم بعدشم من از 77 پای نت هستم دنبال هک نیستم چون سودی نداره برام ولی به اندازه کافی علمشو دارم هک اینجور کار ها چه سودی داره واسم ولی بعضیا تا 4تا چیزی یاد میگیرن میگن هکریم ما من نیاید هویت ایشون رو فاش باید به شماها دلار هکی بفروشن بعدش که بفهمین پشیمون میشین این انجمن جای بچه ها نیست

Ramin
December 29th, 2013, 11:16
ببین شما یک بچه 13 ساله هستی از طرز حرف زدنت معلومه نه من که 27 سالمه؟ با چت ادرس کسی رو در بیارم؟ این حرفت یعنی چی؟ بنده ایتجا عضوم که از انجمن استفاده کنم نه اینکه مثل بعضیا بیام سو استفاده کنم؟ بنده پسر معاون وزیر کشور هستن و و از طریغ یک اشنا که تو سایبر داشتیم در حال پیگیری هستیم بعدشم من از 77 پای نت هستم دنبال هک نیستم چون سودی نداره برام ولی به اندازه کافی علمشو دارم هک اینجور کار ها چه سودی داره واسم ولی بعضیا تا 4تا چیزی یاد میگیرن میگن هکریم ما من نیاید هویت ایشون رو فاش باید به شماها دلار هکی بفروشن بعدش که بفهمین پشیمون میشین این انجمن جای بچه ها نیست

دوست عزیز بنده به شما پیشنهاد می کنم. به جای اینکه در اینجا تاپیک ایجاد کنید و منتظر پاسخ دوستان برای حساب پی پال باشید. از پاسپورت دیپلماتیک پدرتان جهت افتتاح حساب استفاده کنید. به هر حال این پاسپورت دارای مصونیت سیاسی - دیپلماتیک در تمام امور اداری در کشور های دیگر می باشد !

xxxman
December 29th, 2013, 17:05
...........

xxxman
December 29th, 2013, 23:20
ببین شما یک بچه 13 ساله هستی از طرز حرف زدنت معلومه نه من که 27 سالمه؟ با چت ادرس کسی رو در بیارم؟ این حرفت یعنی چی؟ بنده ایتجا عضوم که از انجمن استفاده کنم نه اینکه مثل بعضیا بیام سو استفاده کنم؟ بنده پسر معاون وزیر کشور هستن و و از طریغ یک اشنا که تو سایبر داشتیم در حال پیگیری هستیم بعدشم من از 77 پای نت هستم دنبال هک نیستم چون سودی نداره برام ولی به اندازه کافی علمشو دارم هک اینجور کار ها چه سودی داره واسم ولی بعضیا تا 4تا چیزی یاد میگیرن میگن هکریم ما من نیاید هویت ایشون رو فاش باید به شماها دلار هکی بفروشن بعدش که بفهمین پشیمون میشین این انجمن جای بچه ها نیست

بله سلام
بنده هم
پسر روحانی هستم

__coma__
December 29th, 2013, 23:20
مدیران انجمن یک فکری کنید !!! انجمن داره شورش در میاد