PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای انتقال اطلاعات به ساب دامین

hotler
December 25th, 2013, 14:52
درود.:53:
بنده به یک مشکلی خوردم ؛ میخواستم اطلاعات سایتم رو از روی صفحه اصلی سایت به ساب دامین منتقل کنم.( مدیریت محتوا هم وردپرس هست )
مثلاً : MiniMovie.iR رو به one.MiniMovie.iR انتقال بدم.( عکس ها و اطلاعات حفظ بشوند )
ممنون میشم دوستان کمک کنند.
یا علی.

hotler
December 25th, 2013, 20:45
up

hotler
December 25th, 2013, 20:46
Up
کسی نیست از دوستان کمک کنه ؟

demonse2
December 25th, 2013, 23:46
درود

اگر میخواهید که اطلاعات و عکس ها حذف بشوند خوب چه کاریه که منتقلش کنید ، توی 1 پوشه 1 وردپرس جدید نصب کنید

اما اگر این بشوند شما غلط املایی هست و منظورتون نشوند هست :

وارد هاستتون بشید بعد توی روت 1 فولدر به عنوان مثال با نام one درست کنید بعد کل فایل ها را منتقل کنید توی این فولدر و بعدش هم برید توی پیشخوان و بخش تنطیمات همگانی سپس در اینجا هم آدرس سایت را به one.MiniMovie.iR تغییر بدید .

برای ساخت ساب دامین هم از پنل هاست برید توی Subdomain و 1 ساب دامین بسازید .

البته اگر سایتتون بازدید بالایی از گوگل و ... داره این را هم در نظر بگیرید که با این کار کل لینک های ثبت شده شما در گوگل شکسته خواهد شد .

hotler
December 26th, 2013, 00:50
دوست عزیز.
پس باید چیکار کنم که لینک ها شکسته نشه ؟
دومین جدید ثبت کنم ؟

hotler
December 26th, 2013, 00:53
در ضمن نمیخوام که عکس ها و پست ها حذف بشه.
این چه کاریه ؟
بعدشم این همه سایت به همین صورت که وقتی سایتشون فیل*تر میشه و یک ساب دومین ایجاد میکنن !
این ها هم یعنی ضرر میکنن و ...

kingwolf11
December 26th, 2013, 11:08
با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز .
اینکار بسیار ساده هست .
بعد از این که فایل های وردپرسو به پوشه ی سابدامین انتقال دادید در بخش مدیریت وردپرس از منو های سمت راست در بخش تنظیمات ، تنظیمات همگانی را انتخاب کرده و
نشانی وردپرس (url) و نشانی سایت (url) را تغییر بدید و آدرس جدید رو بزنید .
به همین سادگی
موفق باشید