PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Php كار جواب بده

Mohammadrex
December 25th, 2013, 02:57
سلام يك سوال . من يك شبكه اجتماعي دارم كه با php نوشته شده و روي هاست هستش ميشه يه كاري كرد كه كاربران وقتي دارن موزيك يا عكس اپلود ميكنن توي سايت اتوماتيك بره توي يك vps و توي vps اپلود بشه ولي خوده سايت روي هاست باشه ؟؟؟؟ يا نه

downloaddl
December 25th, 2013, 03:16
شیرترانیکس هست ؟!

Mohammadrex
December 25th, 2013, 03:46
خير يك سيستم جديده

hejazee
December 25th, 2013, 06:30
بله این کار ممکن است. باید سیستم تان را پیکربندی کنید. یا ممکن است نیاز به قدری برنامه نویسی داشته باشد.

hejazee
December 25th, 2013, 06:31
ضمنا اگر که وی پی اس دارید، خوب سایت رو هم روی همون راه اندازی کنید. چه ضرورتی داره که سایت روی یک هاست اشتراکی باشه؟ روی وی پی اس باشه که بهتره!

dexin
December 25th, 2013, 07:32
امکانش هست . ولی ی مقدار غیر منظقیه به نظرم
بتهره سایت روی همون وی پی اس باشه

Mohammadrex
December 25th, 2013, 09:07
خب منم ميدونم روي وي پي اس منطقيه اما ميترسم هك بشه پشت سر هم .كانفيكت امنيتي كه بلد نيستيم فعلا .به نظرتون سايت رو روي vps خام سوار كنيم هك نميشه؟؟؟؟؟ چه كنيم ؟؟؟ براي امنيتش

downloaddl
December 25th, 2013, 09:10
ببرش رو هاست دی ال :دی
دیگه وی پی اس هم نیاز نداری

Mohammadrex
December 25th, 2013, 09:20
تا كي ؟؟؟ بعد شيش ماه سايت كه پربازديد شد منفجر ميشه هاست . لطفا يكي يك راه خوب پيش نهاد بده

hejazee
December 25th, 2013, 09:30
برای چی باید هک شه؟
اگر وی پی اس هک میشه، هاست هم هک خواهد شد.
اکثر این هاست های اشتراکی هم کانفیگ امنیتی خاصی ندارند.
تازه به طور کلی که حساب کنیم، هاست اشتراکی، به خاطر اشتراکی بودنش امنیت کمتری داره.
ضمنا، اگر نیاز به کانفیگ وی پی اس لینوکس داشته باشید، ممکنه بتونم به شما کمک کنم. (Debian کار می کنم)
---
البته از جهاتی هم استفاده از هاست شاید برای شما ساده تر باشه چون کنترل پنل بهتری دارید و همه ی سرویس ها هم فعال هست.
ولی روی وی پی اس اگر کنترل پنل نصب نکنید، مجبور خواهید بود همه چیز را از خط فرمان کنترل کنید.
ولی من شخصا همیشه خط فرمان رو ترجیح میدم. حتی وقتی کنترل پنل هم باشه ازش استفاده نمی کنم.