PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست همکاری و پیشنهاد

ParseData
December 24th, 2013, 15:34
سلام من میخوام یک سایت آموزشی و حالا تفریحی درست کنم به نظرتون چطوره؟ کسی هست بخواد شریک بشیم؟

dark_7qe
December 24th, 2013, 15:37
در چه زمینه ای ؟؟چقدر سرمایه دارید؟؟

ParseData
December 24th, 2013, 16:08
هیچ تصمیمی نگرفتم میخوام از شماها نظر بخوام سرمایه برای چی؟اگر منظورتون تبلیغات هست که فکرهایی شده

babelirani
December 24th, 2013, 16:16
با سلام

اولا" اینکه پیشنهاد میخواید یا شریک ؟

و دوما" دوست عزیز سایت آموزشی و تفریحی اصلا" با هم همخونی نداره مثل وضع الان همین سایت میشه .

milad_it
December 24th, 2013, 16:22
درود ما در حل تشکیل گروهی برای این کار هستیم یک سایت جامع
برای اطلاعات بیشتر ای دی
kourosh.ebra@yahoo.com رو اد کنید

ParseData
December 24th, 2013, 16:25
کسانی که تمایل دارند میتونن شریک بشن یا فقط میتونن نظر بدن که استفاده بشه،درسته اما یک سایت هست و یک انجمن .سایت که موضوعش مشخص بشه که فعالیتش ادامه پیدا میکنه و اما انجمن که میشه توش تقریبا تمام موضوعات رو گذاشت

geniune
December 24th, 2013, 18:08
سلام دوست عزیز
نظر بنده ست ...
سایت تفریحی از لحاظ درآمد ابتداش 0 هست . شما در ابتدا میتونید سایتی با این موضوع راه بندازید چون بنده راه انداختم ولی چون سایت الان کار زیاد داشت دامنه اش رو بیخیال شدم الان داره خاک میخوره
دانلود آهنگ , فیلم ایرانی ,اس ام اس ,ترول , و چیزایی که شما میخواید مثل تصاویر بوووووق و . . .
دوم اینکه بعد از گرفتن 500 آی پی در روز میتونید کسب درآمد از طریق پاپ آپ رو شروع میکنیم که اون هم هزینه ی هاست رو تامین میکنه
خلاصه تا بخواید روزانه مثلا 10 هزار آی پی بدست بیارید حالا حالا ها نمیتونید مگر اینکه مدیر و نویسنده با تجربه داشته باشید و اسم سایتتون هم تک باشه
امیدوارم بهترین نتیجه رو بگیری
موفق باشید ...

کیمیا-غلامی
December 24th, 2013, 18:10
بیا با ماااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااا شریک بشو

ParseData
December 24th, 2013, 18:52
ممنون سایت تفریحی مخاطباش خاص نیستند و از همه اقشار میتونه بازدید داشته باشه اما تا بخواد بالا بیاد خیلی وقت میبره دوست دارم حداقل چیزی باشه هم خودم یه چیزی یاد بگیرم هم بقیه خودم روی سایت تفریحی فکر کردم خیلی خوبه اما کار زیاد میبره اما آموزشی خیلی کمتر وقت میخواد فقط باید چندتامدیر خوب داشته باشه

geniune
December 24th, 2013, 18:59
ممنون سایت تفریحی مخاطباش خاص نیستند و از همه اقشار میتونه بازدید داشته باشه اما تا بخواد بالا بیاد خیلی وقت میبره دوست دارم حداقل چیزی باشه هم خودم یه چیزی یاد بگیرم هم بقیه خودم روی سایت تفریحی فکر کردم خیلی خوبه اما کار زیاد میبره اما آموزشی خیلی کمتر وقت میخواد فقط باید چندتامدیر خوب داشته باشه

خواهش میکنم دوست عزیز
بله برای سایت تفریحی زمان خیلی میبره ولی به نظرم سایت آموزشی باشه بهتره به شرطی که آموزش هاش کپی زیاد نباشه و چیزی باشه که کاربر میخواد و اگر باز هم سرعت گذاشتن مطلبتون کم باشه برای سایت آموزشی مشکلی پیش نمیاد چون کاربر منتظر آموزش جدید هست و انتظار سرعت زیاد گذاشتن مطلب رو نداره
موضوع آموزش هم باید مشخص باشه
موفق باشید
;)

ParseData
December 24th, 2013, 20:41
حالا به نظرتون موضوع چی باشه؟

geniune
December 25th, 2013, 01:22
حالا به نظرتون موضوع چی باشه؟
متاسفانه به خاطر همین قضیه بود که سایت رو کامل راه ننداختم الان باز میشه 4 تا مطلب داره و فعالیتی نمیشه :(
دامنه دات کام هم گرفته بودم :(
به نظرم آموزش انتخاب کنی بهتره البته اگه نگاه کنی بعضی سایت های تفریحی با هم هست یعنی آموزششون در حد تخصصی به چیزی نیست آموزش آشپزی و از این قضایاست ...
بستگی به شما داره اگر وقت مطلب گذاشتن پی در پی در وبسایت رو دارید بسم الله اگر حوصله ندارید روزی یک مطلب بزارید به نظرم بیخیال شید
مگر اینکه نویسنده جذب کنید
در هر حال به خودتون بستگی داره سختی سایت تفریحی بیشتر از سایت های دیگست
با اینکه هزینه ی کمی میبره ولی زحمت زیادی داره
موفق باشید ...

InterServer.ir
December 25th, 2013, 01:36
با سلام

در صورتی که سایت سرگرمی آماده با هزاران مطلب و دارای بازدید برای شروع نیاز داشتین پیام خصوص کنید

geniune
December 25th, 2013, 01:38
با سلام

در صورتی که سایت سرگرمی آماده با هزاران مطلب و دارای بازدید برای شروع نیاز داشتین پیام خصوص کنید
پیشنهاد خوبیه . سایت آماده بهتره البته اگه خوب بدن
:->

ParseData
December 26th, 2013, 01:42
آموزشی بهتره

MEHDI KARAMI
December 26th, 2013, 02:23
فقط زمان نیازه بیشتر سایت ها میتونن در امد زا باشن نا امیدی تو این کار زیاد دیده میشه چون ادمین میبینه بعد مثلا 3 ماه اون نتیجه ای رو که میخواسته نگرفته و بیخیال میشه که این بد ترین کار ممکنه! سایت تفریحی فکر میکنم در امد بیشتری داشته باشه نمونه زیاد هست مثل نیک صالحی و beytoote.com و غیره... که اگر توجه کنید نیک صالحی بیشتر از 10 تا بنر تبلیغاتی تو سایتش داره دلیلش هم اینه که سایت های تفریحی از همه تیپ ادم بازدید کننده دارن خلاصه اگر زدی تو این کار سعی کن ناامید نشی موفق باشی.

ParseData
January 5th, 2014, 21:51
منتظرم