PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به نظر و هم فکری شما دوستان عزیز دارم

mr.tiny
December 22nd, 2013, 18:56
لینک شبکه سلام

همونطور که بعضی از شما دوستان اطلاع دارید سایت فروش فایل با آدرس Csell.ir راه اندازی کردم

دیروز 2 قابلیت به سایت افزوده شده

یکیش تماس مستقیم خریدار به فروشنده و پشتیبان فایل یا محصول هست

مثال » در صفحه خرید : اسکریپت ارسال ایمیل انبوه Fast Email Sender نسخه ارجینال : بازارچه الکترونیکی Csell.ir (http://csell.ir/market-item/%D8%A7%D8%B3%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D9%BE%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%88%D9%87-fast-email-sender-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D8%A7%D8%B1%D8%AC/)

در تب : ارتباط با فروشنده و پشتیبان این محصول

مشتری میتونه بصورت ایمیل با فروشنده در ارتباط باشه

همچنین قابلیت جدیدی دارم به پنل اضاف میکنم که کاربرا بتونن توی پروفایل خودشون چیزهایی مثل :

شماره تلفن همراه
شناسه یاهو
شناسه اسکایپ
شناسه جیمیل
ایمیل
لینک شبکه کلوپ
لینک شبکه فیسنما
لینک شبکه دنبالر
لینک شبکه آپارات
لینک شبکه تویتر
لینک شبکه فیسبوک
لینک شبکه لینکید این
لینک شبکه گوگل پلاس

رو بصورت عمومی قرار بدن

میخوام بدونم از نظر شما این کار باعث ضرر به سایت من نمیشه ؟ مثلاً فروشنده مشتری رو تشویق کنه که بجای خرید از سایت بطور مستقیم خرید کنه ؟!

ممنون میشم نظرتون رو بگید

اگه نظر دیگه ای هم دارید عنوان کنید, تشکر

Yas-Host
December 22nd, 2013, 19:08
در تب : ارتباط با فروشنده و پشتیبان این محصول

مشتری میتونه بصورت ایمیل با فروشنده در ارتباط باشه

برای این مورد کد کپچا بزارید که با استفاده از ربات تعداد ایمیل بالا ارسال نشه.. همچنین برای گزارش تخلف چون ممکن است با استفاده از ربات و اسمپر از این روش به سایت شما حمله بشه و حجم mysql بالا بره و مشکلات بعدش..!

مورد بعدی هم بله مستقیم بهتر است ولی یادتون باشه که در بالای سایت بنویسید که هرگونه خرید و فروش به سایت شما مربوط نخواهد شد.
همچنین با گرفتن نماد اعتماد میتونید به بازدید کننده گان خودتون اطمینان بیشتری بدید.

موفق باشید.

mr.tiny
December 22nd, 2013, 19:10
برای این مورد کد کپچا بزارید که با استفاده از ربات تعداد ایمیل بالا ارسال نشه.. همچنین برای گزارش تخلف چون ممکن است با استفاده از ربات و اسمپر از این روش به سایت شما حمله بشه و حجم mysql بالا بره و مشکلات بعدش..!

مورد بعدی هم بله مستقیم بهتر است ولی یادتون باشه که در بالای سایت بنویسید که هرگونه خرید و فروش به سایت شما مربوط نخواهد شد.
همچنین با گرفتن نماد اعتماد میتونید به بازدید کننده گان خودتون اطمینان بیشتری بدید.

موفق باشید.

ممنون

ایمیل ها مستقیم ارسال میشه و در سایت یا دیتابیس ذخیره نمیشه

حتماً تصویر امنیتی رو قرار میدم

پس بنظر شما اینکه مشتری مستقیم به فروشنده در ارتباط باشه و اطلاعات تماس اون رو داشته باشه مشکلی پیش نمیاره ؟

sarinainc
December 22nd, 2013, 19:27
ممنون

ایمیل ها مستقیم ارسال میشه و در سایت یا دیتابیس ذخیره نمیشه

حتماً تصویر امنیتی رو قرار میدم

پس بنظر شما اینکه مشتری مستقیم به فروشنده در ارتباط باشه و اطلاعات تماس اون رو داشته باشه مشکلی پیش نمیاره ؟

دوست من از این حرف من ناراحت نشو
اما وقتی خودت اسکریپت شرکتی رو بدون اجازه کپی زدی ، کاربرات هم همین رفتار رو انجام میدن ، پس این سوالت زیاد معنی دار نیست ، اول خودت بعدا کسی

mr.tiny
December 22nd, 2013, 19:28
دوست من از این حرف من ناراحت نشو
اما وقتی خودت اسکریپت شرکتی رو بدون اجازه کپی زدی ، کاربرات هم همین رفتار رو انجام میدن ، پس این سوالت زیاد معنی دار نیست ، اول خودت بعدا کسی

دوست عزیز موضوع تاپیک چیز دیگه ای هست پس لطف کنید و اسپم ندید

اگر در مورد سوالات ذکر شده پاسخی دارید ممنون میشم پاسخ بدید در غیر اینصورت در تاپیک شرکت نکنید

sarinainc
December 22nd, 2013, 19:33
جالبه که بدهکار هم شدم
راهنماییت کردم اگر می فهمیدی
رفیق من تو خودت نباید ایده ***ی کنی تا ایده هاتو ن***ند.من فهمیدم چی گفتی ، تو هم فهمیدی من چی گفتم ، پس لطفاً وقتی حرف حق میشنوی داغ نکن
اسکریپت سایت تو نال شده themeforest مگه نیست؟
چشم ، شرکت نمی کنم.بفرما میدان آزاد برای فعالیت شما ، در ضمن به قوانین هم احترام بذار ، مگه تو مالتی یوزر نیستی؟ توی این سایت مالتی یوزر مگه ممنوع نیست؟
قوانین رو نمیدونی نیا اینجا (اینم نصیحت من)

mr.tiny
December 22nd, 2013, 19:42
مالتی یوزر بودن بنده با مدیر مربوطه همانگ شده و اکانت قبلی بنده بدلیل اینکه امکان تغییر نام نبود کامل مسدود شده و با اکانت جدید فعالیت میکنم

خیر بنده از وردپرس استفاده میکنم و چیزی نال نشده و این مواردی که گفتید ارتباطی با این تاپیک نداره , پس لطف کنید نع تاپیک رو منحرف کنید نه توی این تاپیک شرکت کنید

بنده به قوانین آشنا هستم