PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طراحی قالب سایت

RoobinaServer
December 22nd, 2013, 13:43
با سلام

لطفا دوستانی که قالب طراحی میکنند از بیس و کاملا با ایده نو و جدید نه کپی برداری نمونه کارهاشون را برای بنده پیغام خصوصی کنند و در تاپیک اعلام کنند که پیغام دادند و حداکثر قیمت را هم پیغام خصوصی کنند.

به همراه شماره تماس و ...

قالب مورد نظر برای سیستم whmcs باید طراحی گردد و دارای بهترین تکنولوژی باشد و از آژاکس و جکوئری نیز در آن استفاده شود برای تغییر صفحات و ...

طرح معمولی ندید که خودمون طراح زیاد داریم مخصوصا در زمینه قالب های اداری و ... بیشتر هدفم از زدن تاپیک این بود که طراح با طرح های هاستینگی کار کرده باشد و ایده های خیلی نو و جدید بریزه رو قالب :)

قالب مورد نظر کاملا گرافیکی و کاملا حرفه ای باید باشد.

منتظر پاسخ های شما هستم تا در نهایت تصمیم گرفته شود.

یا حق

RoobinaServer
December 22nd, 2013, 14:28
up

RoobinaServer
December 22nd, 2013, 23:11
بعد این همه مدت تعداد بازدید کننده به 10 نفرم نرسیده :) آمار انجمن خوابیده. :)

کسی نیست ؟

آپ

sarinainc
December 22nd, 2013, 23:18
سلام دوست گرامی
حق بدید چون فردا اربعین هست ، مشتری کم است و دوستان شاید تعطیل کرده اند کار رو
به هر حال امکان طراحی قالب برای شما را دارم.
در صورت تمایل با آی دی من تماس بگیرید : seomaster_web
البته یک نکته را عرض کنم که قالب های 50 تومان دوزاری من کلا کار نمی کنم.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

alaviyoon
December 22nd, 2013, 23:20
سلام علیکم
توصیه میکنم پروزه خودتون رو در پونیشا ثبت کنید . من که پروژه ای ثبت کردم و با طراحان موفقی آشنا شدم .
پونیشا :: بازار کار آنلاین (http://ponisha.ir/)

lordmhn
December 22nd, 2013, 23:24
سلام ، در خدمتیم.

RoobinaServer
December 22nd, 2013, 23:30
سلام دوست گرامی
حق بدید چون فردا اربعین هست ، مشتری کم است و دوستان شاید تعطیل کرده اند کار رو
به هر حال امکان طراحی قالب برای شما را دارم.
در صورت تمایل با آی دی من تماس بگیرید : seomaster_web
البته یک نکته را عرض کنم که قالب های 50 تومان دوزاری من کلا کار نمی کنم.
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

50 تومان چیه دیگه عزیز :)

طراح های خود ما بهتر از 50 تومانی میتوانند طراحی کنند اما مهم تجربه کار با طراحی هاستینگ هست که طراحان ما کم دارند در این مورد برای همین دنبال طراحی حرفه ای بیرون هستیم برای هاستینگ اصلی و مطمئنا هم فکر 50 تومانی نیستیم اما نه هم میلیاردی :-| :ی

یا حق

RoobinaServer
December 22nd, 2013, 23:32
همانطور که پست اول ذکر شده است :

لطفا دوستانی که قالب طراحی میکنند از بیس و کاملا با ایده نو و جدید نه کپی برداری نمونه کارهاشون را برای بنده پیغام خصوصی کنند و در تاپیک اعلام کنند که پیغام دادند و حداکثر قیمت را هم پیغام خصوصی کنند.

یا حق

sarinainc
December 22nd, 2013, 23:52
50 تومان چیه دیگه عزیز :)

طراح های خود ما بهتر از 50 تومانی میتوانند طراحی کنند اما مهم تجربه کار با طراحی هاستینگ هست که طراحان ما کم دارند در این مورد برای همین دنبال طراحی حرفه ای بیرون هستیم برای هاستینگ اصلی و مطمئنا هم فکر 50 تومانی نیستیم اما نه هم میلیاردی :-| :ی

یا حق

لطفاً اگر تمایل دارید ارتباط برقرار کنید تا مذاکرات انجام گردد.
موفق باشید.

lordmhn
December 22nd, 2013, 23:54
همانطور که پست اول ذکر شده است :

یا حق

پ.خ شد.

RoobinaServer
December 23rd, 2013, 14:39
آپ

geniune
December 23rd, 2013, 14:58
سلام دوست عزیز
با آی دی یاهو hossien.gasem صحبت کنید طراحی هاشون عالیییه
و همچنین بروز قیمتاشونم خوبه صحبت کنید نمونه کار میدن البته نمیدونم هاستینگ هم زدن یا نه ولی نمونه کارای دیگشون بیسته
موفق باشید ...