PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بازی آنلاین

netmelli
December 22nd, 2013, 16:24
با سلام
عزیزان برنامه نویس
دوستان قصد داریم یک بازی انلاین راه بندازی کنیم تحت برند شرکتمون و تحت لقای اون بازی در نمایشگاه بازی آنلاین شرکت کنیم

عزیزانی که تا الان بازی آنلاین کار کردند
لطفا اطلاعات تکمیلی رو بدن
تا اگر خدا بخواد سفارش بدیم یک بازی به سبکی که میخواهیم رو برامون بسازید
ممنون

sarinainc
December 22nd, 2013, 16:29
سلام
آقای آجرلو
در ایران زیاد نیستند کسایی که بازی آنلاین طراحی می کنند.چون اساتید بهتر می دونند که کار فردی نیست و تیمی باید کار کرد.به هر حال ما می تونیم براتون طراحی کنیم.اگر ژانر استراتژیک مثل عصر پادشاهان نیز می خواهید ، موتور بازی را طراحی کرده ایم و می ماند گرافیک آن که طبق سفارش شما آماده و تقدیم می گردد.

آی دی من : seomaster_web
شماره مستقیم من : 09375443163

با آرزوی موفقیت برای مجموعه جنابعالی

netmelli
December 22nd, 2013, 17:41
سلام
آقای آجرلو
در ایران زیاد نیستند کسایی که بازی آنلاین طراحی می کنند.چون اساتید بهتر می دونند که کار فردی نیست و تیمی باید کار کرد.به هر حال ما می تونیم براتون طراحی کنیم.اگر ژانر استراتژیک مثل عصر پادشاهان نیز می خواهید ، موتور بازی را طراحی کرده ایم و می ماند گرافیک آن که طبق سفارش شما آماده و تقدیم می گردد.

آی دی من : seomaster_web
شماره مستقیم من : 09375443163

با آرزوی موفقیت برای مجموعه جنابعالی

بازی که شما طراحی کردید تا حالا جایی ارائه شده ؟؟؟

یک توضیحات در مورد بازی میدید

بله تو مایه های عصر بادشاهان یا جنگ خان ها و اینا میخواهیم

sarinainc
December 22nd, 2013, 18:46
بازی که شما طراحی کردید تا حالا جایی ارائه شده ؟؟؟

یک توضیحات در مورد بازی میدید

بله تو مایه های عصر بادشاهان یا جنگ خان ها و اینا میخواهیم

خیر بازی تا الان جایی ارائه نشده است و جدید می باشد.
توضیحات تلفنی خدمت حضرتعالی عرض شد.

در ضمن در این بازی سعی کرده ایم فرهنگ و صلح را نیز در کنار غارت و جنگ قرار دهیم.همانطور که می دانید در بازی هایی مثل عصر پادشاهان فقط باید غارت و جنگ کنی و نوعی به نظر ما این فرهنگ رو داره به بچه هامون آموزش میده ، اما در بازی ما مثلا مدرسه سازی وجود داره ، که اگر بازیکن مدرسه نسازه شهر خودش دچار آتش سوزی میشه و وقتی علت ایجاد آتش سوزی رو جویا بشه می بینه که مردمان شهر به دلیل نداشتن فرهنگ یاغی شده اند و همه جا رو آتیش می زنند.همچنین در بازی ما سیستم مالیات نیز گنجانده شده است که بازیکن می تواند با دریافت مالیات معقول از مردمش ، سکه به دست بیاورد.در سیستم مالیات اگر زیاد مالیات بگیری ، مردم از حکومت ناراضی می شوند و تولیدات کاهش پیدا می کند.در حال حاضر بر روی آب و هوای بازی کار می کنم که از api استفاده می کنه و وقتی بازیکنی توی شهرشون هوا برفیه ، بازی هم محیطش برفی میشه ، و وقتی آفتابیه ، بازی هم حال و هوای گرم و آفتابی میگیره ، البته فعلا سیستم آب و هوا ارائه نخواهد شد و شما می توانید آپدیت بازی رو بعد از ارائه دریافت نمایید.

با آرزوی موفقیت

netmelli
December 22nd, 2013, 19:14
خیر بازی تا الان جایی ارائه نشده است و جدید می باشد.
توضیحات تلفنی خدمت حضرتعالی عرض شد.

در ضمن در این بازی سعی کرده ایم فرهنگ و صلح را نیز در کنار غارت و جنگ قرار دهیم.همانطور که می دانید در بازی هایی مثل عصر پادشاهان فقط باید غارت و جنگ کنی و نوعی به نظر ما این فرهنگ رو داره به بچه هامون آموزش میده ، اما در بازی ما مثلا مدرسه سازی وجود داره ، که اگر بازیکن مدرسه نسازه شهر خودش دچار آتش سوزی میشه و وقتی علت ایجاد آتش سوزی رو جویا بشه می بینه که مردمان شهر به دلیل نداشتن فرهنگ یاغی شده اند و همه جا رو آتیش می زنند.همچنین در بازی ما سیستم مالیات نیز گنجانده شده است که بازیکن می تواند با دریافت مالیات معقول از مردمش ، سکه به دست بیاورد.در سیستم مالیات اگر زیاد مالیات بگیری ، مردم از حکومت ناراضی می شوند و تولیدات کاهش پیدا می کند.در حال حاضر بر روی آب و هوای بازی کار می کنم که از api استفاده می کنه و وقتی بازیکنی توی شهرشون هوا برفیه ، بازی هم محیطش برفی میشه ، و وقتی آفتابیه ، بازی هم حال و هوای گرم و آفتابی میگیره ، البته فعلا سیستم آب و هوا ارائه نخواهد شد و شما می توانید آپدیت بازی رو بعد از ارائه دریافت نمایید.

با آرزوی موفقیت

کاملا صحیح
جالب هست طرح هاتون
بنده بعد از اربعین با همکارا صحبت میکنیم

بحث اینکه بازی راه بندازیم 100 درصد هست
فقط دوست داشتیم امسال نمایشگاه برسونیمش
حالا بازم یک حساب کتاب ها رو انحام میدیم

موفق باشید

eskelet-sokhte
December 22nd, 2013, 22:50
سلام.ایده بازی انلاین استراتژی رو دارم در دو نوع جنگی و عمومی.خواستید پ.خ بدید

alaviyoon
December 22nd, 2013, 23:01
سلام
آقای آجرلو خسته نباشید . ان شالله که خبر دارید راه اندازی بازی آنلاین خوب هزینه ای چند صد میلیونی در بر دارد ؟

netmelli
December 23rd, 2013, 16:54
سلام
آقای آجرلو خسته نباشید . ان شالله که خبر دارید راه اندازی بازی آنلاین خوب هزینه ای چند صد میلیونی در بر دارد ؟

سلام عزیز
والا صحبت هایی که کردیم هزینه هایی بین 40 تا 60 میلیون بوده
ولی اگر بحث معروف کردنش هم وسط بیاد
بله بالای 150 میلیون میشه