PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل نشان ندادن پی ام در یاهو مسنجر

yassale
December 22nd, 2013, 22:45
سلام

من در یاهو هر چی پی ام میدم یا رسیو میکنم فقط یه صفحه سفید میبینم انگار هیچ پیامی تبادل نشده کلی مطالب در موردش سرچ کردم اما به نتیجه ای نرسیدم
اگر کسی این مشکل رو داشته و یا راه حلی داره برای حل این مشکل ممنون میشم راهنمایی کنه
حتی در اسکایپ هم قسمت یوزرنیم و پسورد نشون نمیده از جاوا تا فلش پلیر همه رو دستکاری کردم به نتیجه ای نرسیدم متاسفانه :(

yassale
December 22nd, 2013, 22:50
اینم بگم سیستم عامل ویندوز 8 هست
ورژن های مختلف یاهو مسنجر هم دانلود و نصب کردم.

hassan5099
December 23rd, 2013, 01:01
سلام
یونیستال کنید ونسخه جدید نصب کنید درست میشه

glxx
December 23rd, 2013, 01:18
با پاک کردن فایل پوشه اصلی نه فقط با unistall تنها 90 %درست میشود

yassale
December 23rd, 2013, 01:25
سلام
یونیستال کنید ونسخه جدید نصب کنید درست میشه
چند بار اين كار رو كردم با ورژن هاي مختلف هم حتي اما نتيجه اي نگرفتم، موضوع اينه كه در اسكايپ هم به همين صورت شده و سيستم عامل هم اورجينال هستش به همين دليل ويندوز رو عوض نكردم.

yassale
December 23rd, 2013, 01:27
با پاک کردن فایل پوشه اصلی نه فقط با unistall تنها 90 %درست میشود
جواب نداد، حتي از رجيستري هم همه فولدراشم پاك كردم

hassan5099
December 23rd, 2013, 01:28
چند بار اين كار رو كردم با ورژن هاي مختلف هم حتي اما نتيجه اي نگرفتم، موضوع اينه كه در اسكايپ هم به همين صورت شده و سيستم عامل هم اورجينال هستش به همين دليل ويندوز رو عوض نكردم.
ویندوز من هم هشته هفته پیش مشکل شما را داشتم
با یونیستال کردن مشکلم برطرف شد

irmet
December 23rd, 2013, 02:17
سلام
بنا به تجربه چندین ساله ممکنه این مشکل ها باشه:
1- داشتن آنتی ویروس کسپر اسکای
2- آپدیت نبودن فلش پلیر. سعی کنید فلش پلیر رو به آخرین ورژن آپدیت کنید
3- آپدیت کردن جاوا
4- از قسمت internet options توی کنترل پنل و تب security درجه رو روی مدیوم بذارین

اگر همه اینها جواب نداد یک ورژن دیگه یاهو ترجیحا پایین تر رو نصب کنید.
Download Yahoo! Messenger 11.5.0.228 - FileHippo.com (http://www.filehippo.com/download_yahoomessenger/)

ertebat7
December 23rd, 2013, 12:12
از من هم در ویندوز8 بعد از دو هفته همین طور شد
اخرش برگشتم به همون ونیدوز7 چون به نظرم برنامه های اینترنتی فعلا روی ویندوز بهتر جواب میدن