PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ایا چنین اسکریپتی وجود داره ؟ یا شبیه این؟

sarv-it
December 23rd, 2013, 17:11
سلام دوستا و عرض ادب
میخواستم بدونم یه اسکریتی هست که مثلا رو سرور ویندوز یا خود سیستم راش بندازیم و تعریف کنیم مثلا یه پوشه رو هر روز فلان ساعت وصل بشه به یه اف تی ÷ی یا همین سایتهایی که فضا میدن مثل مگا اون پوشه رو اپلود کنه اونجا ؟

mr.tiny
December 23rd, 2013, 18:55
سلام دوستا و عرض ادب
میخواستم بدونم یه اسکریتی هست که مثلا رو سرور ویندوز یا خود سیستم راش بندازیم و تعریف کنیم مثلا یه پوشه رو هر روز فلان ساعت وصل بشه به یه اف تی ÷ی یا همین سایتهایی که فضا میدن مثل مگا اون پوشه رو اپلود کنه اونجا ؟
واسه بک آپ میخوایی ؟

sarv-it
December 23rd, 2013, 20:53
بله راستش ما برای بکاب ها اینگونه عمل میکنیم
یه سرور خارج از اون دیتاسنتر برای نگهداری بکاب ها تهیه کردیم که روزانه سرورهای هاستینگ خودکار بکاب رو انتقال میدن رو اون سرور
و ما هر 2 روز یک بار بکاب ها رو بکاب میگیریم رو چند فضای اپلود که فضا خرید کردیم مثل مگا
حالا میخواستم بدونم اسکریپتی هست این کار مارو انجام بده و از بکاب بکاب بگیره بفرسته اون جاهایی که تعیین میکنیم

mhiizadi
December 23rd, 2013, 21:35
برای سی پنل یه نوع فایل php هست که این کار رو انجام میده و corn job هست
البته فقط برای یک هاست برای کل سرور از backup legacy استفاده میکنیم..

sarv-it
December 23rd, 2013, 21:45
نه شما منظور منو متوجه نشدید
من میخوام بکاب هایی که از سرورهای هاستینگمون میاد رو سرور بکابمون از طریق ftp
که اونمسرور ویندوز 2008 هست
اون اسکریپت رو سرور ویندوز که بکاب ها میاد رو اون نصب شه و کار بکاب گیری از بکاب های موجود در سرور ویندوز رو روی فضاهای مورد نظر رو انجام بده که ما دستی انجام ندیم

nginxweb
December 23rd, 2013, 21:46
درود

در لینوکس از طریق bash script قابل نوشتن میباشد

sarv-it
December 23rd, 2013, 21:55
درود

در لینوکس از طریق bash script قابل نوشتن میباشد
یعنی اینکه بشه خودش انتقال داد به سایتی مثل مگا که توش فضا خریداری شده و ftp نداره فقط فضا هست

ULTRAWEB
December 23rd, 2013, 22:17
مگا بدرد نمیخوره جرا که شما دسترسی به api ندارین و برای همین اتوماتیک نمیشه کاری کرد
برای اینکار باید حتما یک سرور برای بک اپ بگیرین یا اف تی پی
توی لینوکس با یک دستور rsyncمیشه همه چی رو فرستاد روی یک سرور دیگه
بازمان بندی و اتوماتیک

1eng.ir
December 23rd, 2013, 22:29
اگه mega.co.nz اف تی پی داره
میتونید با یه کُد ساده (php یا bash) این انتقال رو انجام بدید

sarv-it
December 23rd, 2013, 22:34
نه دیگه مشکل منم اینجاست که
اف تی پی ندارن
و از همه مهتر میخوایمن از رو سرور ویندوز 2008 انتقال بدیم یعنی بکاب هایی که از سرور های هاستینگ اومده رو این سرور ویندوز

1eng.ir
December 23rd, 2013, 22:41
خوب برید جایی که ftp داشته باشه
مث uploaded.net

sarv-it
December 23rd, 2013, 22:45
خوب برید جایی که ftp داشته باشه
مث uploaded.net
ممنون
میشه اون کد پی اچ پی که گفتید رو هم بدید

hejazee
December 24th, 2013, 00:19
سلام
از سایت ADrive | Online Storage, Online Backup, Cloud Storage (http://adrive.com/) فضای بکاپ تهیه کنید زیرا هم خیلی ارزونه و هم ftp , sftp, rsync, scp, webdav داره و هم اینه که اپلیکیشن اندوید و داره و ...
100 گیگ فضا میشه ماهی 2.5 دلار و 500 گیگ میشه ماهی 12.5 دلار و 1 ترابایت میشه ماهی 25 دلار...

خودم هم به همچین اسکریپتی نیاز دارم و سعی می کنم که برای خودم برنامه شو به PHP یا shell script بنویسم. اگر برنامه شو نوشتم برای شما هم ارسال می کنم که استفاده کنید. چیز پیچیده ای نیست.

موفق باشید.

hejazee
December 24th, 2013, 00:22
خیلی خوش شانس هستید. حتما از adrive اکانت بگیرید
ماه اول مجانی هست.
ضمنا برنامه ای هم دقیقا برای همین کار شما داره
Adrive desktop روی ویندوز نصب میشه و می تونید تنظیم کنید که یک پوشه رو به صورت زمان بندی شده آپلود یا حتی sync کنه براتون. ftp و ... هم که دارید...
https://www.adrive.com/static/support_gettingstarted#ADriveDesktop

hejazee
December 24th, 2013, 00:25
این رو هم بگم که 50 گیگ هم فضای مجانی میده بدون نیاز به پول دادن یا حتی داشتن کارت اعتباری... البته دیگه ftp نداره.

sarv-it
December 24th, 2013, 00:31
خیلی خیلی ممنون
دارم کارای خرید انجام میدم
فقط خودتون از اینجا استفاده میکنید ؟
این نرم افزار رو هم استفاده کردید یه توضیح بدید

yassale
December 24th, 2013, 00:37
Edit

sarv-it
December 24th, 2013, 00:39
با قیمت 40.000 تومان می تونیم تقدیمتون کنیمفقط مخصوص WHM/Cpanel هستش و لایسنس دائمیچیرو ؟

sarv-it
December 24th, 2013, 00:40
سلاماز سایت ADrive | Online Storage, Online Backup, Cloud Storage (http://adrive.com/) فضای بکاپ تهیه کنید زیرا هم خیلی ارزونه و هم ftp , sftp, rsync, scp, webdav داره و هم اینه که اپلیکیشن اندوید و داره و ...100 گیگ فضا میشه ماهی 2.5 دلار و 500 گیگ میشه ماهی 12.5 دلار و 1 ترابایت میشه ماهی 25 دلار...خودم هم به همچین اسکریپتی نیاز دارم و سعی می کنم که برای خودم برنامه شو به PHP یا shell script بنویسم. اگر برنامه شو نوشتم برای شما هم ارسال می کنم که استفاده کنید. چیز پیچیده ای نیست.موفق باشید.دوست عزیز موقع ثبت نام اشکال پسورد میده هر پسوردی میزنم طبق خطاهای خودش ؟؟

hejazee
December 24th, 2013, 00:43
خیلی خیلی ممنون
دارم کارای خرید انجام میدم
فقط خودتون از اینجا استفاده میکنید ؟
این نرم افزار رو هم استفاده کردید یه توضیح بدید

بله من از adrive استفاده می کنم. سرویس خوبی هست
البته الان که نگاه کردم، mega سرویس هاش ارزون تر هست در مجموع. البته اگر بخواهید 2 ترابایت یا 4 ترابایت فضا بخرید، مگا ارزون تر در میاد وگرنه adrive بهتره. ضمنا مگا برنامه ای مشابه این که adrive داره رو نداره.
من برنامه ی adrive sync رو تست نکردم ولی کاری نداره. خودتون برنامه رو دانلود کنید و روی کامپیوتر خودتون نصب کنید. و یکی از پوشه ها تون رو sync کنید اگر راضی بودید روی سرور هم نصب کنید.
ضمنا، می تونید یک ماه اکانت pro با فضای 100 گیگ رو مجانی استفاده کنید. بعدش دیگه ماهانه 2.5 دلار پرداخت کنید.

در خصوص نرم افزار بخوام توضیح بدم که توضیح خاصی نداره دیگه. معمولا سایت هایی که فضای بکاپ میدن همچین برنامه ای هم کنارش می ذارن.
البته سایت ovh هم (دیتاسنتر فرانسوی) یک همچین سرویسی داره که 25 گیگ فضای مجانی میده و نرم افزار برای sync کردن هم داره. ولی دیگه ftp نداره. فعلا تا جایی که من تحقیق کردم adrive از همه شون بهتره.
باهاشون صحبت هم کردم، امنیت اطلاعات شما رو تضمین می کنند.
اگر هم بخواهید می توانید کمی بیشتر پول بدید و اکانت business بخرید که امکان این رو میده که حتی user هم تعریف کنید.

hejazee
December 24th, 2013, 00:44
دوست عزیز موقع ثبت نام اشکال پسورد میده هر پسوردی میزنم طبق خطاهای خودش ؟؟

متوجه نشدم.
ثبت نام در سایت adrive کار سختی نیست نباید با مشکلی مواجه شوید.

yassale
December 24th, 2013, 00:46
چیرو ؟
اسکریپت بکاپ گیر خودکار و ارسال به ftp مورد نظرتون
بنده ابتدا متوجه نشدم برای سرور ویندوزی لازم دارید.
موفق باشید

sarv-it
December 24th, 2013, 00:50
Password needs to be at least 8 characters long.Password needs to have at least one Upper Case letter.
Password needs to have at least one Lower Case letter.
Password needs to have at least one Number.
این خطارو میده با اینکه همه اینهارو رعایت میکنم

hejazee
December 24th, 2013, 00:53
این خطارو میده با اینکه همه اینهارو رعایت میکنم

دیگه اینش رو نمی دونم
مثلا این پسورد رو تست کنید ببینید کار می کنه یا نه.
TarSHl95mdjcQQ
البته اگر از این استفاده کردید، حتما سریع عوضش کنید (یادتون نره :D )